Opinie o Przemysław Pawlak Pako-Trans w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przemysław Pawlak Pako-Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przemysław Pawlak Pako-Trans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Pawlak Pako-Trans w Łódź

Ja to do teraz ciekaw jestem jak zarabia się przy planowaniu tras, skoro ktoś już tu nawiązał do tego, że to co było mówione, zostało mu wypłacone. Pan kiedyś nawiązała do tej oferty na która się spóźniłem. Ciekaw jestem czy w tym roku nie będą przypadkiem jeszcze szukać i czy od razu daliby umowę o prace na czas nieokreślony? takiej potrzebuje

Adrian_M Nowy wpis

Jedna z lepszych firm w których jeździłem. Dużo dziadów przerobiłem ale tu puki co nie mam większych problemów. Praca ułożona, stałą trasą na nocnej linii, kasa na czas, to co umówione to jest wypłacone. Ja nie mam się czego przyczepić , jak na warunki transportu krajowego gdzie każda firma patrzy jak tylko zaoszczędzić to w Pako akurat jest git :)

Czy możecie się odnieść do tej ostatniej opinii odnośnie stołu? Pytanie kieruje głównie do Biura w Natolinie, ponieważ to do niego jakiś czas temu była oferta dla speca od transportu. Chciałabym poznać bieżąca atmosferę pomiędzy ludźmi z działu, jaka jest? Średni staż ile może wynieść i przede wszystkim ile można zarobić? Wszystko na konto?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy, kasa pod stołem i nie do końca się wszystko zgadza!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. transportu drogowego w firmie Przemysław Pawlak Pako-Trans? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
wyr

Omijać szerokim łukiem. Nazatrudniał ukraińców i wywalone ma na polaków. Facet tylko na kase nastawiony, ludzi ma w (usunięte przez administratora) Sam w firmowych łachach chodzi, żona wydaje po 20 tys w sklepach odzieżowych, budują chałupe wielkości willi a ludziom płacą głodowo. NIE POLECAM TEGO GOŚCIA!

Drajwer
@wyr

Zarabiam lepiej niż na przerzutkach a i weekendy w domu. 8 to mam co miesiąc. Burak to ty jesteś. Kierowcy z polski jeżdżą po 15 lat w tej firmie.

@Drajwer

Na magensie chyba, niech WAS IDT dojedzie w końcu!!!!

@Drajwer

Chyba nie ogarniam z czego wynikają te rozbieżności... firma lepiej traktuje tych o dłuższym stażu? czy czemu ci pozostali co tu skarżą mieliby mieć mniejsze stawki? Są sposoby żeby zarabiać lepiej? Jakie?

@Drajwer

Dokładnie, wszystko na paru kartach, żeby tylko km nakręcić słabe i niskie, ale w końcu nadejdzie dzień sądu. Same stare dziady tam pracują!!!

@Piotr

co rozumiesz poprzez określenie, że nadejdzie jakiś dzień sądu? piszesz, że spora część to starsze osoby, ile ich w sumie może być na wszystkich zatrudnionych? jak dużym taborem obecnie dysponuje firma?

No jak kiedyś było w porządku to super tyle, że co takiego się nagle stało, że według Ciebie się tak pogorszyło? Bo nawet jeśli to takie rzeczy chyba bez powodu się nie dzieją?

Firma działa na lewo, płaci pod stołem, kierowcy najebani wykonują swoją pracę, szczególnie w piątek wieczorem, szkoda słów, auta szroty!!!! Może ktoś coś z tym zrobi!!!!!

Velycho

Brak slow.. wracam do swojego kraju...

Helena
@Velycho

A to co, płacili mniej niż Polakom czy o co chodzi?

Podolskyi

Ja nie zamierzam tam dluzej pracowac...

Iwona
@Podolskyi

Dlaczego? Czyżby nadal były tam głodowe stawki, jak to pisał ktoś niżej? A może coś innego Ci przeszkadza? Mam nadzieję że szef jest w miarę w porządku..

Malyshenko

Nie daje mi nic znać, że nie mam sie podstawiac do klienta... Zwykly burak...pojechalem do firmy kurierskiej na zaladunek a okazalo sie ze mam aladunek w zupelnie innym miejscu...

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Pawlak Pako-Trans - Łódź

• Jak się pracuje w Przemysław Pawlak Pako-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Pawlak Pako-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Pawlak Pako-Trans?

Przemysław Pawlak Pako-Trans
  • Brzezińska 89C