Opinie o Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć w Piaseczno

Xyz

Bardzo nie polecam współpracy z tą firmą. Kompletny brak szacunku do klientów jak i pracowników. Nic co mówią nie jest prawdą. Zamiast rozwiązać jakiś problem, wolą rozwiązać współpracę, zarówno z pracownikiem jak i klientem. Wieczna krytyka, mówienie, że się nie przykładasz, mimo że wykonujesz wszystkie obowiązki należące do ciebie. Kierownik jest bardzo niekompetentna osobą, nie zna nawet podstawowych pojęć, wiec nie ma co liczyć na jego pomoc. Klienci się wiecznie skarżą. Jednym słowem jedna wielka porażka.

LTS Group SC
@Czy to ważne...

Wynik pracy dobrego biura księgowego jest bardzo wrażliwy. Jest obarczony sztywnymi terminami i związana z tym jest ogromna odpowiedzialność za finanse klientów. Z tego też powodu dobre biuro rachunkowe pracuje "na wynik". Składa się na to praca całego zespołu. Mając na uwadze powyższe chcemy pracować w naszym zespole z najlepszymi. Proszę przed kontaktem odpowiedzieć sobie na pytanie - czy chcę się rozwijać i podnosić osobisty skill, czy chcę być tylko obecnym w pracy do 15:55 ? To nie jest żadna dyskryminacja a zwykły konflikt interesów. Inaczej oboje nie będziemy czuć się komfortowo w swoim towarzystwie. W dodatku ucierpią interesy klienta. Każdy ma możliwość wyboru czy w życiu prywatnym i zawodowym chce być - cytuję ".. ofiarą" czy też nie. Tych, którzy stawiają na rozwój serdecznie zapraszamy do kontaktu i ambitnej pracy. Kierownik oddziału LTS Group SC

Wiem, że ten benefit nie jest najistotniejszy ale zastanawiam się czy jeszcze jakieś zmiany zaszły prócz tych na ogłoszeniach. Chodzi o to, że wcześniej jak szukano pracownika administracyjno-biurowego to oferowana była również karta sportowa, której już nie ma później wpisanej u pracownika administracyjnego. Coś jeszcze uległo zmianie w warunkach w ostatnim czasie?

Xyz

LTS Group SC
@Xyz

Szanowna Pani @Xyz, - Podczas ostatniej rozmowy nic Pani nie miała do powiedzenia, choć była taka możliwość. Natomiast 3 godziny po otrzymaniu wypowiedzenia znieważa Pani firmę w sieci, zaocznie i anonimowo – o jakim szacunku jest mowa ?! Firma opłaciła Pani szkolenia, delegację i nawet dni, w których nie było Pani w pracy. - W kwestii krytyki, kompetencji i pomocy – znajomość podstawowych pojęć i umiejętności wprowadzania dokumentów do programu to były Pani kompetencje i obowiązki, za które otrzymała Pani wynagrodzenie. Pani umowa została wypowiedziana nie dlatego, że nie otrzymywała Pani pomocy a dlatego, że do obowiązku pracownika należy wykonywanie poleceń przełożonego a nie robienie tego, co Pani uważa za konieczne. O notorycznych spóźnieniach i używaniu telefonu, pomimo licznych uwag nie wspomnę. - Co do naszych kontrahentów – odkąd Pani u nas zaczęła pracę nie rozwiązaliśmy ani jednej umowy współpracy z klientami. Ale podpisaliśmy nowe. Co do pracowników – przez ten okres rozwiązaliśmy tylko jedną umowę – z Panią po 2 miesiącach w trakcie okresu próbnego. I to są fakty. - Na koniec – zanim zacznie Pani wysnuwać wysokie roszczenia do wszystkich wokół i oczekiwać szacunku – warto zacząć też wymagać od siebie. Inaczej u żadnego pracodawcy nie zagrzeje Pani miejsca. Z wyrazami szacunki, kierownik oddziału Krakowa.

Czy to ważne... Nowy wpis
@Xyz

Opinia krótko i na temat. Dodam dla kolejnych ofiar... Początek rekrutacji bajka. Uśmiech, życzliwość pozytywna energia... Mija miesiąc zaczyna się prawdziwa jazda. (usunięte przez administratora)

@Czy to ważne...

Co można mieć na myśli pisząc o jakimś wygryzaniu? To już ma miejsce po zatrudnieniu się czy jednak w trakcie występują jakieś przeszkody? Zastanawiam się po jakim czasie dają tu zazwyczaj umowę do przyklepania

LTS Group SC Nowy wpis

Łucja

Oferty o które ktoś pytał jeszcze w lipcu są dalej aktualne. mam na myśli tego młodszego specjalistę ds. kadrowo-płacowych oraz administracyjnego z elementami księgowości. Różnica w zarobkach miedzy tymi stanowiskami wynosi 600 zł, z czego wynika?

Czy aplikował już ktoś z was na młodszego specjalistę ds. kadrowo-płacowych? Jeszcze jakiś tydzień został do wygaśnięcia oferty, reflektowałem ją przez jakiś czas. Tylko do teraz nie mam pewności, ale na umowę o pracę nie można się zatrudnić? we wszystkich aktualnych ofertach widnieje zlecenie i B2B. dlaczego?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pracownik administracyjny z elementami księgowości. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Malwa

czy ta wcześniejsza opinia stwierdzająca, że firma jest jak najbardziej „ok” może być jeszcze aktualna? Widnieje właśnie w internecie oferta na administracyjnego z elementami księgowości, stąd pytanie. Wstępnie będę ją reflektować. Powiedzcie mi tylko w jaki sposób nadrobić te 2,000 zł w widełkach? Podano je na wysokości od 4,500 do 6,500 zł. I jaka w razie czego jest teraz atmosfera? bez zmian?

Tadeusz

Firma jak najbardziej na tak. Są pomocni otrzymuje odpowiedź za każdym razem jak mam wątpliwości. Pomagają załatwić sprawy nie tylko urzędowe. Doradzają , ogólnie jestem zadowolony.

Mariusz

Biuro zatrudnia jedynie osoby z doświadczeniem czy również te uczące się księgowości? Bo waham się czy składać CV, skoro doświadczenia w moim przypadku brak.

MS
@Mariusz

Szkoda czasu.Bylam na rozmowie Pan opowiadal jak ceni sobie slowo i obiecywal ze do dwoch dni bez wzgledu na odpowiedz da znac.Minal miesiac i cisza....hmmm

Dorota
@MS

A może w ramach nauczki się tak chasmko upomnieć? Mnie by było osobiście wstyd, gdyby ktoś mi tak uwagę zwrócił

Katarzyna

A jak jest z formą zatrudnienia? W ogłoszeniu jest B2B, czy zatrudniają na Umowę o Pracę? Zastanawia mnie czy jest sens pytać o to na rozmowie kwalifikacyjnej.

@Katarzyna

Okres próbny nie musi być na B2B ale po okresie już tak.

Dominika
@Katarzyna

A ile trwa okres próbny?

Weronika

Chciałabym wysłać CV w to miejsce, ale wcześniej chciałabym się dopytać o kilka rzeczy. Piszecie, że pracodawca jest ok, jak długo trwa okres próbny tym miejscu? Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowa osoba?

@Weronika

Okres próbny trwa 3 m-c, Jeżeli chodzi o wynagrodzenie kwestia do omówienia z właścicielami. Aczkolwiek do dogadania.Z tego co widzę to jest indywidualna rozmowa, nie ma ujednolicenia pensji. Jest wypłacana premia na okresie próbnym :)

Joanna

Firma godna polecenia, wszystko ok, Pracownicy pomocni zawsze doradzą,

Ola

Pracodawca Ok Wszystko jest tak jak mówią na rozmowie kwalifikacyjnej.Niestety nasze drogi się rozeszły ale godni polecenia.

Kamila

Godni polecenia ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć - Piaseczno

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć?

Biuro Rachunkowe LTS Łukasz Kopeć
  • Granitowa 13