Opinie o Inter Auto Marek Pasternak w Cząstków Polski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Inter Auto Marek Pasternak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter Auto Marek Pasternak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Auto Marek Pasternak w Cząstków Polski

Właściciel jest niesłownym i nieuczciwy. Zostawiłem tam auto, które tkwiło w tym samym miejscu przez 2 tygodnie. Dopiero po wysłaniu pisma wzywającego firmę do wywiązania się z umowy o dzieło w ciągu 7 dni, bo w innym wypadku zlecę innemu serwisowi naprawę samochodu, a kosztami transportu i naprawy obciąże niesolidny warsztat. Udało się naprawić w ciągu 4 dni. Mam nadzieję, że złośliwy mechanik nie narobił innych problemów pojazdowi.

Bolo251
@Zespół Inter Auto

(usunięte przez administratora) wyłudzaja pieniądze za wynajem pojazdów celowo nie odbieraj auta po zakończeniu umowy najmu. Przeważnie po 10 dniach przypominaja że mają odebrać auto. Potem próbuja wyłudzić pieniądze za te dni . (usunięte przez administratora) zdaleka od tej firmy!!!!

Marysia Nowy wpis

Teraz to ja mam wątpliwości bo ze dwa lata temu ktoś sie zdziwił ze działają a potem jakoś komentarze i tak sie pojawiały… jest tu w ogóle szansa na godne zarobki dla mojego chłopaka czy jednak niepotrzebnie sie teraz produkuje?

@Marek

Przykro nam Marku ze wypisujesz takie bzdury. Nie przyjmujemy napraw w oparciu o umowę o dzieło.

@Zespół Inter Auto

Radzę sprawdzić tą informację z właścicielem. Warsztat jest słabej jakości.

Bolo251 Nowy wpis

Bronisław Nowy wpis

W związku z licznymi negatywnymi opiniami chciałbym dowiedzieć się jak sprawa wygląda na dzień dzisiejszy. Czy ktoś z aktualnie pracujących osób (bądź pracujących jeszcze do niedawna), mógłby nakreślić jak wygląda zatrudnienie w firmie, jaka atmosfera pracuje, czy wypłaty są na czas?

Ewa Nowy wpis
@Bronisław

To ta firma jeszcze działa ??? Strona www nie aktywna ????

Lata mijają, a na forum Inter nie udzielają się żadni pracownicy. Bardzo szkoda, bo przecież możliwość poczytania o tym, jak się tam pracuje, byłaby ogromnie pomocna: sama byłam bardzo ciekawa, zaglądając na to forum. Liczę, że jeszcze to się zmieni i może niedługo coś się pojawi. Czy ogólnie firma teraz rekrutuje?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Inter Auto Marek Pasternak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Jan

Chciwy partacz. NIE polecam !

Jan

Jako były pracownik nie polecam tego zakładu!

dd

Uwaga!!! Bajerant, krętacz , oszust, nie wystawia paragonów! Niewie co sprzedaje i nie przyjmuje zwrotów

Jan

Ten zaklad nie ma renomy!

Edward

Większość opinii pojawiających się na wątku pochodzi od klientów tego warsztatu samochodowego. Takie opinie są również ważne, bo współtworzą renomę firmy, jednakże w tym miejscu zależy nam, żeby pojawiły się tutaj komentarze osób zatrudnionych w firmie. Czy pracodawca szuka obecnie do swojej kadry mechaników samochodowych lub blacharzy? Jakie należy mieć kwalifikacje i uprawnienia, żeby móc w ogóle starać się o zatrudnienie? Zachęcam wszystkich do merytorycznej dyskusji.

Jerzy

Nie polecam tego warsztatu. Warsztat ten był słabej jakości w latach ubiegłych i po zmianie (usunięte przez administratora)nic się nie zmieniło. Nowy (usunięte przez administratora)jest bardzo nie przyjemny, uważa że wie wszystko najlepiej. Nie polecam.

Maciej

Właściciel wykorzystał mnie i moją niewiedzę. Potraktował mnie w sposób bezwzględny i cyniczny. Rechotał z tego że mnie oszukał i wprowadził w błąd. Ostrzegam i nie polecam!

Tadeusz

Naciągnął mnie ten złośliwy mechanik. Na początku próbowałem polubownie rozwiązać sytuację. A teraz dochodzę swoich praw w spornej sytuacji nie tylko dla pieniędzy lecz również dla zasady.

Po dłuższej kłótni wyszedłem z tego warsztatu. Mój samochód zwrócono w znacznie gorszym stanie niż był przedtem. Straciłem tam dużo pieniędzy. Walczę z nieuczciwym mechanikiem.

Gogol

Może komuś pomylił się warsztat ale ponieważ lubi pisać no to napisał. To jest bardzo nie w porządku!!

Jan

Wysłałem skargę na ten serwis samochodowy do rzecznika praw konsumentów. Miałem problemy z autem, jak amortyzatory, opony, auto ściąga w lewo i inne. Musiałem to zrobić ponieważ właściciel obrzucił mnie obelgami i wyśmiał.

@Jan

Przykro nam ze wypisuje Pan takie bzdury. Żadna skarga na nasz serwis nie wpłynęła, a Pana niezadowolenie jest tym bardziej zaskakujące ze serwis fizycznie dokonuje napraw blacharsko lakierniczych nie mechanicznych.

@Zespół Inter Auto

Jesteście słabymi fachowcami. Nie polecam.

Serwis przejęty po pani (usunięte przez administratora) nadal jest koszmarem dla każdego kto stawia na jakość. Byłem tam w marcu i zaskoczyło mnie ze zmienił się właściciel bo pracownicy reprezentujący wręcz najgorszy poziom jaki widziałem zostali. Pan który umawiał termin mojej wizyty stał przy mnie z papierosem i nie potrafił się wysłowić. Właściciel ewidentnie był „wczorajszy” i kompletnie nie panował nad tym co się dzieje w jego warsztacie. Kiedy po tygodniu zostawiałem auto na szybka naprawę okazało się ze potrwa to znacznie dluej niż było umówione bo jak to ujął pan kiedy przyszedłem „mamy trochę obsuwę”. Reasumując, znałem ten warsztat z lat wcześniejszych kiedy już nie cieszył się dobra opinia i z żalem stwierdzam ze nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora) lakiernik bardzo nie przyjemny, wie wszystko najlepiej. Nie polecam.

@Andrzej

Panie Andrzeju, Ponieważ nie był Pan naszym klientem jesteśmy zdziwieni Pana komentarzem. Aby mógł się Pan przekonać o jakości naszych usług zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Z poważaniem

@Zespół Inter Auto

Nie skorzystam. Mam dosyć waszych usług.

@Andrzej

Nigdy Pan z nich nie korzystał.

@Zespół Inter Auto

Jeszcze raz podkreślam, że nie polecam waszego serwisu.

Oszukał mnie ten handlarz. Kupiłem od niego samochód z przekręconym licznikiem i w złym stanie technicznym. Walczę o odzyskanie pieniędzy.

@Michał

Dzień dobry, przykro mi ze wystawia Pan komentarz który jest nieprawda. Fizycznie nie sprzedajemy samochodów.

@Marek

To mnie jest przykro, że to Pan nie pamięta. Chyba Pan znów pił ?

Bogdan

Właściciel jest bardzo nieprzyjemny i uważa, że wie wszystko najlepiej. Zdecydowanie odradzam ten zakład.

Janusz

Mechanicy z epoki PRL. Nie maja pojęcia o współczesnych samochodach

Jerzy

Niesolidny mechanik samochodowy, partacz. Źle zdiagnozowali poważna usterkę i naprawili nie to co trzeba. Pieniędzy nie odzyskałem. Usterki nie zlikwidowali. Odradzam tam napraw. Czuje się oszukany.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Auto Marek Pasternak - Cząstków Polski

Inter Auto Marek Pasternak
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wiejska 86
    05-152 Cząstków Polski