Opinie o Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal w Młodziejowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal w Młodziejowice

Jolanta Lederer Nowy wpis

Dodam do mojej powyzszej tresci w zwiazku z wymiana kotla gazowego, ze moja opinia zostala juz raz usunieta....Zobaczymy jak to bedzie tym razem....

Jolanta Lederer Nowy wpis

Definitywnie nie polecam !!! P. TRYBULEC ktorego wynajelam do czyszczenia sprawnie dzialajacego pieca gazowego znalazl pare usterek . Skoro naprawa miala byc w niedalekiej przyszlosci b. kosztowna - jego opinia, zdecydowalam sie na nowy kociol gazowy ( kondensat ); ktory mi zaoferowal za cene 5,400 zl. + 400,00 zl. termostat. Piec zostal 25.11.2021wymieniony na nowy. Zostal uruchomiony. Otrzymalam wskazowki jego obslugi. Poproszono o zaplate, co zrobilam. Chwile pozniej poinformowano mnie , ze nastepnego dnia pan musi wejsc z kamera do komina. Do komina jednak nie zajrzal, tylko rozszczelnil komin mowiac mi, ze musza byc wymienione uszczelki, lub ostatecznie komin. Piec nie pracowal, a ja nie moglam sie przez wiele dni doprosic o wymiane uszczelek. Na moje SMS-y i telefony nie odpowiadano. Informowalam i prosilam o interwencje rowniez administracje naszej malej kamienicy , ktora z p. Trybulec wspolpracuje - zlecajac w budynku coroczny przeglad gazowy. Wreszcie otrzymalam maila informujacego mnie, ze zdecydowal sie jednak wymienic komin i wkrotce otrzymam wycene i umowe o wykonanie prac. Postanowilam jednak wynajac profesjonalna firme do wymiany komina. Wklad kominowy zostal wymieniony 16.12.21 na taki sam jaki byl (nierdzewny- kwasowy) Dodatkowo zostal ocieplony .Po skonczeniu prac i wystawieniu rachunku zapytalam jednego z pracownikow, czy bylo konieczne wymieniac komin. Odpowiedz byla nastepujaca : tylko jedna uszczelka byla do wymiany....I tak z sumy czyszczenia pieca za 300 ,00 zl , zeby piec mogl normalnie funkcjonowac kosztowalo mnie wszystko 8.800 zl. Pozostawiam to bez dalszego komentarza....Prosze sie zastanowic i samemu ocenic, czy to bylo uczciwe ze strony p. TRYBULEC. Osobiscie odradzam !!

Bram

Nigdy nie odbierają ani odpiszą na sms'a. Wiem od administratora budynku, że reagują tylko na znane numery. Widocznie nie chce im się pracować. Nie warto spróbować.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal - Młodziejowice

Jacek Trybulec Firma Remontowo Budowlana Cal
  • Stoczki 29