Opinie o Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła w Świdnica

Tą firmą to żart, jak można traktować tak ludzi! Nie w tu płaca, najniższa krajowa na umówię. Obarcza pracowników za wszystko. Auto myjemy za 3 zł. Odkurzać nie można na stacji za jego pieniądze. Odkurzacze nie udostępni. Sprzątamy toalety i firmę raz w miesiącu,układamy faktury. Właściciel odciąża pracowników za wszystko,za zgubiony kołpak .Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Nie wypłaca za soboty jak odchodzisz!

Były pracownik 2021
@Tati

Daj sobie spokój, chyba że lubisz być oszukiwany/oszukiwana na każdym kroku.

Były pracowńik Nowy wpis

Ą ja wspominam ok. Pracowałem z 6 lat, ale to było dawno. Bywają pracownicy, co kasy nie potrafią liczyć. Jeden zwolnił się po tygodniu, bo to liczenie stresuje. To po co taki W ogóle przychodzi. Uczysz, szķolisz na darmo.

@@@??? Nowy wpis

Praca na miejscu od 4 do 12. Kawę można pić, papierosy można palić, ale pracę trzeba swoją wykonać. Wiadomo co robić, wiadomo ile kasy i za co. Zrobisz plany to masz dodatkowe pieniądze. Nie narzekam.

Krzysiek Nowy wpis

Szef wymagający, praca była ok. Odeszłem z powodów osobistych. Wszystko wypłacone było normalnie. Nigdy z pieniędzmi nie było problemu. Możliwe były również zaliczki.

Bolo

Praca z pieniędzmi jest po prostu ryzykiem. Brakuje Ci musisz oddać. Jak w każdym sklepie. Nic w tym dziwnego. Nie każdy się nadaje. Odpowiedzialna praca. Nie było nigdy problemu z pieniędzmi.

Wiola Nowy wpis
@Bolo

Wiem coś o tym. Kiedyś mi brakowało 500 zł. Szef rozłożył na raty po 100 zł. Nie było problemu. Sam wyszedł z inicjatywą.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku KIEROWCA KAT. B - 528?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
SANDI

Pracuję i nie ma problemu nigdy z wypłatą. Zawsze na czas. Jest stała ekipa, jedno miejsce jest rotujące - ale jak się nie chce, to co się dziwić. Ale kasę to się chce. Jeśli komuś brakuje kasy w rozliczeniu i się dziwi, że musi oddać.

Werka

Pracowałam. Wszystko było ok. Ale nadal mam dobry kontakt i z tego co wiem to nie ma już przedstawicieli. Tylko kierowcy a stała ekipa pracuje na miejscu.

Rick

Co ja tu widzę. Ile złych rzeczy tutaj jest wypisywanych. Pracowałem i było ok. Może nie super ale może być. Ludzie nie wierzcie w to wszystko bo do tej strony mają dostęp wszyscy, a szczególnie konkurencja. A wiem że ta firma idzie mocno do przodu i świetnie się rozwija, a konkurencja tego nie lubi. Więc to wszystko w tym temacie. I podejrzewam kto to robi.

ASIA
@Rick

Ależ to normalne. Każdy nawet nie miły sąsiad może życie truć lub były pracownik który był nie zbyt zadowolony i dodał sobie niestworzone sytuacje ot tak sobie. bo przecież jest anonimowy.

Ola

Jakiś czas pracowałam, później byłam na L4 . Wszystko było normalnie. Wszystko było wypłacane przelewem. Na koniec normalnie wyplacony ekwiwalent i wynagrodzenie. Wszystko było ok.

O następna niezadowolona z bujną wyobraźnią. Ja nie miałam żadnych problemów w firmie. Praca to praca. Najlepiej nic nie robić a kasę dostawać. Widzę że tutaj trafiają osoby nie roby. Narzekanie na np. Myjnie czy układanie faktur. Śmieszne. I reszta bzdur. Radzę uważać co się pisze. W sieci zawsze jest ślad kto pisze.

Nie zadowolony i szalony to jest ten kto w tej firmie pracuje! Każdy normalny odchodzi, jest 5 handlowców. Ludzie odchodzą bo nie pozwalają się okradać! Przez rok chyba pracowało z 20 osób. Każdy odchodzi jak tylko kierownictwo kręci! Nie wypłaca za nadgodziny, wymyśla braki i masz z wypłaty odtrącenia. Jak ktoś lubi pracować dla idei to niech idzie! Droga wolna! Tylko zastanów się bo jesteś odpowiedzialny za całe pieniądze które masz przy sobie , za towar,auto!

Łucja

Brzmi troszkę stresująco tak szczerze i zastanawiam się czy w ostatnim czasie może komuś przydarzyła się jakaś niefortunna akcja z samochodem, za który był odpowiedzialny? Bo ciekawa jestem jakie najwyższe konsekwencje tu wyciągają

A widziałem, że była bądź jest nadal propozycja zatrudnienia dla kierowcy kat. B. Z kasą od 4 500 PLN brutto i docelowo umową na czas nieokreślony, jak napisali. Czy więc prócz tej kwoty są jeszcze premie, i z jakich względów ludzie stąd odchodzą wg. Ciebie?

Ja12

Sama prawda. Każdy kto potrafi myśleć, szanuje siebie, swoje pieniądze i swój czas odchodzi stamtąd, jak połapie sie o co w tej firmie chodzi. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. A pisze prawdę bo szereg negatywnych opinii napisanych tutaj przez byłych pracowników nie wziął się z sufitu. Piona dla tych, co przerwali swoje cierpienie i odeszli ????

Tati
@Ja12

No to ile czasu może zająć takie połapanie się, bo przecież mało kto wie wszystko od początku? Też widziałem to ogłoszenie, bodajże z października i nie wiem czy składać papiery czy też nie.... Jak w ogóle firma reaguje na odejście pracownika?

Były pracownik 2021
@Tati

Daj sobie spokój, chyba że lubisz być oszukiwany/oszukiwana na każdym kroku.

Bzdura

Ta firma to jakaś bzdura!... tą firmę prowadzi jakiś chyba chłop...i (usunięte przez administratora) Szuka ludzi do pracy...tylko żeby i wykorzystać i (usunięte przez administratora) ludzie uważajcie na tego typa i jego starą ekipę która z nim pracuję(usunięte przez administratora) ludzie pracują u niego w domu w piwnicy jak szczury w kanale Brak czego kolwiek...w kiblu nawet stoi express do kawy... piękne zaplecze socjalne gdzie pracownicy mają tam jeść śniadanie...to jest nic w porównaniu jakie tam są trasy dla kierowców.... obiecuje na wypłatę cuda...a przychodzi co do czego to najpierw trzeba podpisać papiery że wypłatę dostajesz a tak naprawdę pan (usunięte przez administratora)co miesiąc..z pieniędzy.. dlatego nie płaci na konto... (usunięte przez administratora)

Konor

WSZYSTKO CO TU PISZĄ TO PRAWDA! KAZDY MYŚLĄCY JUŻ POSZEDŁ STAMTĄD! WYMYŚLA BRAKI NA KAŻDYM KROKU ŻEBY TYLKO MIEĆ PRETEKST DO ZABRANIA PIENIĘDZY Z WYPŁATY. I PIENIĄDZE WYPŁACANE DO RĘKI, PORAŻKA. DAJE NAJPIERW DOKUMENTY DO PODPISU, A POTEM UCINA PIENIĄDZE. UCIEKAĆ STAMTĄD!

@Konor

Jeszcze robi inwentaryzacje pod nieobecność pracowników i podaje wyższe kwoty byle więcej miec dla siebie. Porażka....

A czemu ogłoszenie miałoby pojawiać się co chwilę i to jeszcze to samo? Tak ciężko znaleźć odpowiednią osobę czy ludzi nie ma chętnych? Może wiesz jakie firma stawia wymagania?

Serio

Szkoda czasu na tą firmę.... wyzysk (usunięte przez administratora), za nędzne pieniądze i w każdą sobotę. A idziecie mnie z taką robota.

Jak dużo osób pracuje w Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła?

ZZ

Omijać tą firmę szerokim łukiem! Chyba że ktoś lubi być wyzyskiwany na każdym kroku. Nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi. Odpowiadasz za wszystko - za auto, towar, pieniądze. Jak coś się nie zgadza ,to tam nikt niczego nie wyjaśnia po prostu w chamski sposób zabiera z pensji. Aaaa no i najważniejsze - wypłata do ręki. Tu już powinna się zapalić każdemu lampka...

Lola
@ZZ

O jakim wyzysku mowa, dają więcej obowiązków? Ile mogą maksymalnie zabrać z wypłaty? Często się to w ogóle zdarza czy na szczęście to rzadkość? Na umowie jaka kwota, taka jak do ręki?

Zz
@Lola

Pójdz i sprawdź na własnej skórze - tam rotacja jest nom stop :D na pewno miejsce Ci nie ucieknie. W ciągu roku tam potrafi być po 15 nowych osób haha już nikt imion nie zapamiętuje nawet. To co ludzie tu piszą na forum jest prawdą. Zabiera za inwentaryzację jak są braki, za uszkodzenia auta nie ważne z czyjej winy, plusy na koniec dnia zabiera sobie, a jak masz minusa to musisz dać ze swoich. Atmosfera nerwowa, wieczne pretensje o wszystko. Wrócisz szybciej to nie możesz iść do domu, ale za nadgodziny nie płaci. Lepiej isc rowy kopać:)

Zyg zag

Wy tak właśnie postrzegacie ludzi - jak ktoś powie, że pieniądze słabe albo warunki pracy średnie , to zaraz że komuś się nie chce pracować. Ludzie nie są głupi i wolą iść w lepsze miejsca pracy i mają w nosie to co o nich sobie myślicie ???????? Nikt nie da sie wyzyskiwać. Jeden czy dwa negatywne komentarze ok, ale nie taka ilość. Bez odbioru!

Można prosić konkretniej? Znaczy, co rekruter czy przedstawiciel firmy mówi na rozmowie rekrutacyjnej, a co potem się nie sprawdza już podczas pracy? Chodzi o pensje, dodatki, obowiązki, obietnice rozwoju? Z czego się w tej sprawie firma nie wywiązuje? Niżej też są opinie sprzed lat, żeby odpuścić sobie prace tu, ale ja jestem ciekawa, jak teraz to wygląda i dlaczego tak wiele osób odradza?

Nie wymagają doświadczenia od kierowców?Tutaj mi sie nie otwierało ogłoszenie, to poszperałem w sieci i znalazłem takie sprzed miesiąca, pisali że to początkujący jest poziom. No i mnie to ciekawi, jak to ogólnie wygląda na tę chwilę, bo byłbym chętny. Interesuje ich w ogóle ta informacja?

Ja12

Daj sobie spokój z tą firmą. Praca za marne pieniądze, we wszystkie soboty, z pensji ucina za co się tylko da, wieczne nadgodziny.

Widzę, ze Ogłoszenie ponownie wisi na str urzędu pracy. Warto aplikować ?

$$$

Praca fajna , natomiast szef (który jest od początku do końca dnia)straszny (usunięte przez administratora) manipulant ,i wyzyskiwać ludzki.Nie liczy się wogule z człowiekiem.Odtraca pieniądze za wszystko patrząc Ci prosto w oczy .Nadgodziny nie wypłaca ,jak uda Ci się wcześniej zjechać to każe siedzieć do końca.Auto jest całkowicie na Ciebie bo co by się nie stało za wszystko zabiera kasę z wypłaty,nie ważne że to nie z twojej winy.Jakiekolwiek braki czy to w towaze czy w kasie ty oddajesz ,natomiast nadwyżki on zabiera.Jest tyle pracy na rynku że proponuje nie pakować się tę firmę szkoda zdrowia i nerwów.

$$$$
@$$$

Krótko napisze. Znam firmę i osobę która pisze. Stek bzdur. Osoba mści się na firmie. Taka ta osoba po prostu jest. Żenada.

Kamila
@$$$$

no dobra, jeden komentarz negatywny móglby być złosliwy i po prostu kłamiacy, a te pozostałe tutaj? tez nie sa pozytywne przeciez?

@$$$

Szczera prawdy. Potwierdzi każdy, kto tego doświadczył.. Rotacja tam robi wrażenie i mówi sama za siebie. Z dobrych miejsc ludzie nie odchodzą, a ogłoszenia nie są wiecznie odświeżane w urzędzie pracy haha

Czy w Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zostaw merytoryczną opinię o Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła - Świdnica

• Jak się pracuje w Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła?

Zobacz opinie na temat firmy Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 11 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ar-Pol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkadiusz Bzduła
1.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zacisze 2
    58-100 Świdnica