Opinie o Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska w Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

Patrycja Nowy wpis

Dostałam porysowany tablet i żadnego kontaktu z firmą (usunięte przez administratora)

Phobos Nowy wpis

Witam zamowilem wlasnie tableta z win 10 w piatek do tej pory ma status oczekuje na nadanie a niby czas dostawy przewiduja na 12.04.2021 i widze po opiniach ze sie niedoczekam

Karol Nowy wpis

Co jeśli się ktoś spóźni do pracy?

krzysiek Nowy wpis

najwieksze (usunięte przez administratora) jakie spotkalem na allegro , zero kontaktu z firma Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska wysylaja naprawiane i to nie do konca urzadzenia / uzywane jako nowe kupilem tablet 15 stycznia 2021 dostallem zepsute (usunięte przez administratora) wraz z kartami do reklamacji i zwrotu , zadnej instrukcji obslugi , tablet bez zafoliowanego ekranu w jakiejs filiowej torbie jakies slady flamastra nie dzialajacy oprocz strony startowej . akurat znam sie na tym . pamiec zepsuta nic z tym dziadowstwem sie nie da zrobic bo oczywiscie plyta glowna poszla sie (usunięte przez administratora) . dzwonilem na dwa telefony ktore sa podane dla klienta oczywiscie zaden nie dziala . UCIEKAJCIE I NIE KUPUJCIE U TYCH OSZYSTOW BO ANI ZWROTU KASY ANI NOWEGO TABLETU NIE DOSTANIECIE. Oczywiscie skieruje sprawe do prokuratury i niech scigaja Ta Firme i wlasciciela za (usunięte przez administratora) i wyludzenia. i tyle w temacie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Maks

Witam czy mógłbym prosić o numer kontaktowy do tego sklepu ? 3 tygodnie temu zakupiłem u nich tableta , był słabej jakości okropnie opóżniony w dodatku bez ładowarki . zrobiłem zwrot od razu i nadal ani pieniędzy ani tableta. Nie moge nigdzie znależć kontaktu . Jeżeli ktos ma numer telefonu prosił bym o podanie. Poczekam kilka dni i sprawa idzie na policje , zwrot na kwote 250zl

iwo
@Maks

+48 94 721 39 59 taki mam nr. czekam na tableta od 11 listopada

Maeysia
@Maks

Witam mam taki sam problem zakupiony tablet w tym roku 15.12.2020 do pierwszego rozladowania dzialal dziś corka podlaczyla by naladowac ale nic sie chce sie uruchomić tak jak by sie zawiesil probowalam skataktowac sie z ta firmą ale oba telefony sa wyłączone

Natalia

Czy Świat LCD oferuje dobre warunki wynagrodzenia? Może któryś z pracowników mógłby napisać coś o stawce?

@margo to forum pracownicze, a nie miejsce na reklamacje.

karol

generalnie nie polecam-zamówiłem aparat polaroid-ewidentnie widać ,że po zwrocie/używany. Po pierwsze to opakowanie ,po 2 i najważniejsze bateria trzyma 10 minut.

Margo

Kupiłam tableta za 259 zł,ale bateria trzyma chyba z 10-15 minut, szybko się rozładowuje,musimy często ładować,sprzęt kupiony 19.02.19 Sporadycznie używany. Jest sens reklamować??? Proszę o podpowiedź

Agnieszka
@Margo

Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem, o co pytasz. Jak najbardziej masz prawo złożyć reklamację na zakupiony towar. A jak oceniasz obsługę w Świat LCD?

Bartosz

@Kazio Ale to jest forum pracownicze a wszystkie uwagi do firmy lepiej kierować na adres firmy!

Kazio

Uważajcie na tą firmę. Sprzedają sprzęt naprawiany. W jednym wgrywali Androida, widać to po logach. W drugim ewidentnie wlutowali nowe gniazdo, wykonali reset urządzenia. Trzeci, niby nowy, folia. Ten działa najlepiej. Numery seryjne tabletów nie zgadzają się z numerami seryjnymi opakowań.

Luiza

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Benek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci!!

Dobry Chłop

(usunięte przez administratora) DVD przenośnie wysłane nie zgodnie z opisem inny model dodatkowo bateria nie ładuje .Przenośne DVd które stale musi być pod prądem.Nie polecam. Dodatkowo wszystkie tel.powyłączane na maila nie odpisują ..

Dziwie sie,ze taki sklep jeszcze funkcjonuje na allegro,zamowiłam tablet dziecku a on przyszedł z potrzaskanym wyswietlaczem,sprzedajacy w ogole nie dba o to co wysyla.Towar zapakowany w orginalne pudelko I w folje babelkowa to troche slabe.Jedyny pozytyw to to ze otrzymalam cala kwote,stracilam tylko 17zlza odeslanie.Zawiedzionedziecko,ktore nie dostalo wymarzonego tabletu.Za pozno zaczelam czytac opinie o sprzedajacy.Sklep rowniezwidniejejakosklepinternetowy I tamrowniezniemazbytdobrejrenomy

krówka

Towar zakupiony i zapłacony z początkiem pażdziernika do tej pory go nie otrzymałam!!! Telefon nie istnieje na maile nikt nie reaguje. Wyglada to na celowe dzialanie!!! radzę się zastanowić za nim cokolwiek kupicie od tego sprzedawcy

maria

Co tu opowiadać, odesłałam tablety i nie mam ani sprzętu, ani pieniędzy. Zero kontaktu, piszę e-maile, próbuję się dodwonić i nic. Też się wybieram na policję, bo nie przepuszczę 400 zł.

wektor

Jestem przekonany że firma Swat LCD oszukuje klientów !!!!!!!!!! Sprzęt słabej jakości , Brak kontaktu ze sprzedającym – telefon nie odpowiada Brak odpowiedzi na e-maila w sprawie zwrotu towaru i pieniędzy. Kupiłem tablet i postanowiłem go zwrócić więc go odesłałem , minęło już 15 dni i ani przesyłka nie wróciła ani pieniędzy s powrotem mimo że Poczta potwierdziła dostarczenie zwracanego tablet Poczekam jeszcze kilka dni i zgłoszę ten fakt wyłudzenia na Policję

zamek

Uważajcie na ta firmę, oszukują ludzi że hej, kupiłem u nich Tablet 8 cali za 168 zł, gwarancja jak i paragon przyszły na ten model ale sam tablet przyszedł używany z 7 calami i chyba już tańszego sie wysłać nie dało, więc gwarancji nie mam bo to inny model, do tego przeplaciłem pewnie ze 100 zł, firma oszustów, takich komentarzy na ich temat znajdziecie mnóstwo w internecie...

Zostaw merytoryczną opinię o Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska - Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno

• Jak się pracuje w Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska?

Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska
  • Obotrytów 1
    78-200 Koszalin-kołobrzeg-białogard-świdwin- łobez-drawsko-połczyn-szczecinek-polanów-sławno
  • NIP: 6721065292 REGON: 320763888

Świat LCD Teresa Dziubek Białkowska