Opinie o Auto Serwis Michał Bilicki w Łobżenica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Auto Serwis Michał Bilicki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Serwis Michał Bilicki o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Serwis Michał Bilicki w Łobżenica

Tomasz Nowy wpis

Niestety żałuję, że przed zakupem nie sprawdziłem opinii na temat Pana Michała wśród mieszkańców Łobżenicy. Uniknąłbym dzięki temu zakupu najgorszego auta jakie miałem w swoim życiu. Auta od tego Pana wyglądają "super", ale tylko na zewnątrz i tak jak wielu innych klientów daliśmy się na to nabrać. Po czasie zaczynają pojawiać się o wiele poważniejsze usterki. Okazuje się, że Pan Michał z braku podstawowej wiedzy, do naprawy użył nieodpowiednich części , od starych modeli auta lub po prostu to co miał pod ręką. Jeżeli chodzi o naprawy blacharskie i lakiernicze, niestety także są wykonane w niefachowy sposób. Moje auto mogę określić jako ulep, który dobrze się prezentuje. Informacja na temat mojego auta jest zaczerpnięta w nie jednym warsztacie samochodowym. Także mogę śmiało Panu Michałowi wystawić opinie. Nigdy więcej nie kupie auta od tego Pana i na pewno będę każdego przestrzegał przed tym pseudo autohandlem i fachowym doradztwem. Niestety, ale nie jest to uczciwy sprzedawca i na pewno daleko mu do prawdziwego mechanika, blacharza i lakiernika....

Odradzamy

Niestety nie polecam, pojazd po latach okazał się felerny, malowany i z częściami nie od tego modelu, sprawdzenie pojazdu leży w gestii handlarza, ale to już będziemy rościć dochodzac w inny sposób. Rękojmia trwa 2 lata szanowny panie.

Właściciel-Michał Bilicki
@Odradzamy

W całej historii mojej 10 letniej działalności nikt nigdy nie wrócił do mnie z pretensjami czy rozczarowaniem co do zakupionego auta. Piszę Pan czy Pani, że pojazd po latach okazał się być malowany? Po latach? Jeśli tak jest to dlaczego nikt z Państwa do mnie nie zadzwonił, nie napisał itp? Jeśli taka sytuacja ma miejsce to pierwsze co niezadowolony klient powinien zrobić to poinformować o tym sprzedającego, a nikt nigdy czegoś takiego nie zrobił. Podsumowując: czekam na telefon lub pismo. No chyba, że to niezadowolona konkurencja ? Proszę napisać konkretnie: jakie auto, kiedy zakupione i czego dotyczą pretensję...

Łukasz Nowy wpis
@Odradzamy

Od Michała kupiłem ja oraz różne osoby z mojej rodziny juz kilka samochodów. Jest najlepszy w swoim fachu. Nie jest to pospolity handlarz jak inni. To człowiek, który poświęca się temu co robi. Auta naprawia sam osobiście, daje gwarancje i nigdy nic się nie dzieje, a jeżeli są jakieś wątpliwości niezwłocznie płynie od niego pomoc. To człowiek, który po prostu tym żyje. Patrząc po komentarzach gdziekolwiek jest Pan/Pani prawdopodobnie jedynym niezadowolonym klientem. Warto byłoby się skontaktować z Michałem, a napewno jeśli jest jakiś problem to go rozwiąże. Choć tak jak napisał właściciel, Michał wpis to pewnie zazdrosna konkurencja :)

Romek Szczecin Nowy wpis

Kupiłem dla córki 4 msc temu Forda, po przyjeździe na miejsce w dzień zakupu auto w 100% zgodne z opisem i naszymi oczekiwaniami. I tak jest do dzisiaj. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy serdecznie.

Karol Nowy wpis
@Romek Szczecin

A jak z pracownikami? Czy są mili? Czy spełnili Wasze oczekiwania?

Łuki

Chyba jedyny importer w okolicy, który sam odbudowuje sprowadzone auta. Przed zakupem od Pana Michała samochód został poddany oględzinom przez firmę Dekra oraz ASO Mercedes Benz. Ludzie z Mercedes powiedzieli mj przed zakupem, że auto jest praktycznie jak nowe. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Serwis Michał Bilicki? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Mati

Super autohandel jak i serwis blacharsko lakierniczy oraz mechaniczny. Polecam, Mateusz z Tłukom.

Magda

Świetne podejście do klienta. Kupiony Dodge Challenger sprawuje się świetnie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim firmę Pana Michała.

Mirosław Budnik

Trafiłem do Pana Michała z polecenia znajomej. Kupiliśmy z małżonką już 2 samochody. Mamy zapewniony serwis oraz pomoc w momencie gdy mamy zapytania. Bardzo pozytywny człowiek. Polecamy.

Magda Andruszkiewicz

Najlepszy importer na jakiego mogłam trafić. Jeśli bedę kupować następne auto to tylko z Panem Michałem. Pierwszy raz w życiu spotkałam kogoś w tej branży co podchodzi dotego z taką pasją i zaangażowaniem. Serdecznie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Serwis Michał Bilicki - Łobżenica

Auto Serwis Michał Bilicki