Opinie o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król w Bytom

Radek Nowy wpis

Po remoncie wygląda super.Za mało obsługi do ilości gości.Wieczorem dostępna tylko pizza a szkoda bo żona chciała makaron.Pizza na 5+.Zmiencie tylko kawę bo niedobra.Ogolnie miejsce godne polecenia po poprawieniu ww rzeczy.

M…. Nowy wpis

Pracuje długo.Warunki pracy ok.Wypłata zawsze na czas.Umowao pracę też jest.

Alina Nowy wpis

Jedzenie pyszne.Desery słabe .Obsługa mało profesjonalna W lokalu dosyć przyjemnie.Minusy brak kącika dla dzieci

Marzena37 Nowy wpis

Lokal brudny pizza marna muzyka w tle okropna dostawca na restauracji z telefonem w ręce na cały głos nie polecam

Średni , mała stawka właścicielka jakby nie potrafiła prowadzić takowej rekrutacji

Nic dodać nic ująć

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Radosław

Dobre jedzenie miła obsługa.Tylko z zewnątrz trochę nie fajnie nie wygląda na restauracja

Mała

Jesteśmy klientami weekendowymi. Wtygodniu zamawiamy do domu.Ostatnio ceny bardzo podskoczyły 7 zł za dostawę 500 m od lokalu to dużo.Pizza na plus sosy różnie raz dobre raz do kosza.Na miejscu częste braki w asortymencie z obsługą tez różnie bez polotu i wyrazu.Czesto najpierw dostajemy pizzę a o sos trzeba się upomnieć .Lokal ogólnie wyglądem nie zachęca a nowe panie sprawiają wrażenie że pracują za kare.i ta muzyka w tle o zgrozo.

Sławek

Schab dobry,ceny przystępne.Obsługa średnia.Brak parkingu dla gości.Brudna toaleta a talerz uszczerbiony.Moja ocena 3

Kamila

z tym alkoholem podczas pracy to chyba nie bardzo...? szefostwo w ogóle mogłoby na to pozwalać? a ogólnie skoro tak to pracownicy mogą śmiało tu liczyć na ciepły i darmowy posiłek? do tego chciałam się dowiedzieć ile tak właściwie tu płacą i czy trzeba specjalnie dobijać z napiwków czy bez nich na spokojnie można wyżyć przy aktualnych cenach?

Nyla
@Kamila

Posiłki są pracownicze Wypłata na czas i spoko atmosfera

To co zjedliśmy było dobre.Taras przed lokalem okropny :brudne schody i grzyby wystające między brukiem Talerz żony był od spodu brudny.Mila Pani kelnerka. W toalecie też nie za czysto i brak papieru.

Julita

Jedzenie smaczne .Szkoda że wieczorami tylko pizza (my nie jadamy)często bardzo długi czas oczekiwania.Obsługa na3+ .Sam lokal nie przyciąga bywamy tam tylko dlatego że dobre jedzenie ale na posiedzenie z przyjaciółmi wybieramy konkurencję.

Stefan

Pizzeria gromadzi dane osobowe klientów mimo rodo powiedziała mi to Pani przez telefon że mają bazę klientów i dlatego zna mój adres.Jedzenie smaczne choć porcje zmalały a płacąc za dwa dania z dostawą prawie 100zlotych chciałoby się najeść a tutaj tak średnio.

Zniesmaczony

Więc tak , rozmowa o pracę była nawet ok mimo słabej stawki jednak dopiero jak przyszedłem na pierwszą dniówkę zobaczyłem ile w tej restauracji jest nieporozumień . Więc wymienię minusy pracy : - stawka jest nie aktualna bo 17 zł to było w 2022 a teraz są podwyżki - samochód służbowy który nie ma hamulców oraz technicznie jest nie do jazdy - dostawca oprócz dostawy robi praktycznie wszystko co jest dla mnie śmieszne - ludzie w sensie ci którzy tam też pracują byli jakby zdzwieni że przyszedłem do pracy - pierwszą dostawę dostałem 700 metrów od restauracji w dodatku do osoby która nie otworzyła - kuchnia pozostawia wiele do życzenia myślę że inspekcja pracy jak i sanepid mieli by co pisać w protokołach Ogólnie odradzam pracę w tej restauracji , co prawda szefowa jest miła ale nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu za grosz . Pozdrawiam niezadowolony kandydat !

Gordon
@Zniesmaczony

17to kolego normalna stawka skoro najnizsza krajowa to 16.Jak tam robiłem to kurierzy dobrze wychodzili i tylko pudła do składania były.

@Gordon

Aktualnie normalna stawka na rękę to 19-20 zł są podwyżki jakbyś nie widział a jak jesteś (usunięte przez administratora) to pracuj za 17 haha. Co do pudełek to fakt skladanie pudełek to jedyna rzecz w tej restauracji który działa jak należy .

05.01.2021 Zamówiłam Pizza okropna ciasto jak cienki karton Wstrętne składników tyle że nie było ich widać .Nie wiem czy zależy od kucharza ? Jak restauracja była czynna to na miejscu jak zamawiałam była dobra,ale to co wczoraj przyszło MASAKRA. Już nie zamówię na wynos nigdy 40 zł poszło na nic

@Kasia

Wiesz kuchnia u nich pozostawia wiele do życzenia ...

Alex

Byłem na rozmowie o pracęiejsce przeraża na zewnątrz brudno jakby było od dawna nieczynne.Pani manager bardzo miła choć nproponowane stawki w tych czasach to kpina.Na sali gdzie była prowadzona rozmowa chłodno.No i oczywiście umowa zlecenie

@Alex

Ile Ci zaproponowali? Może tylko na początek zlecenie na czas próbny a później normalnie umowa o prace. No, chyba że o to dopytałeś. A no i czy stawka mówili Ci, że z czasem wzrośnie?

Gordon
@Andrzej

Ja tam kiedyś robił i umowy mieli kto jakie chciał chyba że byłeś na kierowcę to zlecenie .

Mk

Fajne miejsce

Viola

Jedzenie zadowalające.Na sali śmierdzi olejem .Obsługa głośna często przeklina.Ceny zadowalające.Raz nam się trafilo że Pani z obsługi pod wpływem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król - Bytom

• Jak się pracuje w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

Kandydaci do pracy w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król
  • Zabrzańska 89