Opinie o EDUMEDICAL Aldona Doerfler w Września

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie EDUMEDICAL Aldona Doerfler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie EDUMEDICAL Aldona Doerfler na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDUMEDICAL Aldona Doerfler w Września

Sabina Nowy wpis

Widzę po wpisach, że pani ma trochę zadowolonych klientek. Tak się złożyło, że szukam pracy w branży, jeszcze jestem początkująca. Czy nie poszukuje może asystentek? I jakie ma wymogi odnośnie doświadczenia, jeżeli tak? Czy trzeba je mieć, jakie etc. pozdrawiam :)

Annabednarz1961 Nowy wpis

Minął tydzień od zabiegu… wiec wystawię opinię pani dr Miśkowiec. Zabieg dotyczył ust,pani doktor doradziła mi technikę ujędrnienia ust zachowując kształt moich- w czerwień między wargową wkłuwała się kaniulą przez co usta były pełne ale nie odstające , pierwszy raz miałam robione usta taką techniką.. wcześniej korzystałam z tradycyjnej igiełki Powiem szczerze że zabieg był bardzo bolesny i nie wiem czy ponownie z tej techniki skorzystam ale efekt jest bardzo ładny i ma się utrzymać do 12 miesięcy… efekt bardzo naturalny… Polecam panią dr Ilonę Miśkowiec.

ARIM Nowy wpis

Pierwszy raz skorzystałam z zabiegu obstrzykiwanie twarzy jestem zadowolona

Martyna

Cześć, Czy przeczytam tu w końcu jakąś pozytywną opinie? Zastanawiam się nad zabiegiem... ale przy takiej ilości negatywnych opinii chyba nie warto ryzykować.

@Martyna

Pani Martyno, dokonaliśmy zmian w zespole, pracowników i lekarzy, zostali sami najlepsi specjaliści i mogę panią zapewnić, że jeśli zdecyduje się pani zaufać nam i skorzystać z naszych usług będzie pani zadowolona. Piszę to z pełną świadomością, bo wiem jakie dobre mają opinie dr Rutkowski i Szpotowicz , 99% pacjentek wraca. pozdrawiam serdecznie Aldona Doerfler

Judyta Nowy wpis
@Martyna

Raczej nie,też jestem rozczarowana,masakra, szkoda słów

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EDUMEDICAL Aldona Doerfler? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kobieta 40+

Moja opinia. Wstępna rozmowa czyli porada to chwila. Nic nie naświetla . Lekarz powinien bardziej opisać zabieg i jego działanie. Kiedy będą widoczne efekty itd. Fakt wszystko jest za szybko. Pozdrawiam.????

@Kobieta 40+

Dzień dobry, To nie jest typowa wizyta w gabinecie, gdzie lekarz ma 40min na rozmowę, prowadzimy szkolenia, konsultacja jest oczywiście, lekarz wykonuje zabieg z należytą precyzją, jednak całość nie trwa godziny. Paczek zawsze może zadawać pytania na które oczywiście uzyska odpowiedzi. Proszę też pamiętać, że gdyby przyszła Pani do tego samego lekarza do jego gabinetu , zapłaciła by pani znacznie więcej.

Judyta
@EDUMEDICAL Aldona Doerfler

Tu wcale nie jest taniej, powiedziałabym nawet że drożej. Te 65%upustu to ściema na maksa.powoekszenie ust w cenniku za 400 zł wchodząc do gabinetu to zależy jaki preparat uzyskuje odpowiedź klientka 580 zł i 500 zł No to gdzie te 400 zł się pytam. Niby botoks stoi na blacie i ampułki wyglądają dokładnie jak sól fizjologiczna ,no i podany preparat beż kremu znieczulającego, to prawda .Też nie polecam. Nawet Panie nie wyglądają na zbyt zadbane

@Judyta

400zl za kwas hialuronowy nie mamy takiej kwoty w cenniku chyba oferty pani pomyliła. Lekarze pracują na najlepszych renomowanych preparatach np takich jak stylage M z lido, preparaty maja znieczulenie w strzykawkach, na życzenie pacjentek podawane jest dodatkowe znieczulenie. Trudno się odnieść do stwierdzenia ze botoks na blacie wygląda jak sól fizjologiczna tu widać brak pani wiedzy w tej tematyce. Opakowanie soli fizjologicznej wygląda zupełnie inaczej niż fiolka z botoksem. Mamy setki,setki zadowolonych i powracających pacjentek ,jednak mamy świadomość że nie każdemu można "dogodzić". Może inna firma będzie dla pani bardziej zadowalająca. Pozdrawiamy

Magda
@Edumedical

Byłam dziś i jestem bardzo zadowolona,zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie.Korzystałam wcześniej z innej kliniki tego typu i dziś szlam z pewna obawa ze pacjentki będą przyjmowane taśmowo.Tutaj pełna profeska,wszystko dokładnie wytłumaczone.Wrócę na bank :)

klientka

Witam, Jestem rozczarowana wizytą. Zostałam potraktowana jak trędowata. Takie miałam odczucie. Umówiłam się na zabiegi. Po dotarciu na miejsce pani która zajmuje się rejestracją pacjentów zmierzyła mi temperaturę. Ku mojemu zdziwieniu termometr wskazywał 38 stopni. Wyjaśniłam pani, że nie czuję się jakbym miała temperaturę, poza tym byłam szczepiona ponad miesiąc temu na covid drugą dawką. Pani poinformowała mnie że jak chcę to mogę się przejść i wrócić i wtedy zmierzymy temperaturę ponownie. Tak zrobiłam. Nie było mnie 10 minut. Gdy wróciłam termometr wskazał temperaturę poprawną. Mimo tego nie przyjęto mnie na zabieg. Tym razem pani powiedziała, że od szczepienia musi minąć 6 tygodni, żeby móc kogoś zakwalifikować na zabieg. Informacji na ten temat nie dostałam od Edumedical przed zapisaniem się na usługę. Lekarz najwyraźniej miał to gdzieś i w ogóle nie wyszedł do pacjenta. Jestem zniesmaczona. Wystawiam ocenę negatywną. To była moja strata czasu.

@klientka

Witam panią, miała pani kilkukrotnie mierzoną temperaturę za każdym razem termometr pokazywał 38,5 stopni. na czole i na nadgarstku, wtedy dopiero pokazała pani zaświadczenie o szczepieniu. Pani z rejestracji skonsultowała się z lekarzem, który przekazał informację, że do 6 tygodni po szczepieniu nie można robić zabiegów. Pani była 5 tygodni po szczepieniu. Ten fakt już dyskwalifikował panią z możliwości wykonania zabiegów. Wyszła pani na 10 min i wróciła, za sugestią jednej z pacjentek oczekujących na zabieg. Czasy są jakie są i musimy stosować się do odgórnych reguł. Przykro nam, że tym razem nie mogła pani skorzystać z naszych zabiegów. Zapraszamy w przyszłości :)

@EDUMEDICAL Aldona Doerfler

Nowy wytyczne co do możliwości robienia zabiegów estetycznych, 2 tyg przed i 2 po szczepieniu na covid nie zaleca się wykonywania zabiegów z medycyny estetyczny.

Byłam na zabiegu 25 kwietnia w Poznaniu. Efekt rewelacyjny. Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Lekarz wykonujący zabieg bardzo kompetentny. Na początku ustalił jakie są moje oczekiwania, omówił ze mną jak będzie wyglądał zabieg. Dodatkowo zaproponował botoks na okolice oczu, lwia zmarszczkę i czoło. Zabieg wykonywany bezboleśnie. Bardzo polecam.

Gosia

Moje sugestie dla Edumedical Aldona Doerfler: Nie radze a nawet odradzam. To zwykłe oszustwo co oni robią. Nie ma żadnego rabatu to ściema! Poza tym to nie jest zadne szkolenie z udzialem modelek. Te zabiegi wykonuje lekarz partacz wciskający botox i robiący zabiegi na szybko bez znieczulenia i taśmowo byle szybciej. Jestem ofiarą jego zabiegu . Żle podał botox i zlą dawke Teraz żałuje tej pochopnej decyzji. Pal sześć pieniadze ..potem tezeba chodzic z czymś dziwnym na twarzy a ich to zero obchodzi.

@Gosia

Szanowna pani nie jesteśmy oszustami, rozumiem, że mogła być pani z jakiegoś powodu niezadowolona, czy zgłaszał się pani do nas z tą sprawą? Bez problemu dostrzykujemy botoks jeśli jest tak potrzeba. Jesteśmy firmą szkoleniową, szkolimy lekarzy z medycyny estetycznej dzięki tej formule pacjentki mogą mieć zrabatowane zabiegi. Jeśli nie mamy lekarz do przeszkolenia wówczas zabiegi wykonuje lekarz trener z dużym doświadczeniem. Jeśli możemy w jakiś sposób pani pomóc pozostajemy do pani dyspozycji, zapraszamy do kontaktu.

klient
@Gosia

Nie jestem zadowolona z usług tej firmy. nie szanują czasu pacjenta. Pan doktor który przyjmuje w Poznaniu ma wszystko gdzieś.

@klient

Szanowna pani, trudno odnieść się do pani wpisu. Zabiegi są zrabatowane, lekarz przyjmujący i wykonujący zabiegi to świetny fachowiec, pacjentki go uwielbiają i chętnie wracają. Jesteśmy firmą szkoleniową, jednak kiedy nie mamy w danym terminie lekarza do przeszkolenia, zabiegi wykonuje lekarz "trener" co jest z wielką korzyścią dla pacjentek. Jeśli z jakiś powodów jest pani niezadowolona proszę skontaktować się z naszą firmą, rozpatrzymy pani reklamację. z wyrazami szacunku Aldona Doerfler

MartaWroclaw

Witam, byłam na zabiegu pod koniec listopada. Doktor bardzo miły, zaproponował mi kilka zabiegów, wybrałam te które mi pauja. Zrobiłam botox: lwa zmarszczka czoło i łapki oraz kwasem bruzdy nosowo wargowe. Jestem zadowolona choć mam lekko niedostrzykniete nad prawym okiem, Doktor poinstruował mnie ze tak może być i że poprawi w lutym. Moja koleżanka też korzysta z usług edumedical. Ja polecam.

Witam, jutro mam mieć planowany zabieg w Krakowie lecz do dziś nie otrzymałam adresu . Bardzo proszę o kontakt w tej sprawie

@Anna

Dzień dobry może podać nam Pani swój nr tel lub zadzwonić 502181460 do Pani Beaty

zanetalamik@gmail.com

Witam. Na zabiegu byłam w Częstochowie 11.07.2020 . Zrobiłam kurze łapki koło oczu. Najbardziej zależało mi na zmarszczkach w kącikach ust. Lekarz jak sam przyznał, wstrzyknał mi z lewej strony 60 procent kwasu ,z prawej 40. No cóż myślałam ,że powinno być po równo z obu stron. Z prawej się rozeszło i nie widzę efektu. Z lewej mam zgrubienie. A co do ceny . Gdy rozmawiałam telefonicznie przed zabiegiem ,poinformowano mnie ,że 1ml kwasu to cena 500 zł. Na miejscu okazało się ,że 590zl.Tak,zgodziłam się i zapłaciłam, ale jestem rozczarowana. Poinformowano mnie ,że za trzy miesiące będzie można zrobić dopełnienie. Dobrze,ale myślę ,że powinno to być w ramach reklamacji ,czyli jakaś zniżka ,gdyż pierwszy zabieg nie był wykonany profesjonalnie.

@zanetalamik@gmail.com

Jest Pani dzień po zabiegu, za wcześnie stwierdzić czy coś poszło nie tak. Nie możemy w tej chwili sprawdzić z jakiego powodu z jednej strony było 60% A z drugiej 40. Twarze są z natury asymetryczne... jedno jest pewne lekarz wykonujący zabieg to super fachowiec i myślę że trudno temu zaprzeczyć. Co do ceny to wypełniacze cena jest od 500zl ,są też za 590zl domyślam się że miała Pani podany stylage M bardzo dobry preparat. Można też zrobić tańszy też dobry za 500zl, lekarz zaleca jaki wybrać ale pacjent decyduje. Proszę zostać w kontakcie z naszymi konsultantkami i informować nas jak ułoży się preparat, zazwyczaj po14 dniach kiedy preparat zwiąże się z wodą i będzie bardziej miękki wówczas można mówić czy coś wyszło czy też nie. Serdecznie pozdrawiamy zespół Edumedical

@Edumedical

Oczywiście poczekam. Jak pisałam wcześniej miałam również po 3wklucia koło oczu nie dopisałam,że za to zapłaciłam 250 zł. Razem wyszło 840 zł. W książeczce ,która otrzymałam od państwa jest wpisane ,że miałam podany 1ml. Kwasu . Podsumowując. Konsultacja i 1ml kwasu podany koło oczu i w kąciku ust kosztował 840 zł. I to jest mój problem , myślałam ,że 1 ml. Będzie podany w kąciki ust ,a 0,5ml w okolice oczu. Ja nie dopytalam,ale lekarz powinien poinformować pacjentkę ile czego i gdzie będzie podane za daną kwotę.

@zanetalamik@gmail.com

Okolica oczy kwas ?? Coś nie pasuje, w tej kwocie 250zl jest botoks, proszę dziś skontaktować się nami i wysłać zdjęcie tej książeczki sprawdzimy co miała pani podane i wszystko będzie jasne.

@zanetalamik@gmail.com

Pani Żaneto, sprawdziliśmy pani kartę pacjenta. Kwas miała pani podany w linie marionetki, nie kąciki ust, Stylage XL lidocaine. Dodatkowo lekarz podał botuline azzalure w okolice oczu ( efekt widoczny po tygodniu).

@Edumedical

Witam. Tak zgadza się botulina była podana. Przepraszam,ale przeczytałam opinie i same negatywne ,poprostu się zdenerwowałam. Do oczu nic nie mam . Ale lwia zmarszczka mnie strofuje , ponieważ naprawdę nie widzę poprawy.

@zanetalamik@gmail.com

Była Pani u nas i pewnie przekonała się pani że te opinie często wyssane z palca są. Co do lwiej zmarszczki to nie była ona robiona, botoks był podany w okolice oczy. Następnym razem może sobie Pani ja zrobić. Czasami jest tak że jak się zrobi jednen obszar botoksem np kurze łapki to nagle w skutek widocznego efektu wygłasdzania widać że inne zmarczki zaczyna bardziej przeszkadzać:) kiedy robi się czoło botoksem najlepszy efekt jest jeśli pacjentka zrobi poprzeczne zmarszczki czoła i lwia zamieszczę między brwiami.

Proszę pani przenieśmy rozmowę na tel. Proszę zadzwonić do nas, mam przed sobą Pani kartę i wyraźnie jest napisane że korekta zmarszczek okolicy oczu i link marionetki. Pani zarzuty są błędne. A ja pisalam Pani że botoks zadziała po 7 dniach. Więc jeszcze chwila. Musimy teraz ustalić gdzie maila podany Pani ten botoks bo coś się nie zgadza. Do usłyszenia

@EDUMEDICAL Aldona Doerfler

Wszystko wyjaśnione. Miałam rozmowę z panią z firmy . Dziękuję. Pozdrawiam.

Malgola

Witam Dnia 9.06.2020 rozmawiałam z P. Eweliną Kaczmarek, której wyjaśniłam, że nie jestem w stanie przyjechać na umówione na dzień 19.06.2020 spotkanie do Bielska Białej w związku z podejrzeniem zachorowania na Covit-19. i , że nie wiem kiedy będę mogła skorzystać z Waszej oferty. W związku z powyższym uzgodniłam zwrot na moje konto opłaty rezerwacyjnej w wysokości 50 zł., którą uiściłam na konto P. Aldony Doertler Wiadomość tą wysłałam dwukrotnie sms-em na adres: pomoc.edumadical.pl .Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji ani zwrotu w/w kwoty. Proszę o zwrot na konto: 21 1560 1094 2127 1209 5643 0002 Pozdrawiam Małgorzata Lamkowska-Pala

@Malgola

Dziękujemy że podzieliła się Pani ta informacja, juz działamy w Pani sprawie. Przepraszamy za niedogodności Zespół Edumedical

Właśnie przelew zwrotny został zrobiony, życzymy dużo zdrowia Zespół Edumedical

Czy firma wróciła do normalności po wirusie ?

JOAOA

Zafundowałam sobie za 1300 zł rewitalizację i peeling GENEO we wrześniu w Kielcach ! Zero , dokładnie zero efektu! Napisałam do Pani Dr maila , odpisała że doskonałe produkty i w ciągu 2 tyg powinny być widoczne skutki . Niestety, ściema .(usunięte przez administratora)

Majka

To nie są żadne szkolenia dla lekarzy , byłam 14 listopada w Warszawie. To zwykłe naciąganie naiwnych. Ceny podane na stronie to fikcja i nijak się nie mają do rzeczywistości. Cena biorewitalizacji na stronie 300 zł na miejscu okazuje się że 1000 zł , płatne gotówką bez pokwitowania, swoją drogą powinien zainteresować się tym urząd skarbowy, skoro ściga się mechanika za kilkugroszową żarówkę. Nie ma żadnej konsultacji lekarskiej choć pobiera się za nią opłatę 50 zł. , to taśma szybko wpłata i następna, byle jak najwięcej zarobić. Nie ma żadnej rozmowy z lekarzem , sprawdzenia stanu skóry , jakiejś rozmowy z lekarzem , zaproponowania zabiegu , wytłumaczenia skutków i korzyści. To zaprzeczenie profesjonalizmu i poważnego traktowania pacjenta , oraz psucie opinii prawdziwym lekarzom. Rozumiem że to była moja decyzja , ale korzyści żadne, tylko całą twarz w siniakach i wydane głupio pieniądze. Nie wiem być może założenia Pani były słuszne , ale ich realizacja jest skandaliczna . Będę wszystkim doradzać udział w tych (usunięte przez administratora)szkoleniach. (usunięte przez administratora). Małgorzata Kasprzyk

Zostaw merytoryczną opinię o EDUMEDICAL Aldona Doerfler - Września

EDUMEDICAL Aldona Doerfler