Opinie o Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości w Katowice

Witam wszystkich czytających i zainteresowanych ewentualna sesja u tej pani. Byłam z jakieś 2 lata temu na sesji u niej... nie mając jeszcze doświadczenia czego mogę się spodziewać po sesji ufna w to co usłyszę z przekazu odczytu akaszy. Zdecydowanie odradzam, osoba ta ma bardzo niskie wibracje, odczytuje z niskiego astralu przepuszcza przez siebie z masa zabrudzeń przekazuje informacje zainteresowanej osobie odczytem. Odczyty dalekie od Boskiej czystej miłości, wręcz powiedziałabym ze ciemna strona podszywa się pod psełdo czysty przekaz akaszy. Nastawia negatywnie do osób z którymi się współżyje na codzień, zamiast tłumaczyć np. ze ktoś robi coś zle bo to wynika z jego ego lub innych czynników. Daje odczyty które po sprawdzeniu u innych osób okazały sie totalna bzdura!, może w ten sposób odciąć od siebie osoby z najbliższego otoczenia które sa nic nie winne !!!! Ktoś bardzo wrażliwy może przyjąć to co usłyszy do siebie i rozwalić sobie całe życie, naprawdę te odczyty nie mają nic wspólnego z Boska miłością... jak np. można to słyszeć u Dany L. czytając wcześniejsze komentarze mogę domniemywać że pani ta już straciła możliwość wgladów w akaszy, bo ma mega niskie wibracje i problemy ze soba sama, agresja itp. ponieważ bierze kasę i sesje się nie odbywają. Ludzie uważajcie naprawdę nie warto sobie jeszcze bardziej życia gmatwać i iść na sesję do tej kobiety.

Znana
@Anna

Pani Danuta Lenarczyk to dla mnie mega istota posiadająca mnóstwo wiedzy cudowny człowiek

Człowiek Nowy wpis

Hmmmm dużo tu wpisów od klientów. No a to forum dla pracowników, to może jakieś osoby zatrudnione coś napiszą. Szukałam w necie ofert pracy, ale nie ma niczego. Dlaczego? Chętnie bym tu pracowała np. jako sekretarka, asystentka. Wiecie, czy jest szansa na dostanie tu takiej pracy?

ala Nowy wpis

Dzień dobry, jeśli ktoś z Was zamówił usługę u p. Katarzyny Czajkowskiej i nie doczekał się realizacji, to proszę o kontakt. Zgłaszam sprawę i pomyślałam, że razem będzie łatwiej wywalczyć sprawiedliwość. Kontakt: ala.jursza@gmail.com dziękuję

k Nowy wpis

Mówicie o Kasi Czajkowskiej, która aktualnie jest współwłaścicielką Sati Studio w Częstochowie? Niezbyt ciekawe te opinie

Czy firma Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
ola

Nie polecam Czajkowskiej. Wpłaciłam jej 450 złotych, bo zaufałam (miałam b dobre podstawy). Porozmawiałyśmy chwilę, energia ruszyła i (usunięte przez administratora) Zaczęła odwoływać spotkania, a potem zniknęła. Zgłaszam sprawę do Urzędu Skarbowego.

Naiwna
@ola

Ja również zapłaciłam z "góry" ,sesje ciągle odkładane bo to bo tamto ,a może dzisiaj zapytam opiekunów czy wyrażą zgodę... Jeżeli coś się nie odbyło należy się zwrot pieniędzy niestety to nie nastąpiło.

Basia

Wiele tu opinii od zadowolonych pacjentów. Ciekawi mnie czy Pani przyjmuje do siebie na tzw. naukę, po prostu pokazanie swoich umiejętności, a potem zatrudnienie do pomocy. Czy pracuje się w gabinecie czy w domu również?

@Basia

Ta pani pracuje tylko na odległość przez tel cholera wie gdzie teraz mieszka wiecznie ucieka zmienia miejsca zamieszkania

To może potrzeba kierowcy, skoro tak często zmienia swoje położenie? Albo może trzeba pomocy przy odbieraniu telefonów, mam doświadczenie w call center?

Radek

Cześć. Fajnie, że się odzywasz :) Firma figuruje w KRS, jako zawieszona od 2019-09-30. Pisali tu ludzie o odczytach, sesjach lub warsztatach. Czy więc do momentu zawieszenia nie zatrudniano tu nikogo do pomocy, choćby do kontaktu z klientami, czy umawianiem spotkań? I jakie szanse na to, że firma wznowi jeszcze swą działalność oraz, że zacznie na stałe lub dorywczo zatrudniać?

Kate

Wspomoglam ja kilka dni temu niewielka kwota, taka na waciki, w porównaniu do sum jakie inni tu podaja. Warto było posłuchać co gada, bo od dawna wiem że Kroniki Akaszy to (usunięte przez administratora) ona nie jest jedyną kronikarka akaszarka, która znam. Niestety ale astral nie jest bezpieczna przestrzenią. Wspomoglam ja finansowo, głównie za możliwość poznania takiego przypadku i upewnienia się w swoich przekonaniach. Szkoda Kasi, ale jest odklejona od rzeczywistości. Co ciekawe, mówiła mi o pewnych chorobach na które cierpi, w nocy po rozmowie z nią, zaczęłam mieć podobne dolegliwości. Dobrze ze potrafię pogonić takie energie.

Zosia
@Kate

Czyli jest tak jak przypuszczałam ona sama potrzebuje pomocy. Miałam z nią przejścia ale pogoniłam ją. Teraz dałaś mi do myślenia czy przypadkiem nie dowaliła mi swoimi chorobami tak jak ty to odpisujesz,szkoda że nie wiem o które chodzi mogła bym to porównać u siebie. Cieszę się że potrafiłaś sobie poradzić to jest bardzo ważne.

Czy w Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości są szkolenia zewnętrzne?

Beata
@Anna

Potwierdzam. Nic się nie zmieniło. Nadal (usunięte przez administratora) naiwnych.

kiniol
@Anna

Rzeczywiscid xgadzam sie z opinia poprzednika.

@Anna

Mieszka u mnie,sklucila się że wszystkimi,wulgarna,agresywna (usunięte przez administratora) ludzi,chora psychicznie! Nie wiem jak się jej pozbyć jak chcecie więcej informacji to moj nic na gorze jestem na fb

Xxx

Uważaj na nią

Maggie
@Anna

Nie zgadzam się z Panią jest bardzo dobrą kobietą,o wielkim czułym i wrażliwym sercu. Po prostu widocznie Pani źle interpretowała słowa wypowiadane i przekazywane przez nią Proponuję Pani intensywną,ciężką pracę i zaprzestanie jakichkolwiek odczytów . Proszę zejść na ziemię i zająć się realiami życia

Ryszard
@Maggie

Ja jestem prosty chłop i twardo stąpam po ziemi, walcząc o każdy kęs strawy z dzikimi zwierzętami. Ostatnio przenikanąłem internety i patrzę, że z tego co jest w rejestrze oficjalnym dla firm, to jest tu zawieszona działalność. Czy może to Pani pomóc zweryfikować i dodać, czy tu bywają jakieś miejsca pracy, choćby przy umawianiu spotkań i odbieraniu telefonów? Co by żona, osoba o wyjątkowo szybkich wibracjach mogła podjąć pracę w Katowicach? Mieszkamy w okolicach spodka, jakby co.

Znana
@Anna

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości?

Mała

Czy warto udać się po odczyt do Pani Czajkowskiej? Czy ktos probował ostatnio? Chciałabym ale obawiam się po opiniach poprzedników...

@Mała

Ta dziewczyna nie jest stabilna emocjonalnie i zamiast skupić się na kliencie opowiada podczas sesji o swoim życiu i swoich problemach. Jest niesłowna i niezorganizowana, potrafiła mi 2 razy przekładać umówioną rozmowę. Szkoda czasu, warto poszukać kogoś kompetentnego.

@Mała

Nie warto. Opinie muszą być prawdziwe, bo mnie ze strony tej osoby spotkała taka sama krzywda. Radzę unikać p. Kasi.

@Kasia

A może próbuje pokazać pacjentowi, że są ludzie, którzy serio mają gorzej w życiu i to jest jakaś forma "pocieszania"? ;p Różny lekarz różna technika.

@Mała

Nie warto iść do niej na odczyt. (usunięte przez administratora) ludzi, pożycza pieniądze, nie oddaje. Ktoś taki niby ma kontakt z góra....?

Sylwia

Ale co znaczy, że pożycza? Przecież chyba płaci się za wizytę? To jak jeszcze pożyczać komuś pieniądze?

@Sylwia

Płacisz za sesje lub warsztat, który się nie odbywa, bo ciągle przekłada. Bo w momencie jak powinno się zacząć idzie się pouziemiać do lasu. A potem ją już glowa boli. Najprostszy sposób, a ma też kilka innych. Nie ma znaczenia że wynajmujesz niańkę do dzieci, i czekasz... ona ludzi ma za nic, pogarda jest mocno odczuwalna. Na początku jest super, a później już nie.

Agnieszka

Widzę że pani kasia ma działalność zawieszona od wrzesnia 2019 roku, więc wystarczy urzad skarbowy zawiadomić, że pracuje nadal, żaden problem to udowodnić . Pobiera kasę, nie daje żadnych paragonów czy fv. Kary są duże.

Agnieszka

Widzę że pani kasia nadal uskutecznia swoje praktyki. Byłam u niej na kursie 1 stopnia odczytu oraz zaplacilam za 2 stopień jak i za odczyt który się oczywiście nie odbył. Łączna strata 900 zł Pani kasia nadal zamieszczam filmiki na yt z codziennymi przekazami. Przeprowadzka się dosłownie co chwilę, Poziom prowadzonych kursów poniżej krytyki, a na zadawane pytania dotyczące tematu kursu reaguje agresywnie wmawiając mi że szukam uwagi. A następnie mówiła mi że jestem zazdrosna o jej zdolności i o to co mają inni ludzie, a w którejś wiadomości mi napisała że skoro nie umiem być dobrym człowiekiem to może łatwiej będzie być po złej stronie mocy. Na szczęście jestem spokojna więc draki nie było. Niestety podczepila pode mnie jakieś różne byty - nie wiem czy świadomie czy nie. Wiec ci co mieli u niej odczyt który się nie odbył w sumie niech się cieszą. A najbardziej zastanowiło mnie to dlaczego ona jest w ciągłej niedyspozycji. Wiecznie zmęczona, chora, boli głowa, brzuszek itp. Baba roznosi złą energię i swoją też oddaje jakimś bytom. A mnie mówiła że ludzie są zadowoleni jak przekłada godziny bo mają chwilę po pracy dla siebie. I wmawiała mi że wcale nie trzeba dużo pracować aby mieć dużo pieniędzy - teraz dopiero czaję o co jej chodziło;)

"Źródło świadomości to ja" na FB - Pani Kasia ma już nową nazwę firmy. Dalej robi odczyty z kronik Akaszy. Od 3 lat jest mi winna ok 1,5 tys zł. Opowiadała mi, że ją nękali "źli" ludzie, złe energie (pewnie tak samo naciągnięci, jak ja). Ostrzegam, żeby nie pożyczać jej pieniędzy!

Wikki Vikki

Dziewczyny to trzeba nagłośnić!! Ona mieszkala jeszcze dwa dni u mnie ,mieszkała 2 miesiące I mnie wykończyła psychicznie ,ona ma schizofrenia albo inna jeszcze chorobę psychiczną ale w tym wszystkim jest bardzo cwana na oszukiwanie ludzi,ludzie daja jej zaliczki i pożyczają pieniadze a ona zadowolona mowi ze to płynie z serca i ma wszystko inne w dupie...byłam tego świadkiem ona dalej (usunięte przez administratora) ludzi ! Policja w Ryman w Kolobrzeskim już wie ale nie moga nic jej zrobic bo zadna z was nie poszla z tym na policje...zbiwrzcoe sie do kupy i pozew ...ja moge byc swiadkiem... u mnie w mieszkaniu ktore jej wynajelam porabala łóżko matrymonialne zeby sobie w kominku napalic

Była klientka
@Wikki Vikki

Kolejny filmik z Panią K już jest dostępny na YT pod tytułem jaka ja jestem biedna napastowana przez ludzi

@Była klientka

No i czemu kłamiesz? :/ Niczego takiego nie ma pod wspomnianym tytułem. Tylko mnie to wszystko o czym tu piszą na forum wydaje się być oderwane od rzeczywistości?

Była klientka
@Iza

To była metafora nie zrozumiałaś nie obejrzałas filmiku i nie znasz jej!!!! nikt nie klamie i Proszę nawet nie odpisuj trzymaj się i wracaj do swojej rzeczywistości

@Iza

Mieszkala unie ,to prawdziwy demon ,jest psychicznie chora a w tym bardzo cwana...przejrzałam ja na wylot !! Okropna osoba wulgarna,agresywna i lubiącą robić zło

@Wikki Vikki

Mam nadzieję, że ta Pani na mnie nie nakrzyczy, że odpisuję jednak... :( Jestem okropnie zdziwiona, że taka sytuacja mogłaby mieć miejsce. Pisałaś jeszcze z miesiąc temu o nagłaśnianiu tego wszystkiego, coś z tym dalej robiłaś może?

@Iza

Juz nic nie robiłam bo się wyprowadziła ale ile zdrowia mi zmarnowała! Wynajmowałam jej mieszkanie ,spalila w kominku moje łóżko małżeńskie i napisala mi że było super na rozpałkę...zagroziłam że wyłączę jej prad bo wyprowadzić się nie chciała to poszla i wcisnęła kleju do zamka licznika...ona jest chora psychicznie albo az tak zła osoba..duzo tego..to potężny wampir energetyczny

@Wikki Vikki

Ale za takie umyślne szkody nie powinno się przypadkiem wyciągać odpowiednich konsekwencji?

wynajmujący
@Wikki Vikki

można prosić o kontakt, chętnie bym zamienił dwa słowa na temat tej Pani.

Gosia

Kaśka Czajkowska to perfidna oszustka! Okradła mnie i dwie inne osoby, które poznałam u niej na kursie. Widzę po komentarzach, że z "sukcesem" kontynuuje swój proceder. Lepiej trzymajcie się od niej z daleka, oszczędzicie sobie rozczarowania.

@Gosia

A w Twoim przypadku co takiego się stało? Chyba, że miałaś identycznie jak tu już pisali?

Beata
@Iza

Złóżmy oficjalne, grupowe doniesienie na Policję. Czas najwyższy zająć się Katarzyna.

Olka
@Iza

A czemu się tak dopytujesz IZA ??? Bo widzę ze się udzielasz a nie masz z nią nic wspólnego umów się na odczyt i wtedy się podziel opinia bo mam wrażenie ze IZA to bohaterka o której mowa

Jan
@Gosia

Możesz dokładniej opisać sprawę? Jestem ciekaw o co chodzi.

M.
@Jan

Dlaczego tak bardzo cie to interesuje?

@M.

No pewnie podobnie co ja, to dość nietypowa sprawa i ludzie wciąż poruszają te tematu tu na forum tak publicznie. I jak się czymś takim nie zaciekawić?

Stop

Pani Katarzyna Czajkowska jest dla mnie przykładem degeneracji środowiska ezoterycznego, reprezentantem upadającej moralności oraz człowiekiem z przerostem EGO, pozbawionym zwykłego, ludzkiego rozsądku. Odwołała odczyt na 2 minuty przed terminem i nie zamierza zwrócić kwoty wpłaconej na jej konto za tak zwaną "konsultację" czyli czytanie z księgi akaszy. Zamierzam oddać sprawę do sądu. Czy ktoś zna jej adres zamieszkania?

Luna
@Stop

Mnie też (usunięte przez administratora) Zgarnęła kasę za odczyt, który odwołała. Katarzyna Czajkowska bardzo często zmienia miejsce zamieszkania, jest nieuchwytna.

Xxx

No to nie wesoło a ci biedni ludzie jej dalej wierzą

@Xxx

@Wikki Vikki

Co, Ty z tym łóżkiem tak poważnie czy to jedna wielka metafora jest? I ogólnie faktycznie to wszystko brzmi niepokojąco, ale jak widzisz policja to zawsze ma związane ręce, niczego pewnie nie zdziałacie i dlatego one nawet zgłosić się nie chcą. Ja rozumiem, że Ty i tak nie odpuścisz?

Źródło nowej świadomości to nowa firma Pani Kasi Cz. zmieniła nazwę, to już nie jest Ogień Świadomości. Może dobrym pomysłem byłoby wspólne skierowanie sprawy na drogę sądową?

Wikki Vikki

Mieszka unie ,nie mogę jej się pozbyć,jest chora psychicznie I bardzo cwana,mogę być w sądzie świadkiem, jest wulgarna,agresywna ,to osoba chora psychicznie,jest okropnym człowiekiem,oszukuje ludzi !! Więcej na fb ,moj nik na gorze

Magda

Bardzo żałuję, że skorzystałam z usług Katarzyny Czajkowskiej zanim sprawdziłam opinie o niej w sieci. Niestety wszystko co piszecie to prawda. Doświadczyłam zarówno wmawiania poczucia winy jak i zniknięcia z przedpłatą (podczas kolejnej sesji, która się nie odbyła). Zastanawiam się jak to możliwe, że ona wciąż prowadzi swoją działalność kiedy tak wielu jest poszkodowanych. Zwykła (usunięte przez administratora)

@Magda

Jak tak czytam to wszystko to serio teraz zaczynam rozumieć, że jednak warto czytać te opinie, masakra. Zawsze odbierałam to jako żarty i fejki, ale jak widać można się przejechać. Współczuję Ci serio. :/

Zostaw merytoryczną opinię o Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości - Katowice

• Jak się pracuje w Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości?

Zobacz opinie na temat firmy Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości?

Katarzyna Czajkowska Ogień Świadomości
  • Bolesława Czerwińskiego 6 lok. 207