Opinie o Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o. w Staszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o. w Staszów

Kierownik Jaworski i przedstawiciel pracowników(usunięte przez administratora) ubliżają pracownikom cały dzień na budowie wyzywają od (usunięte przez administratora) Sami we dwóch (usunięte przez administratora) a pracownicy muszą im kasę przywieźć za materiał z ATB bo grożą że ich zwolnią albo materiał z Baranowa , Żabna , Dębicy Jaworski wozi na budowę domu i pracownicy z ATB pracują u niego w prywatnym domu kładą płytki , kostkę lub malują ściany z materiałów z ATB . Firma (usunięte przez administratora) brak wody w lecie , brak ubrań , brak pieniędzy na wypłatę , brak pasków jeden na drugiego donosi sama rodzina pracuje .

budubudu

Nic od 30 lat się nie zmieniło, jak nie płacili tak nie płacą. Ludzi mają nawet nie za (usunięte przez administratora) jeszcze jakiś szacunek. Ze zmianą umowy przestają płacić część składek - bez informowania cie o tym. Dowiesz się, jak coś sie stanie albo zmieniasz robotę z tego szitu na coś normalnego. Miesiące bez pracy - cyk, urlop bezpłatny na nic innego nie licz. Myślisz że podwykonawca ma lepiej? XD pracownik nie dostaje 2 mc wypłaty, za to podwykonawca czeka dłużej. Z wypłatą kasy jest jak z grą w ruletkę, raz sie uda w drugim terminie raz nie. Szczerze wszystkim szanującym się ludziom odradzam! Omijać szerokim łukiem!! PS. Jeśli chodzi o kumoterstwo to standard tam, ale luzik często gęsto znajomi traktowani są tam samo źle jak reszta, zatem nie martw się, że nie jesteś spokrewniony/zaprzyjaźniony.

Daro
@budubudu

Czytam też że prócz wypłat nie ma też kasy na meteriały. Czy ktoś z właścicieli firmy pofatygował się wszystkim pracownikom i wspólpracownikom wyjaśnić w jakiej kondycji finansowej jest firma i co dalej zamierzają?

budubudu Nowy wpis

Daro Nowy wpis
@budubudu

Marcin Nowy wpis

Inez Nowy wpis

Dzień dobry, czy na kosztorysanta budowlanego trudno jest się dostać? zauważyłam, że jeszcze niedawno jedna Pani pytała o zatrudnienie na tym stanowisku a dosłownie dzisiaj pokazała mi się dostępna oferta. jak obecnie wygląda rozmowa i po jakim czasie udaje się otrzymać ewentualny feedback?

Zygfryg

Wypłat nie ma od 2 miesięcy brakuje na wszystko nawet na materiały nie ma pieniędzy.Niewypłacalny pracodawca kierownictwo kradnie z budowli wszystko i sprzedaje ludziom prywatnym każdy każdego sprzedaje do szefostwa

Czy rekrutacja na stanowisko Szukam neurologopedy do współpracy w firmie Atb Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Tomasz Adamczyk odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zoja

Witam, czy aplikował ktoś spontanicznie na maila? Szukam pracy jako Kosztorysant a widziałam, że jakiś czas temu była dostępna oferta w sieci do tej funkcji. Znam się już na branży ogólnobudowlanej interesują mnie tegoroczne zarobki, zwłaszcza ze nie wymagano kiedyś doświadczenia. przy trzech latach jaka byłaby podstawa?

W Staszów Atb Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne Tomasz Adamczyk szuka pracownika na stanowisko kosztorysant budowlany. Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Cześć, jak oceniacie aktualne warunki? jeszcze w zeszłym roku ktoś pisał o braku rekompensaty i chyba słabszych relacjach z kierownictwem. Przyznam, że aktualnej oferty na budowę nie widziałem, ale kiedyś dodawane były ogłoszenia dla kierowników do internetu. zastanawiam się czy od lat jest stały zespół czy może będą jeszcze się rozwijać? Chce po prostu porównać warunki dla kierownika, nie orientujecie się przypadkiem w zarobkach?

Rafał

Nie ma żadnej rekompensaty, a kierownicy potrafią cie jeszcze gonić.. ludzie robią bo muszą gdzieś robić, a woj. świętokrzyskie jest jednak biednym rejonem. Rotację w firmie są duże. Jedni odchodzą drudzy przychodzą i tak w kółko...

Rafał

Firma (usunięte przez administratora), zatrudniają ludzi do pracy a nie potrafia nimi zarządzać, ciągle braki pieniędzy, nie terminowe wypłaty, sprzęt przedwojenny. Na początku obiecują gruszki na wierzbie, a jak przyjdzie co do czego to niczego nie ma. Prezes zbytnio nie przejmuje się swoimi pracownikami ponieważ nie ma z nim żadnego kontaktu. Ciężko się o coś w ogóle doprosić. Ludzie którzy pracują na budowie za złotówkę więcej to by oczy wydrapali. Szczerze nie polecam...

@Rafał

Mimo wszystko na jaka umowę się ugadujesz? Pytam, bo piszesz o problemach w wypłacie. W jaki sposób będzie to rekompensowane? I jak ludzie reagują? Mimo wszystko stale się zatrudniają?

ooo

Ciekawi mnie w jakim stanie jest aktualny sprzęt skoro ze dwa lata temu został poruszony watek na jego temat. dałby ktoś znać? tak samo jak to jakie są zarobki dla kosztorysanta? Wiem ze z rok temu była oferta, z treści której wynikało, że potrzeba dwóch osób bez podanej stawki. To rotacja czy rozwój?

Operator

Firma nie wypłacalna, nie płaci podwykonawcy, pracownikom. Nie ma środków na paliwo i materiał

Operator

Firma dno sprzet z przedwojny .Firma rzadzi nie Tomasz tylko rodzinka .Najgorsz z nich to JAREK ktory uwaza sie za fachowca a jest pusty ja beben Kazdy pracownik sprzedalby drugiego .Niepolecam

ATB
@Operator

Szanowny Panie Operatorze, Zapewne Pan już nie pracuje w ATB, dowodem na to jest sposób w jaki Pan pisze. Osoby zainteresowane pracą, zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne gdzie chętnie rozwiążemy Państwa wątpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o. - Staszów

• Jak się pracuje w Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o.?

Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 68
    28-200 Staszów

Atb Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Sp. z o.o.