Opinie o Trans-Rud Jerzy Rudnicki w Nowa Wieś Lęborska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Trans-Rud Jerzy Rudnicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Trans-Rud Jerzy Rudnicki o rekrutacji.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trans-Rud Jerzy Rudnicki w Nowa Wieś Lęborska

Nick Nowy wpis

Stanowczo odradzam. Prawo pracy nie znajduje żadnego zastosowania w tej firmie? Jest to zwyczajny wielki januszex. Życzę przyjemnej kontroli ;)

D.G Nowy wpis

Witam. Pan Jerzy to uczciwy bezproblemowy człowiek.Chciałbym zawsze trafiać na takich klientów. Nie dam powiedzieć złego słowa na tego człowieka zdecydowanie polecam wszystkim firmom i wykonawcom budowlanym. Super gość.

Przemysław Nowy wpis

Idzie w tej firmie ku lepszemu, czy jak było tak jest nadal? Bo chcę się gdzieś do pracy nająć, ale te opinie nie nastawiają mnie pozytywnie do pójścia tam. Nadal sprzęt stary, a właściciel każe robić jakieś dodatkowe prace? Potrąca też z pensji, jak się coś sypie?

Ile macie księgowych w firmie ?

Janusz Nowy wpis
@Marta

Dwie plus jedna kadrowa co nie umie liczyć godzin.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Trans-Rud Jerzy Rudnicki. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Kierowca

Nie polecam. Dwie stawki. Pracodawca wciska warsztat za kilka złotych mniej, bo gruchot się zepsuł z nie twojej winy a ty siedzisz na warsztacie i naprawiasz chociaż przyjeles się na kierowcę. Zimą odśnieżanie od rana do nocy czy to niedziela czy święta a premii brak. Najgorsze jego dzieci co u niego pracują choć to się nie nazywa pracą. Poniżają pracowników a nawet i potrafią kopnąć.

Julia

Jestem ciekawa czy aktualnie firma Trans-Rud Jerzy Rudnicki prowadzi jakiś przetarg na remont dróg gminnych? Ktoś może się orientuje?

Koparko ładowarka
@Julia

Nie prowadzi ... tymi starymi maszynami to na złom a nie robić drogi ????

Kierowca

Ludzie pracują po kilkanaście lat, niektórzy odchodzą i szybko wracają to o czymś świadczy...

Koparko-ładowarka
@Kierowca

Bo są w takim wieku że ciężko jest im znaleźć nową prace ,nowi pracownicy to się tam za długo nie zatrzymują ,no i kariery to się w tej firmie nie zrobi pracownicy nie są doceniani przez pracodawcę .Atmosfera pracy w tej firmie jest tragiczna stanowczo odradzam i nie polecam ,a i maszyny na których trzeba pracować są wyeksploatowane na maxsa, do tego pracownik musi je sam naprawiać. zdarza się też że pracodawca potrąca pracownikowi z pensji za uszkodzenia starego sprzętu NIE POLECAM

Koparko-ładowarka
@Kierowca

A skoro odchodzą to o czymś świadczy faktycznie zgadzam się z panem panie kierowco .... tylko dla czego odchodzą ?????

Czekamy na Wasze opinie! Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie Trans-Rud Jerzy Rudnicki w miejscowości Nowa Wieś Lęborska? Wiesz jak wygląda tu zatrudnienie? Podziel się swoimi spostrzeżeniami z innymi użytkownikami! Czekamy na Wasze opinie!

Xxxxx

Opinie!!! tam jest tragedia albo o gorzej ludzie szybciej odchodzą niż przychodzą !!!!!! Nie polecam

zenek 123

NIE POLECAM PODEJMOWAC W TEJ FIRMIE PRACY .PRACODAWCA JEST CHAMSKI ,PRACOWNICY SA WYKORZYSTYWANI NA MAXSA PRZEZ TEGO PRACODAWCE ..ZAROBKI SA NIE GODNE DO PODSTAWOWEGO ZYCIA ...

Zostaw merytoryczną opinię o Trans-Rud Jerzy Rudnicki - Nowa Wieś Lęborska

• Jak się pracuje w Trans-Rud Jerzy Rudnicki?

Zobacz opinie na temat firmy Trans-Rud Jerzy Rudnicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans-Rud Jerzy Rudnicki?

Trans-Rud Jerzy Rudnicki
  • Polna 5A