Opinie o Abra Pack Dominik John w Gądki - robakowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Abra Pack Dominik John. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abra Pack Dominik John o rekrutacji.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abra Pack Dominik John w Gądki - robakowo

Nie macie obecnie żadnych rekrutacji dla specjalistów? Znalazłem ogłoszenie dla Specjalisty ds. Systemu zarządzania jakością ale ogłoszenie ma 4 lata. Jak z warunkami, umowa o pracę jest a inne dodatki? Karta sportowa, ubezpieczenie dodatkowe, wczasy pod gruszą?

@kierownik Nowy wpis

Dzień dobry, na obecną chwilę mamy komplet jeżeli chodzi o specjalistów.

@@kierownik

Oooo szkoda, bo aj tez byłbym zainteresowany, szczególnie pracą jako specjalista ds. logistyki i planowania. A czy jest opcja wysłania cv bez ogłoszenia i wskazania stanowisk, aby firma odezwała się do mnie jak będzie jakiś wakat w przyszłości?

Firma Abra Pack Dominik John poszukuje pracowników na Mechanik w mieście Robakowo. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

@kierownik Nowy wpis

Rekrutacja składa się z rozmowy z kandydatem oraz krótkim obejściem po zakładzie w celu przedstawienia maszyn i urządzeń. Jeżeli obie strony zaakceptują warunki następuje finalizacja rekrutacji.

Halina

Interesuje mnie praca na produkcji w tej firmie. Ktoś tutaj kiedyś pisał, ze na produkcji sami obcokrajowcy. Obecnie też? Polacy w ogóle na produkcje są zatrudniani? Ktoś też pisał o dużych wymaganiach i nieadekwatnej pensji - ile można zarobić na produkcji?

Natalia

Проработала здесь год. Ребята работа не тяжёлая, начальство хорошее. Пан Домик и пани Эва очень хорошие. Пани Марта и Пан Лешык ( бригады поляки) просто добрые люди. Мне помогли уйти наши украинцы. Катя бригадир выбирает себе любимчиков, а те творят что хотят. Могут фак показать, обозвать и все такое. Если работаете там не общайтесь с нашими. Поляки быстрее помогут чем наши. Я очень скучаю по работе, и по начальству

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Abra Pack Dominik John. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mechanik maszyn pakujących?
Макс

Робота так себе, совать руки в мясорубку такое себе работать, есть машины в плохом состоянии, мужская работа стоять тупо 12 часов не приседая .

Dawid

Można dostać wolne od pracy bez problemu?

Czym Abra Pack Dominik John zachęcają? Jakie mają dodatki?

Żadnych. Prędzej zabiorą ci z wypłaty niż dadzą dodatek. Wymagania kosmiczne a wynagrodzenie jak za zamiatanie ulic. Ogłoszenie na kierownika utrzymania ruchu już długi czas i rak chętnych .Dlaczego? takie wymagania czy marna płaca? to i to jest przyczyna braku chętnych a kto przyjdzie ucieka szybciej niż przyszedł

Julia

Jak podoba się wam zarządzanie tą firmą? Macie jako pracownicy może jakieś zastrzeżenia co do szefów? Czy wszystko gra?

K.
@Julia

Pracodawca "młody", może dlatego brak opinii. Też zastanawiam się jak układa się współpraca w takiej małej firmie.

@Julia

Raczej brak zarzadzania

Na produkcji pracują sami Ukraińcy którzy zmieniają się co 3 miesiące . Praca po 12 godzin dziennie 6 lub 7 dni w tygodniu . Maszyny marnej jakości bardzo awaryjne . Niskie wypłaty od nowego roku brygadziści i UR obniżka wypłat o 1/3 . Brak części do napraw .

Filip

ile ta firma juz na rynku działa? jest nowa?

Schron 123

Pracowałam w tej firmie przez chwilę szkoda czasu ,ludzie tam pracujący dla nowych pracowników nie zbyt chętni pomóc postawią Cię przy maszynie samą i dochodzisz sama jak to działa maszyna ,a mechanicy masakra, jeden mówi tak rób drugi mówi tak rób firma kiepskiej reputacji odradzam a naj lepszego są brygadzistki 2szt jedna lepszą od drugiej ale brygadzistki

Zostaw merytoryczną opinię o Abra Pack Dominik John - Gądki - robakowo

• Jak się pracuje w Abra Pack Dominik John?

Zobacz opinie na temat firmy Abra Pack Dominik John tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Abra Pack Dominik John
  • Firmowa 8