Opinie o Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy i środki transportu - produkcja rowerów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci w Ostrów Wielkopolski

Baran Nowy wpis

Sprzedajacu wyzywa od baranow kiedy traci argumenty. Wozek tragedia nowy trzyma sie na tytyrytkach. Odpowiedz sprzedawcy "jest to wytrzymale połączenie " katastrofa sam jak ma dzieci nosi w reklamowce z biedronki jak twierdzi ze jest to solidne... Omijac z dalek!

Ewa Nowy wpis

Produkują buble na resorach. Tzw. "wózek' krzywy, odpadające koła, a po miesiącu rozpada się. Najgorsze (usunięte przez administratora) jakie można sobie wyobrazić. Nie poczuwają się żadnej odpowiedzialności. (usunięte przez administratora) do potęgi. Czuję się okradziona, bo sprzedali mi rozpadające się (usunięte przez administratora) i do niczego się nie poczuwają. Omijajcie to "coś" jak najdalej. Wszystko, co pisali moi rozmówcy jest całkowitą prawdą. Prawo powinno zareagować na działalność czegoś takiego. Bo jeśli ktoś z premedytacją sprzedaje trefny towar, to popełnia przestępstwo. Ścigać takich należy.

Małgorzata Nowy wpis

Podzielam opinię Ola 6.03.2020 12:11wózek zaczął się psuć już w prę miesięcy po zakupie.Odpadają kółka ,śrubki .Niestety pomimo wpisu na stronie sklepu cytat ze strony "W przypadku problemów z towarem bardzo prosimy o kontakt, jesteśmy po to żeby Państwu pomóc. Doświadczenie mówi, że większość nieporozumień można rozwiązać polubownie, bez zbędnych złośliwości. Nikt nie jest nieomylny. " nie pomagają a wręcz przeciwnie obrażają i oczywiście nie uznają zasadności reklamacji.Z całą pewnością nie polecam i ostrzegam przed zakupami w tym sklepie

Ola

Gorszego gówna i dziadostwa nie widziałam. Stelaż pękł po 5 miesiącach i rozeszlo sie kolo. Rączka cała lata i skrzypi wozek sam skreca. To tak, jakby wziąć 1000 zl i wyrzucić do śmietnika na to samo wyjdzie. Nie polecam wózków z tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci - Ostrów Wielkopolski

Jakub Latajka Elcar Dla Dzieci
  • Pułaskiego 3