Opinie o Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak w Nowa Wieś

Marcin Nowy wpis

Bardzo kiepski hydraulik. Nie polecam zlecania wykonania prac panu Kam*lowi ani firmie @Pracodawca Zleciłem wykonanie podłączenia do instalacji wodnej filtra i zmiękczacza do wody wraz z bypassem pozwalającym w razie wycieku z urządzeń ominąć je i w dalszym ciągu korzystać z wody (nieodkamienionej). Po pół roku od wykonania usługi cieknie ze słabo uszczelnionego gwintu rury na wejściu do filtra (przed odkamieniaczem). Bypassa pan Kam*l nie zrobił - zaślepił rurę. Jeśli cieknie, trzeba odciąć całkiem wodę. W rozmowie telefonicznej pan Kam*l w stylu wiejskiego cwaniaczka oznajmia, że może usunąć usterkę, ale za dodatkową opłatą. Twierdzi, że bypass jest wykonany prawidłowo. Nie, nie jest. Nie mogę się doczekać, żeby nigdy więcej nie usłyszeć o firmie @Pracodawca

Piotr Brzęk Nowy wpis

Wykonaliśmy z chłopakami gruba robotę i co z tego że za (usunięte przez administratora) pieniądze była ona uzgodniona ,bo było to całe podwórko o powierzchni ponad 300 m 2 grubego betonu do skucia i przetransportowania do kontenerów ( przez istniejące schody podgorke,i nadu do ulicy ,)oraz wykonaliśmy jeszcze nawiezienie ziemi i rozplanowanie jej ,I to wszystko było uzgodnione za 10000 zł to Ten mlodoszczyl nie wypłacił nam zarobionych pieniędzy ,Pomimo że groziły mu kary finansowe za nie wywiązanie się z umowy dla jego mocodawcy ,spółdzielni mieszkaniowej ,Nie będę pisał o Kamilu Pan bo na Pana trzeba zasłużyć cały czas nas zwodził ,tekstami ze nie będzie z gęby robił (usunięte przez administratora) ,,a po wykonanej robocie dostaliśmy tylko na czysto niecałe dwa tysiące bo wykorzystując nasza nieznajomość prawa kazał nam zapłacić podatki od przekazanej sumy ,co do czego on powinien ta sumę uiścić ,Poprostu nie dość że uratowaliśmy go przed karami umownymi to zostaliśmy (usunięte przez administratora) ,bezwzględnie i że jego uśmiechem na są twarzy ,Odradzam zlecania mu jakiej kolwiek pracy ,usługi ,zlecenia gdyż brak mu znajomości tematu jakiej kolwiek roboty ,a i co bardzo ważne brak mu organizacji pracy ,no i co ważne unikać go z daleka jak się tylko da ,bo jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ,i nie boje się podać mojego imienia i nazwiska oraz nr kontaktowego dla miejscach ten sam problem Piotr Brzęk 501493230

Ja Nowy wpis

Nie polecam ten gość nie ma pojęcia o remoncie, pa Ele zniszczone układał odwrotnie, ściany do poprawy, generalnie nic nie skończone imayerial stracony dramat.

Zdenerwowany klient

Nikomu (usunięte przez administratora) tej firmy jako wykonawce. Po podpisaniu umowy i zapłaceniu zaliczki kontakt z wykonawcami się urwał. Odzyskanie pieniędzy kosztowało mnie 2 tygodnie stresu bo Panowie nie raczyli odbierać telefonu odemnie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak - Nowa Wieś

Bos-Bud Usługi Budowlano Remontowe Kamil Bosak
  • Słowiańska 212