MJ Fast Trans Magdalena Ciołak

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MJ Fast Trans Magdalena Ciołak

Oluś Nowy wpis

Najświeższe opinie na forum są z 2022 roku. Czy firma nadal działa? Stronę prowadzą elegancko i chyba wygląda na to, że wszystko jest okej, ale wolę podpytać... Wiecie czy obecnie przyjmują kierowców z wieloletnim doświadczeniem? Szukam nowej pracy, chcę poprawić sobie warunki pracy, więc podajcie mi tylko kwotę wynagrodzenia.

Bubble Nowy wpis
@Oluś

Z tego co się orientuję to przyjmują wszystkich którzy mają chociaż trochę pojęcia i chcą pracować. Obsługują zazwyczaj "kurierke" i bdfy, więc takie doświadczenie będzie plusem. Najlepiej zadzwonić i zapytać.

Obserwator

Ostatnio trochę się poprawilo- w tamtym miesiącu 2przyczepy na Zalando miały łyse opony a ostatnio do jednej założyli 12letnie nacinane więc idzie ku lepszemu.

Iza Nowy wpis
@Obserwator

12 letnie?XDD Tak miało być 2 letnie czy serio 12??

Obserwator Nowy wpis
@Iza

Serio.

Nie

Szkoda czasu I kasy na casting 0, 40 groszy jazda bez karty robota łapana z neta porażka

Iza
@Nie

40 groszy...? No to faktycznie słabo to brzmi się nie dziwię

Była z cyrku

Szukam sponsorów nie kierowców

Czy po rozmowie w MJ Fast Trans Magdalena Ciołak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Vbbb

0,44 groszy z kilometra (usunięte przez administratora)

Bartek

3 rok na stałej linii. Firma spoko. Cisza spokój . Robisz swoje i masz godne wynagrodzenie. Tyle w temacie

Lesio

Jeżdżę u nich drugi miesiąc i gdyby nie Stryków to byłbym bardzo zadowolony. Stała linia. Spoko ludzie. Pierwszą wypłata na poziomie 6tys. Co drugi dzień w domu i weekendy wolne. Jest ok

jurek
@Lesio

a co jest zlego w tym strykowie?

@lesio
@jurek

Juz tam nie pracuję

Bart

Witajcie, jeżdżę w firmie 2 lata i jestem zadowolony,stała linia krajowa, zarabiam jakieś okolo 500 zł mniej w miesiacu gdzie mój koleg od pon do piatku w kabinie za granicą, owszem na kraju auta nie są pierwszej świeżości psują się owszem, ale wszystko robione na bieżąco,(firmy na krajowych liniach z nową flotą to mozna na jednej ręce policzyć), ale te opinie że z opon druty wystają,że sami sobie muszą radzić z awariami na trasach to przesada,każdy kierowca kory tak pisze i co gorsze robi to daje się wykorzystywać i jest słaby psychicznie bo nie potrafi wywalczyć swojego a tylko sie uzala nad sobą. Każda firma chcę po najmniejszej lini oporu wszystko ogarnąć to normalne ale jak się czlowoek nie daje to mozna normalnie pracować i czerpać z tego satysfakcję.

Kostek

Firma jak najbardziej warta polecenia, jak dobrze pracujesz to dobrze się zarabia a to bardzo ważne w naszym zawodzie.

Driver
@Kostek

Dobrze pracujesz?? czyli najlepiej jazda na okrągło bez karty na OUT to wtedy i owszem zarobisz bo przy normalnej pracy zgodnie z tacho zarobisz mniej niż w każdej innej normalnej firmie

Mirosław
@Driver

Naprawdę tak to wygląda w M.J. Fast Trans Magdalena Ciołak? Abstrahując od tego, jak oceniasz firmę pod względem atmosfery wewnątrz zespołu? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz, taki wpis na pewno pomoże innym użytkownikom forum.

Ktos tam
@Kostek

Dobrze pracujesz ? To znaczy (usunięte przez administratora) niezarejestrowana naczepa z tablicami ze śmietnika przez pół kraju bez karty w tacho ? A jak Cię zatrzymuje kontrola to przez telefon słyszysz „weź ich oczaruj”. Weź (usunięte przez administratora) oczaruj jak karty w tacho nie ma, opony na drutach i przypadkiem jeszcze jakieś adr masz na pace a uprawnień brak. A jak coś Ci się rozsypie w trasie to poradź sobie sam. Dla fanów mocnych wrażeń jak najbardziej polecam. A co do kasy to i tak dowiadujesz się przy wypłacie ile zarobiłeś bo akurat tak się złożyło ze się lekko ustalenia zmieniły w trakcie pracy tylko zapomnieli Ci o tym powiedzieć.

Marko

Firma godna uwagi polecam

Damian
@Marko

Hahaha ile płaca za taki wpis ?

Kiero

Napisałem że zarobki na wysokim poziomie auta to tylko i wyłącznie nowe Actrosy maksymalnie wyposażone i tyle reszta to pic na wodę opony druty naczepy (usunięte przez administratora) nie wspominając że połowa jeździ po drogach nie będąc w ogóle zarejestrowana jazda bez karty to raczej na porządku dziennym i śmieszny spedytor typowy Seba osiedlowy jeśli ktoś lubi kaskaderkę nie spać tylko zwiedzać to śmiało można tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o MJ Fast Trans Magdalena Ciołak - Pruszków

• Jak się pracuje w MJ Fast Trans Magdalena Ciołak?

Zobacz opinie na temat firmy MJ Fast Trans Magdalena Ciołak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MJ Fast Trans Magdalena Ciołak?

MJ Fast Trans Magdalena Ciołak