Opinie o JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS w Kraków Henryka Wieniawskiego 66

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS w Kraków Henryka Wieniawskiego 66

Pracownik Nowy wpis

Brak profesjonalizmu ze, strony działu kadr. Pani, która przygotowywała dokumenty do wypłaty zasiłku macierzyńskiego po kilkukrotnych poprawach nie potrafi dostarczyć do ZUS kompletu. Brak słów. Jeśli tak będzie dalej to przekazuje sprawę do sądu pracy

. Nowy wpis

Pani z działu kadr bardzo nieprofesjonalna. Nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące wypłaty mojego zasiłku macierzyńskiego.

Malwina Nowy wpis

2 lata temu jeszcze było jakieś ogłoszenie, takie co by mnie interesowało, na stanowisko Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej, obecnie można liczyć, że znajdzie się jakiś wolny wakat czy niezbyt? A jeśli tak to proszę o jakieś szczegóły, jak ta praca wygląda. Ile godzin w miesiącu obecnie przewiduje pracodawca?

Dominika Nowy wpis

mam pozytywne wrazenia z rozmowy, ale nie mam zludzen co do tego ja kwyglada rotacja w szkolach. jestem pracownikiem szkolnym, ale tez mama trojk idzieci, wszystkie prywatne szkoły borykają się z rotacją kadry, bo nie mają i nie będą mieć karty nauczyciela, nie ma tylu przywilejów i wolnego co w panstwowej szkole i tego sie nie przeskoczy. w prywantych szkolach nauczyciel jest zwyklym pracownikiem i wielu skusi sie na przejscie do panstwowki nawet za mniejsza kase, ale majac przywileje karty nauczyciela jak chocby 2 miesiace wolnego w wakacje plus ferie plus mniejsza liczba godzin, gdzie w prywatnej maja urlopu tyle co kazdy inny pracownik. nasza rodzina przerabialismy kilka szkol prywantych, wszedzie jest to samo, czasem dobra atmosfera w pracy, dodatki czy mozliwosc rozwoju s a w stanie zatrzymac nauczyeli na dluzej. nasz rekord to 5 roznych nauczycieli od matematyki u syna w niby super szkole, bo taka byla rotacja na przestrzeni 3 lat.

Firma JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Byłam umówiona na rozmowę kwalifikacyjną z Panią Dyrektor na którą Ona nie przyjechała , nie odwołując jej wcześniej. Co by było gdyby to kandydat do pracy nie zjawił się. w terminie- wiadomo. Świadczy to chyba o szacunku do kandydatów i organizacji pracy .

Zofia

Czy później skontaktowała się z tobą, z propozycją drugiego terminu rozmowy kwalifikacyjnej? Na jakie stanowisko aplikowalas w ogole?

Ktoś

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu! Nikomu kto ma choć odrobinę szacunku do siebie! Jedno obiecują drugie się okazuje... Nigdy nikt mnie tak nie potraktował jak w tej firmie. Dno totalne i zero jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka. Ps. I patrząc co się tam dzieje, to żal mi tych rodziców którzy zapisują tam swoje dzieci i wielu rzeczy nie są świadomi...

Olga
@Ktoś

Ale co dokładnie się wydarzyło, bo nic o tym nie piszesz, nie wiadomo, o co chodzi. Co zrobił szef, że uznajesz to za brak szacunku? Ludzie się skarżyli, że były jakieś opóźnienia z wypłatami, to o to chodzi?

Nie polecam problem z wypłatą wynagrodzeń trzeba się szarpać żeby wypłacili pieniądze. Bardzo nie sympatyczni właściciele jak również całe grono osób pracujących w biurze. Wieczne straszenie wlascicielem p. Rafalem przez menadżerkę. Menadżerowie zmieniają się non stop jak również nauczyciele. Jeśli chodzi o czystość to tragedia!! Wrażenie może i robią dobre ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

Iwona

Hej, jestem po studiach pedagogicznych i szukam pierwszej pracy. Czy ktoś bez doświadczenia ma szansę się zatrudnić w tej firmie? Przejrzałam opinie i ktoś pisał, że na rozmowach padają dziwne pytania, ale w sumie bez żadnych konkretów. Jak wygląda taka rozmowa? Proponują umowę o pracę, po jakim czasie jest podpisywana na czas nieokreślony?

Aleksandra

A ja widzę w szkole potencjał i chętnie zapisałabym tam dziecko ale czesne jest niestety dla mnie za wysokie

Zofia

Na jaki okres dają UoP na start na posadzie Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej? Bo natrafiłam na ofertę. I tam właśnie podali, że dają umowe o pracę. Ale wiecie na jaki czas? I jestem też ciekawa, czy jak ktoś woli np. umowe zlecenie, to firma jest otwarta na to?

Daniel

Żadna firma nie zrobiła na mnie tak negatywnych odczuć, rodzic który jest klientem nie jest w stanie dostać tego co powinno być zapewnione dla dzieci. Nie polecam

Obiektywnie

Nie chcę się wypowiadać na temat tego co widziałem w tej firmie i jak traktuje się tutaj dzieci, rodziców i pracowników bo nie chcę tracić niepotrzebnie impulsów. Powiem tak, osoba która prowadzi swój biznes uczciwie i z szacunkiem do ludzi nie boryka się z tak dużą liczbą negatywnych opinii więc chyba coś musi być na rzeczy. P.s. Obsesja na punkcie kontrolowania innych ludzi to droga do autodestrukcji. Lepiej skupić się na tym co istotne w życiu, może warto w końcu to odkryć, mimo wszystko życzę jak najlepiej i dużo pracy nad sobą! Pozdrawiam

orona
@Obiektywnie

bo to prawda mogę przedstawić faktury nie zapłacone

@Obiektywnie

Dotyczy da Vinci International Schools na ul. Pilotów Kraków Bardzo proszę o opinię/sugestię ex-pracowników czy przenieśliby swoje dziecko do tej szkoły i dlaczego? Dlaczego rodzice uczniów zrezygnowali z tej szkoły? Jaki jest atmosfera na lini nauczyciele-dyrekcja?

Elżbieta
@orona

A ile ich jest i na jaką kwotę? Zostało to gdzieś zgłoszone?

Pacula NIE!
@Kasia

Nie! Nigdy więcej nie zapisałbym dziecka do szkoły. Zarówno Pani Pacuła jak i reszta dyrektorów to ignoranci którzy tylko czekają na Twoje pieniądze. Podaje pare powodów: - ciągły brak nauczycieli przez co dzieci nawet po 5 miesięcy nie mają matematyki, informatyki czy fizyki - w ciągu roku nauczyciel z przedmiotu zmienia się 2 a nawet 3 razy. - początkowy opis szkoly jak "self study", wycieczki oraz inne obietnice to bujda na resorach! - Nie jest to prywatna szkoła ponieważ pobiera subwencje z MEN i dzieci MUSZA zdawać egzaminy po polsku! A nie po angielsku

Kandydatka do pracy

Pełen NIEPROFESJONALIZM!! Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do nich do siedziby. Po przejechaniu punktualnie, nikt do mnie nie wyszedł. Dzwoniłam kilkukrotnie domofonem z dwóch różnych wejść i zero odzewu. Zadzwoniłam na numer, z którego dostałam zaproszenie na rozmowę i Pani nie odebrała, ani nie raczyła oddzwonić. Serio? Jeżeli tak traktujecie kandydatów, to ja nie wiem jak są traktowani pracowników. Wystarczyło wysłać wiadomość jak przyzwoity człowiek, że rozmowa jest już nieaktualna.

Agata
@Kandydatka do pracy

I później nikt się nie odezwał do Ciebie po zaistniałym incydencie ?

Kandydatka do pracy
@Agata

Nikt się nie odezwał do tej pory.

Kandydatka2
@Kandydatka do pracy

Nie masz czego żałować, rozmowy też są nieprofesjonalne. Rozmowa chaotyczna, dziwne pytania, Panie nie informują jakie mają stanowiska więc nie wiesz z kim rozmawiasz, na rozmowie okazało się że szukają na zastępstwo a w ogłoszeniu nie było o tym ani słowa, no i oczywiście brak informacji zwrotnej po rozmowie. Teraz w ogłoszeniach podali widełki płacowe... i dobrze! przynajmniej od razu widać że nie warto tracić czasu :)

@Kandydatka2

aha czyli nie miałaś rozmowy z nikim z hr w takim razie? co do widełek dobrze, że już normalnie podają czyli skoro nie ma sztywnej stawki to jest szansa na negocjacje?

Justyna Kudła

Moment prawdy, odcinek 14

Dawid

Czy ktoś miał opoznienia w wypłatach?

Bum
@Dawid

Żeby to raz…

Helena
@Bum

Są to jakieś duże opóźnienia, czy da się przeżyć? Jak to oceniasz ze swojego doświadczenia?

Natalia

Były może doliczane jakieś odsetki?

Natalia

O kurcze, czyli to już ostatecznie doprowadzi do zamknięcia?

Natalia

Chyba musieliby mieć do tego jakieś solidniejsze powodu pewnie. I tak jak ktoś tu wspomniał to co z tymi wszystkimi dziećmi by było jakby całkiem zamknęli? Są rzetelne alternatywy?

Patryk

Dużo tu frustracji...zawsze są dwie strony medalu. Jestem stosunkowo nowym pracownikiem i jestem pod wrażeniem kompetencji i reprezentowanego poziomu współpracy. Wypłata bardzo terminowo i z uśmiechem na twarzy, choć czas pandemii mocno nie sprzyjający. Z mojego doświadczenia często pracownicy nie mówią o swoich problemach, odczuciach, błędach - nie podejmuje się rozmowy, która może zrobić dużo dobrego w sytuacjach kryzysowych. Niestety często nie umiemy rozmawiać i dopiero kiedy nam się już ulewa próbujemy siłą, groźbą itp. coś osiągnąć - co z urzędu w większości firmach kończy się podobnie, czyli źle. Rozmawiajmy, bądźmy lojalni, starajmy się w pracy - jestem przekonany , że prawie każdy pracodawca to doceni. Jeżeli uważamy inaczej - uargumentujmy to i porozmawiajmy o tym co udało nam się wnieść dobrego do firmy i jakie mamy na to wszystko pomysły. Tak, żeby pracodawca wiedział, ze ma zdolną, mądrą i uczciwą osobę, na której będzie jej zależało :) Nie starajmy się tylko brać, tylko też dawać - i wtedy powinno to być docenione. Zacznijmy od siebie, a będzie tylko lepiej . To jest moje motto i mój pomysł na moją pracę, z której czerpie przyjemność i odpowiednią gratyfikację.

Sabina
@Patryk

Patryku, interesuje mnie zatrudnienie w tej firmie, jednak, czy mógłbyś napisać więcej konkretów? Troszkę ta Twoja wypowiedź na około. Czyje kompetencje Tobie zaimponowały? Ciekawi mnie ta terminowa wypłata, ponieważ wiele komentarzy dotyczy właśnie opóźnień w wynagrodzeniach? Czy były one jednorazowe z powodu pandemii, czy zdarzały się i wcześniej? Wiesz coś na ten temat? Nie rozumiem do końca „z uśmiechem na twarzy” – wynagrodzenie to podstawowy obowiązek pracodawcy i emocje, które towarzyszą pracodawcy przy wykonywaniu przelewu są nieistotne… Zresztą miałyby być z grymasem na twarzy? Z Twojego doświadczenia pracownicy często nie mówią o pewnych problemach i odczuciach, ale czy tak samo jest w firmie Pod Magnolią? Czy to oznacza, że pracownicy nie mają przestrzeni, żeby opowiedzieć o swoich odczuciach? Czy pracodawca stosuje jakiś system motywacyjny? Czy mogę liczyć na odpowiednią adaptację w nowym miejscu pracy? No i w końcu najważniejsze, bo po to chodzimy do pracy, jak wyglądają kwestie wynagrodzenia, czy jesteś zadowolony?

Patryk
@Sabina

Milo jest kiedy dostając wypłatę, szef jeszcze dobre słowo powie. Zaimponowały mi kompetencje i poziom rozmów Pani Justyny i Pana Rafała. Nie wiem jak maja inni pracownicy, bo pracuje tu stosunkowo krótko, po za tym nie w moich kompetencjach jest ocenianie odczuc innych. Od lat zarządzam ludźmi, szkole i staram się motywować. Z reguły bardzo łatwo jest krytykować vzy wylewać frustracje anonimowo, trudniej szczerze porozmawiać. Myślę, że pracownicy pod Magnolią, chociaż nie mam zdania obiektywnego mają pewnie szanse na konstruktywne rozmowy i wdrażanie ulepszeń jak i pomysłów. Nie wiem czy ktoś z tego korzysta , nie mogę się wypowiedzieć. Tu gdzie ja jestem warunki pracy dla mnie sa bardzo dobre. Mam takie warunki wynegocjowane, które mnie zadowalaja , cieszą i pozwalają dobrze żyć. Nie wiem jeszcze nic o systemie motywacyjnym, ale jak na niego zapracuje i to wykaże argumentując za, to myślę że nie powinno być problemu.. Z kwesti finansowych jestem zadowolony, co wynika z mojej odpowiedzi.

Sabina
@Patryk

Dzięki za obszerną odpowiedź. A mogłabym dopytać kim jest Pan Rafał? Pani Justyna do zapewne pani Dyrektor, o której można przeczytać na stronce. Czy są to osoby, z którymi na stanowisku nauczyciela miałabym kontakt? Czy nauczyciele zostają zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę czy kartę nauczyciela?

Jeszcze obecny pracownik
@Sabina

Co za stek bzdur... Ile ludzi wyraziło swoje zdanie, ilu ludzi zostało zachęconych do tego, aby otwarcie mówić co nie pasuje? Wielu! Po, rzekomo, przyjaznej rozmowie - wielu zostało zwolnionych. (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie zgodnie z ustaleniami? Podpisując umowę (po umowie na okres próbny) dowiadujesz się, że pensja jest niższa niż co zostało zatwierdzone przez Panią (usunięte przez administratora). Serdecznie i kompetentni właściciele? (usunięte przez administratora).

@Jeszcze obecny pracownik

Sabina, dla czego się nie zwolnisz z pracy skoro jest Ci tak źle ? idź pracować do innej firmy, jak można być tak dwulicowym ? Pewnie do wszystkich się uśmiechasz i mówisz ze jest super. Żenada

Jeszcze obecny pracownik

Tu się mylisz - mówię otwarcie o tym co sądziłem i co sądzę. Czekam tylko aż przyjazne duszę dotrą do Szanownej Dyrektor Kadrowej i P. Pacułowej. Dwulicowość? Uczę się od szefostwa.

@Patryk

Cokolwiek bierzesz to odstaw

Ola

My zrezygnowalismy. Klasy 1-3 nawet OK. Pozniej tragedia.

@Ola

Dlaczego później już wam się nie podobało?

@Natalia

Bardzo duza rotacja nauczycieli, brak komunikacji, podwyzki czesnego, ogolny balagan organizacyjny.

Zuzanna
@Ola

nie mozna tego bylo dyrektor zglosic zeby cos z tym zrobila bo odchodzicie ?

@Zuzanna

Dyrekcja zmieniala sie czesciej niz nauczyciele :)

Nauczyciel

Nie wiem, co dzieje się w przedszkolach, bo pracuję od niedawna w szkole. Jestem bardzo zadowolona z pracy. Daje mi ona duży rozwój (szkolenia), dobrą wypłatę (dużo wyższą niż w szkole państwowej) zawsze na czas i miłą atmosferę. Nigdy nie spotkałam się ze złym słowem od dyrekcji albo właścicieli.

orona
@Nauczyciel

jesteś hipokrytką chyba że posta napisał admin przestań (usunięte przez administratora) głupoty kobieto

Zostaw merytoryczną opinię o JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS - Kraków

• Jak się pracuje w JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS?

Zobacz opinie na temat firmy JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS
3.2/5 Na podstawie 11 ocen.

JUSTYNA PACUŁA PACUŁA GROUP DA VINCI'S INTERNATIONAL SCHOOLS