Opinie o Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa w Pcim

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa w Pcim

Aga Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, jestem niezadowolona. Przegląd instalacji został wykonany niefachowo. Właściciel wyłącza telefon w trakcie rozmowy. Każe iść do innego serwisanta.

Pracodawca Nowy wpis
@Aga

Takie komentarze są traktowane jako anty-reklama, może napisać każdy nawet życzliwa konkurencja.W chwili obecnej mamy kilka tysięcy zadowolonych klientów którzy regularnie korzystają z naszych usług .Przy wykonywaniu prac serwisowych zawsze dokładamy wszelkich starań aby prace wykonywać w sposób rzetelny i profesjonalny . Jeżeli ktoś się nie stosuje do naszych zaleceń po kontrolnych twierdząc że nie mamy racji proponuję z korzystania usług innego serwisu z którego będzie bardziej zadowolony.

Czy firma Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Czy Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa organizuje staże dla studentów?

Adam Zięba CENTRO SERWIS

Na chwilę obecną nie .

Natalia
@Adam Zięba CENTRO SERWIS

A jest taki plan by z programem staży ruszyć w najbliższych miesiącach czy raczej na ten moment nie ma żadnych takich planów?

Adam Nowy wpis
@Natalia

Na chwilę obecną nie ma takich planów.

Andzia

Również nie polecam serwisu Pana Adama Zięby uważam że klienta traktują niepoważnie

@Andzia

Jeżeli każdy kto kogoś obrzuca obelgami i oszczerstwami po czym rzuca słuchawką , rozłącza rozmowę i uważa że jest to w porządku u mnie osobiście nie zasługuje na szacunek .Proszę na przyszłość najpierw przeanalizować wszystkie fakty zastanowić się a później pisać komentarze

Gabriela
@Adam

ten komentarz jest od strony wlasciciela? nie wiem jak brac te wszystkie anonimowe komentarze i kto pisze prawde ..?

@Gabriela

Niestety system jest tak skonstruowany że każdy może bezkarnie drugiego obrzucić obelgami i oszczerstwami ,nawet jeżeli awaria wynikła nie z naszej winy.

Emilia
@Adam

to może należy coś poprawić w funkcjonowaniu systemu?

Urszula
@Andzia

Jak to traktują niepoważnie? Możesz przedstawić sytuację, w której doszło do takiego niepoważnego traktowania?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Faktycznie obsługa w firmie jest nie za dobra ?

Maria

Fatalna obsługa, nie polecam

Niestety nie polecam Pana Adama. W ciągu dwóch tygodni umawiał się trzy razy na naprawę pieca, po czym przekładał umówioną wizytę, a w mieszkaniu przez ten czas nie było ciepłej wody. Potem w końcu podał termin, w którym miał się pojawić i się nie stawił. Zwalał winę na to, że nie odbieraliśmy telefonu, a w tym czasie jego pracownik podobno 3 godziny czekał pod klatką, a nie mógł wejść bo nie znał numeru mieszkania. Okazało się, że Pan Adam owszem dzwonił, ale nie do nas, bo źle przepisał numer, dlatego też nie mógł się dodzwonić (chociaż my dzwoniliśmy i wystarczyło oddzwonić, skoro nie potrafił poprawie przepisać numeru). Na drugi dzień przez telefon krzyczał na mnie, że to my jesteśmy niesolidni i przez nas jego pracownik stracił 3 godziny, że ja się wykłócam a nie mam racji, że cały czas dzwoniliśmy z tego błędnego numeru a potem nagle nie odbieraliśmy, jak pracownik już przyjechał, a tak naprawdę to była tylko i wyłącznie jego wina, bo źle wpisał numer kontaktowy. Po tym, jak poprosiłam go o wysłanie zrzutu ekranu z widocznym numerem, z którego dzwoniliśmy, żeby się umówić, chyba zorientował się, że nie ma racji i przestał się odzywać. NIE POLECAM, Pan Adam poza tym, że jest niesolidny i nierzetelny, to w dodatku nieprzyjemny w kontakcie, agresywny w rozmowie, krzyczał, wściekał się, zamiast sprawdzić, czy faktycznie nie zaszła pomyłka od razu nas oskarżał i zwalał winę na nas. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Aleksandra

Nie polecam, ceny stanowczo zawyżone.

Wiola

Zna się , ale za naprawę tego za co inni biorą 50 zł. , jak nie kumam płacisz do 700 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa - Pcim

Adam Zięba Firma Handlowo Usługowa