Opinie o Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz w Piastów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz w Piastów

Kotek

Co za głupoty, ta firma to jakiś żart. Tę opinię to chyba szef sam sobie wypisuje. Robota za grosze, zmiany po 12h, zakład to PRL (dawna fabryka ursusa). Jak jest zima to w wannach trzeba kuc lód i odśnieżyć hale bo dach jest dziurawy. Hala zadymiona przez myjkę, szef nie widzi problemu. Brak ogrzewania, brak narzędzi, brak wszystkiego. Firma nie zapewnia niczego, wszystko we własnym zakresie. Straszna rotacja pracowników, połowa to obcokrajowcy, są problemy komunikacyjne. A teraz najważniejsze, pieniędzy niegdy nie są na czas. Czasami trzeba czekać do kolejnego miesiąca. Porażka, nie polecam. Chyba że lewizna bez faktury, to od ręki.

Stefek

Masz rację, ktoś bardzo prubuje renomę firmie zniszczyc. Na szczęście czegoś tak trwałego nieda się zniszczyć. Tłum oddanych pracowników i kontrahentów jest idealnym przykładem.

Widzę ze szukają na dwie zmiany od poniedziałku do piątku. Chodzi o 12h zmiany ? Pisze ze wszystkie weekendy wolne ? Czy jednak tez pracujecie? Szukam czegoś stricte do pracy na tygodniu żeby mieć wolny weekend No i fajnie gdyby była umowa o prace

Narko Mati

Fajna atmosfera?! Super ludzie?! Alkoholicy, kryminaliści i (usunięte przez administratora), to tam można znaleźć. (usunięte przez administratora) się tam to standard, 4 piwa i seta to obowiązkowy zestaw każdego pracownika. Jeśli dopiero wyskoczyłeś z kryminału to miejsce dla ciebie, bardzo dużo takich osób się tutaj takich przewinęło. No i ćpuny, ich też zatrudniają, ważne aby miał ręce i nogi. Co z tego że zombi nic nie robi, albo przeszkadza, ważne że jest. No i dzięgi które nigdy się nie zgadzają i zawsze jest problem z ich otrzymaniem. Omijać z daleka to coś.

Krzysztof

Widziałem w sieci ofertę pracy na produkcję. Na dwie zmiany. W komentarzach pracownicy chwalą dyrektora i kierownika. Jak tak, to chciałem się dowiedzieć czy jeśli chodzi o grafik to jest elastyczne podejście i można się dogadać? Zależałoby mi na pracy popołudniami. Można zatrudnić się tyko na drugie zmiany?

Kamila
@Emil

Wiesz to jest kwestia dogadania, wiadomo nie jest to nie wiadomo ile ale 200-300 zł więcej jest, nie zawsze 3-4 miesiące ale na pewno co najmniej dwa razy w roku są podwyżki dla każdego

Pracownik na produkcji od tamtego roku miał jakieś podwyżki? Obczaiłam stare ogłoszenie sprzed roku, że płacili 4-5 ale brutto, zastanawiam się, czy teraz takie same stawki czy coś poszło do góry, jednak liczyłabym na więcej przy pracy takiej.

Larwa Nowy wpis

Na start oczywiście do ręki proponuje szef co najmniej 5.800, plus premia 15% oraz premia kwartalna. Regularne są podwyżki co najmniej dwa razy do roku. Dużo w tym zasługa kierownika który sam potrafi pójść i walczyć o podwyżki dla produkcji, on jest jak lew

Dan Nowy wpis
@Larwa

Tej kwartalnej premii, to ile może wpaść? I czy system pracy pracownika produkcji wciąż na dwie zmiany z wolnymi weekendami? Jak to swego czasu zaznaczano w ogłoszeniu. Na wolnych weekendach i braku nocek bardzo mi zależy.

Larry kroft Nowy wpis
@Dan

Premia kwartalna to z reguły około 5-6 tyś do ręki już. Dwie zmiany są takie 6-14 i 9-17. Nocek wgl nie ma i weekendy dla chętnych są jak ktoś chce dorobić sobie

Kazik

Czemu nikt nie pisze jak jest naprawdę...? Firma funkcjonuje tylko i wyłącznie dlatego, ze pracują tam ludzie którzy boja się zmian w swoim życiu, nie chcą uwierzyć że mogą osiągnąć więcej. Krótko "mówiąc" zasiedzieli się, stracili poczucie własnej wartości, a firma to wykorzystuje. Od przełożonego usłyszy się, ze "nikt nie trzyma Was na sile, drzwi otwarte, chcesz to zmieniaj pracę". Tak firmie właśnie na Was zależy. Łatwo to zrobić jak jest się młodym i ma jeszcze klika lat pracy przed sobą ale co w przypadku osób które pracują tam prawie od samego początku założenia firmy i zarabiają te same pieniądze. Może kiedyś to był prestiż ale ten czas przeminął. Pracownicy nie są doceniani, karty świąteczne to jakaś żenada, nie będę pisał o kwotach bo to aż śmieszne!!! Owocowe poniedziałki, fotel masujący.... to mają być rzeczy, które mają zrekompensować wysokość pensji... proszę, poważnie?! Na szczęście nastały już czasy, w których ludzie pracujący w dyskontach zarabiają więcej. Ale niestety jakie zarzadzanie taka cała reszta… a tak swoja drogą ciekawe kiedy ta firma przestanie istnieć? Jak ktoś przychodzi tam do pracy by się spotkać z ludźmi, a nie dla pensji to ja taka osobę doskonale rozumiem bo innego powodu by tam pracować to ja nie widzę. Typowa firma, w której oszczędza się na pracownikach bo najważniejsze jest to by pan prezes był zadowolony, reszta się nie liczy. Sztuczny uśmiech na twarzy i wszyscy klaszczą. Jeśli zastanawiasz się nad praca tutaj lub pracujesz i dochodzisz do tych samych wniosków to mam taką radę... zacznij rozglądać się za inna praca póki jeszcze nie jest za późno. Tak na marginesie Czy dalej pan prezes urządza spotkania w sali wideo i po raz kolejny pyta się Was o to "kim jesteście i czym się zajmujecie", żałosne ale taka jest prawda. Najważniejsze, ze on bawi się świetnie w swojej posiadłości w Toskanii i może pływać w basenie, pewnie dalej o tym wspomina. Tak moim zdaniem powinny wyglądać opinie wystawiane na tego typu portalach

Kierowca samochodu dostawczego
@Kazik

Minimalna lub kilka stówek wyżej w zależności od stanowiska. Ja najpierw miałem 3 miesiące 0% premii kierownika, kolejna umowa 5%, a teraz mam 10%. Każdy ją dostaje niezależnie jak robi, więc się tego nawet nie widzi. Musiałbyś na prawdę odwalić manianę żeby jej nie dostać. Socjal: są darmowe bułki i herbata na przerwie. Co do jakości bułek są sprzeczne opinie. Czasem są smaczne z dobrej jakości wypełnieniem, a czasem niezbyt. Zasady higieny przy ich robieniu = ręka noga Bon na święta bożonarodzeniowe jest nadprzeciętny. Nie ma prywatnej opieki. Jest dofinansowanie do żłobka i przedszkola. Karta multisport. Coroczny bon na sanki. Mieli uruchomić bus pracowniczy z wybranych kierunków czym się przez chwilę chwalili , ale pomysł upadł (pewnie cięcia budżetowe). Co do atmosfery to się nie zgodzę. Są prace, gdzie atmosfera jest zdecydowanie gorsza. Mi się robi przyjemnie. Można normalnie pogadać z przełożonymi. Bywają konflikty między pracownikami, ale gdzie ich nie ma? Czy mogłaby być lepsza, gdyby były większe zarobki? Oczywiście, że tak. Ludziom zależałoby na robocie

Mary
@Kierowca samochodu dostawczego

To w jakiej wysokości jest ten bon na święta? Otrzymuje go każdy, bez znaczenia, ile pracuje i na jakim stanowisku? Jeśli chodzi o dofinansowanie do żłobka/przedszkola, to w jakiej wysokości ono jest? Tak samo karta MultiSport - opłacona w całości? Z góry dzięki za informacje, myślę nad aplikacją w to miejsce...

Hugo Kołłątaj
@Mary

Każdy dostaje bon po tyle samo, nigdy nie było mniej niż 1000 złoty, karta Multisport jest w całości opłacana przez pracodawcę a dofinansowanie do żłobka/przedszkola wynosi około 50-65%, jako młoda mama polecam pracę tutaj, szef nigdy nie robi żadnych problemów i sporo też rozumie mnie jako rodzica

Tola
@Mary

rekrutacja składała się z trzech etapów: pierwszy z osobą z HR- bardzo sympatryczna pani ( w ciąży), ogólny o mnie i o moim doświadczeniu, drugi etap był w formie AC, do wypelnienia test oraz do policzenia wynagrodzenie trzeci etap- z kimś z Zarządu, miła rozmowa, trochę merytoryczna i trochę ogólna o mnie Dostałam tą pracę, dziękuję panu Bogu!!!!

@Tola

Czy ten test, który trzeba wypełnić jest trudny? Na czym właściwie on polega? Ile ma się czasu, na jego uzupełnienie? Napisz

Grzegorz

Test nie jest trudny, bardziej są pytania psychologiczne, szef jak kogoś zatrudnia to chce z nim współpracować na długie lata, czasu na jego wypełnienie jest dużo prawie 2h, nawet jeśli nie masz doświadczenia nic nie szkodzi to nie jest szkoła podstawowa

Michalina
@Grzegorz

Dzień dobry bardzo chciałbym pochwalić pracodawcę pana Arka za super wielkie podwyżki z nowym rokiem, polecam wszystkim pracę w technikorze, z nowym rokiem przelewy dostajemy 400 złoty większe jak w 2023, pozdrawiam kierownika super wielki człowiek na którego można liczyć

@Grzegorz

Czyli teoretycznie nie da się nie zdać tego testu, skoro jest psychologiczny? Bardziej pokazuje on osobowość kandydata, tak? Daj znać, ile łącznie trwa cała rekrutacja, jeśli składa się z trzech etapów, o których wcześniej wspomniano... :)

Daniel Olbrychski
@Michalina

Szukacie magazyniera w Sosnowcu wysłałem CV 17 lat pracy w branży na wszystko uprawnienia oraz doświadczenie i cisza hehe . Pytanie kogo wy szukacie i za ile ? Taka duża firma a taki słaby profesjonalizm określcie się jakie zarobki możecie zaoferować i po problemie

Anula
@Kierowca samochodu dostawczego

To jak to jest na stanowisku pracownika produkcji - ile tak mniej więcej się zarabia? W starym ogłoszeniu sprzed roku podano kwotę między 4000 a 5000 złotych brutto. Czy nadal mieści się ona w tych granicach? Chętnie zaaplikowałabym w to miejsce, ale nie wiem, czy aktualnie kogoś poszukują, bo ogłoszeń brak...

Łysy anioł stróż
@Anula

Z tego co się orientuję to owszem poszukują ludzi do pracy na zakładzie w Ursusie, i jak mam być szczera to o wiele lepsza jest właśnie tam atmosfera niżeli na plochocinie. Na strat szef proponuje nie mniej niż 4800 nie ważne jakie stanowisko. Najlepiej to dzwonić do szefa albo przyjść do kierownika do biura na szamotach i z nim porozmawiać oraz zostawić CV. Stawka godzinowa to przeważnie jest 27-28 złoty

Kotek

Stefek

Dwie zmiany to 6-14 i 14-22, i weekendy wolne ale jak chcesz przyjść to sto procent płatne i premia od soboty 150 złoty, mega fajnie się pracuje, bardzo polecam zmianę Krystiana w Płochocinie

@Adam

Dzięki za szczegółowe porady, a powiedz mi skoro polecasz konkretna zmianę, to można się właśnie na taka zapisać czy raczej pracownik nie ma na to wpływu? Tez ciekawi mnie to czy ludzie jakoś się wymieniają miedzy sobą czy to od kierownika / lidera raczej zależy? Na tych wyższych stanowiskach są w ogóle jakieś rotacje?

Rybka lubi pływać

Z szefem albo kierownikiem można się dogadać ale nigdy nie ma problemu jeśli chodzi o zmianę, zawsze można się dogadać

@Rybka lubi pływać

W innych sprawach też są pomocni? Jak ktoś wolne chce to zawsze dadzą tak jak ktoś sobie tego zyczy? W ogóle ile wcześniej trzeba składać wnioski urlopowe? Przed rozpisaniem nowego grafiku? Czy później też się daj?

Penelope Piper

Z urlopami nie wgl problemu jeśli coś Ci nagle wypadnie to można wniosek urlopowy wypisać już po fakcie ale tak to najlepiej żeby te dwa dni przed

@Adam

A w soboty też są dwie zmiany? Czy wtedy tylko jedna? Poza tym, czy na tygodniu zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to czy wypłacane są ekstra? Napisz, jak to jest, bo będę tu aplikował...

Firma nie godna polecenia, ponieważ wynagrodzenia są nie wypłacane w terminie, czasami w ratach , i nie stety trzeba o swoje upominać nawet o umowę zlecenie, które powinny być podpisane nie później niż do 7 dni a tu dostaję na koniec miesiąca , nawet czasami kierownik kupował środki z swoich żeby ludzie mogli pracować, i jest bardzo utrudniony kontakt z szefem

Narko Mati

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Ja bym chciał na produkcji ale właśnie z tymi weekendami bo to fajnie brzmi, zastanawiam się tylko czy można dołączyć moja żonę do ubezpieczenia jak ona nigdzie nie pracuje ? Widzę ze chyba co chwile są oferty na produkcje, to zatrudniają więcej ludzi czy rotacja ?

Krzysztof

Eryk
@Krzysztof

Można, szef zawsze idzie na rękę pracownikowi a kierownik też nie robi przeciwu Ty decydujesz jeśli tylko chcesz pracować, na prawdę fajna firma i też można się rozwinąć i dobrze zarobić

Alicja
@Eryk

Pierwszy raz się spotykam, aby można było wybrać sobie zmianę:) To wielki plus, że szefostwo takie ludzkie. Z urlopem albo L4 też nie ma problemu? Jakie w firmie są średnie zarobki? Niżej czytam, że w tamtym roku na początek było 4400. Zmieniło się coś? Nadgodziny płatne 100% też ekstra, dużo ich można wyrobić w miesiącu? No i w sumie najważniejsze — są aktualnie jakieś przyjęcia? Chłopak chętnie złożyłby tam do was cv:)

Piotrek
@Alicja

Śmiało niech skalda CV ale lepiej zadzwonić, żeby czasu nie marnować myślę że teraz na początek szef płaci na pewno w okolicach 5tys miesięcznie co do reszty nic się nie zmieniło

Ona
@Piotrek

To całkiem spoko sumka, a szansa mimo wszystko na podwyżki są, czy te 5 tysięcy to stała stawka i niezmienna? No chyba, że daje jeszcze jakieś premie pracownikom?

Weronika
@Ona

Odkąd panuje taka wysoka inflacja, szef regularnie podwyższa pensje co 3-4 miesiące, nigdy się nie zamyka na pracowników

Emil
@Weronika

Naprawdę? Podwyżka co 3-4 miesiące brzmi jak marzenie. Na jakim poziomie te podwyżki? Kilka stówek?

Kamila
@Emil

Poszukiwano osoby na stanowisko Szlifierz. Czy ktoś był w firmie Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3900 ?

Goją nie ma

4400 szef proponuje na początek do ręki plus nadgodziny sto procent płatne i dwie soboty pod rząd są też płatne 100% więcej, więc opłaca się tu pracować i plus wszystkich tych rzeczy jest taki że z panem Arkiem można w każdej kwestii się dogadać jeśli chodzi o pieniądze i urlopy

Honorata
@Goją nie ma

Czy z innymi pracownikami też da się dogadać? Atmosfera między wami jest w porządku?

Michał Staszewski
@Honorata

Atmosfera jest git tylko dzięki wyłącznie szefowi i kierownictwu którzy mają luźne podejście do wszystkich i do wszystkiego. Dają wolną rękę tylko żeby robota była zrobiona a teraz jak jest chłodno to szef zaopatrza pracowników w ciepłe posiłki bo wiadomo czasem na hi temperatura może spaść bo dość często brama jest otwarta, pozdrawiam

@Michał Staszewski

Kierownik Daniel jest najlepszym kierownikiem pod słońcem, kocham go prawdziwą miłością i nie tylko

@Michał Staszewski

Kierownik Daniel jest najlepszym kierownikiem pod słońcem, (usunięte przez administratora), nie ma lepszego kandydata na stanowisko dyrektora

@Paweł

to widzę naprawdę musisz go lubić. A powiedz mi czy wiadomo jakie zarobki tu ma kierownik właśnie? Zakres obowiązków i jak praca wygląda? Na to stanowisko awansujesz czy biorą z zewnątrz?

Jagiellonia Białystok
@Paulina

Różnie bywa z tym kogo biorą dwie dziewczyna są kierowniczkami z zewnątrz wzięte a reszta kierowników to etapami awansu, a zarobki no to na pewno mniej niż 5-6 tys do ręki nie mają sądząc po tym jakimi samochodami przyjeżdżają ;) a tak też już ogólnie to zwykli pracownicy też tu dobrze zarabiają nie trzeba być kierownikiem żeby mieć 5 tys do ręki samej podstawy, pozdrawiam

Alicja

Szukają kogoś na produkcje, wie ktoś może czy przy rekrutacji patrza przychylnie na kobiety, czy raczej zatrudniają facetów? Ogolnie widzę, że zarobki jakie proponuje firma są zadawalające?

Olek
@Alicja

Spokojnie kobiety też tutaj pracują ogólnie są dwie filię firmy jedna jest w Płochocinie a druga w ursusie i szczerze mówiąc lepiej jest w ursusie i więcej kobiet też tam pracują a zarobki są zadowalające i sukcesywnie regularne podwyżki pracuje tutaj 3 lata i jestem bardzo zadowolony firma perfekt i mniej niż 4-5k za etat nie dostaniesz, pozdrawiam całą drużynę

W Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Bruce Jenner

Rekrutacja przebiega prawidłowo w miłej atmosferze, szef zawsze proponuje kawę, herbatę . Pracuje tutaj już 4 lata i mojr największe marzenie zostały spełnione dzięki właśnie tej firmie, bardzo polecam pracę tutaj, na temat zarobków nie mogę narzekać mimo inflacji szef regularnie daje podwyżki i cały zespół w firmie jest mega pozytywnie nastawiony i strasznie mi się podobają wyjazdy integracyjne są co trzy miesiące

Muhammad Ali

Najlepszo pracy na stanowisku świecie kocham tu wszytko nawet szef fajny jest kocham pracu tutaj

Pojawiła się oferta pracy na Recepcjonista w firmie Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz. Warto aplikować?

Stefan Żeromski

Warto tu zacząć swoją karierę zawodową wysoka pensja i adekwatna premia do na pensji nigdy nie mailem mniej niż 700 zł premii pozdrawiam całą Legnicę

Ijgor

Fajne w tej firmie jest to że jak temperatura na dworzu spadnie poniżej 10°C to zapewniane są posiłki ciepłe to jest naprawdę duży plus i co do wynagrodzenia jest naprawdę zadowolony pomimo inflacji. Wolny Tybet!!

Pracuś Maniek

Naturalnie że warto. Światła praca, jeszcze lepsza płacą. Premie, dodatki i inne bajery. To tu zaczęła się moja kariera, tu rozwinąłem skrzydła. Kiedyś nie miałem, teraz mam. Polecam i pozdrawiam.

Duży Więcek

Najlepsza firma na świecie a i zarobki są mega duże jak na rzeczywistość polską. Bratu wszystkich pozdrawiam chwała ojcu i synowi i duchowi świętemu

@Duży Więcek

No widzę, że każdy z was mega fajnie się o warunkach tutaj wypowiada. ;) Ale to wy nawiązujecie tym do recepcji? Bo jakoś mi na to nie wgląda a tam warunki by mnie interesowały. Da ktoś o nich coś więcej znać może?

Ania Bałon
@Paulina

Na recepcji fajnie jest. Paczki na święta dla dzieciaków szef organizuje ogólnie bardzo spoko jeśli chodzi o pracę biurowa. I tez szybko można awansować wyżej i wysokie premię kwartalne. Pozdrowienia dla wszystkich z technikoru

@Ania Bałon

Dzięki za odpowiedź. ;) To fajnie, że benefity są, te premie to da radę tak mniej więcej określić skoro takie wysokie? I jeśli o awans chodzi to na jakie kolejne stanowiska byłaby szansa?

Ania berlinka
@Paulina

Można na przykład awansować na bezpośrednią sekretarkę szefa, do działu handlowego albo nawet na marketing, fajna praca przed komputerem. Wystarczy chcieć a szef nie blokuje możliwości jeśli widzi w Tobie potencjał

@Ania berlinka

No to ok wygląda a jeśli chodzi o ten marketing to czym mniej więcej bym się zajmowała tutaj wtedy? Stawki po awansie raczej by wzrosły?

Wiktoria Grycan
@Paulina

Pensja na pewno idzie w górę i wszystkie dodatki. Jego chodzi o marketing to ogarnianie strony internetowej, różne ewenty po całej Polsce i zdarzył się również kilkukrotnie wyjazd za granicę , z tego co pamiętam 3 razy dziewczyny były w Australii

Firma Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz prowadziła rekrutację na stanowisko Recepcjonistka. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 3600 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Rozszarpana Mariola

Zarobki są większe zawsze jest 5 z przodu i premie , różne benefit i przede wszystkim paczki są na święta dla dzieci a jak nie to bony do auchana

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Wiecie coś o pracy w firmieTechnikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz w mieście Piastów? Czekamy na Wasze opinie!

Owocowy zapach

Można wiele plusów wymienić i by się nigdy nie skończyły pozytywy nad tą firmą ale piękne w tym wszystkim jest do że szef potrafi osobiście pomóc pracownikowi znaleźć mieszkanie albo i sam ustąpi Swojego lokum, cześć i miłej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz - Piastów

• Jak się pracuje w Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz?

Technikor Bis Arkadiusz Kulisiewicz
  • J. Sobieskiego 16