SCHILSNER

Opinie o SCHILSNER

Jak jest z pakietem medycznym w SCHILSNER? Można dołączyć rodzinę?

Jan

Odpłatnie tak

WZ Nowy wpis

Nie polecam pracy na magazynie, śmiesznie pieniądze. Okres próbny 3-msc za 3400 netto a po okresie próbnym zawrotne 3500 plus premie (po uzyskaniu budżetu czyli nie co miesiąc). Tymbardziej na dwie zmiany powinni dać chociaż minimum te 4k. Firma nie warta uwagi. Każą uczyć się przepisów w firmie bo co jakiś czas chodzi bhpowiec i dopytuje czy zna się wszystko na pamięć… masakra. Vibe lat 90-00

Rysiek Nowy wpis

Witajcie. Jak w tym roku oceniacie pracę na magazynie? aktualnie też pracuje na dwie zmiany, dlatego w sam raz bym się wpasował, u mnie ostatnio atmosfera się kładzie, dlatego myślę o przeniesieniu się. chciałbym móc wstępnie rozeznać się w zarobkach z tego roku. czy możecie je omówić tak samo jak atmosferę?

35 lat wolnego rynku a w Schilsnerze pod wieloma względami niestety podejście do pracownika dalej jak w latach 90-tych. 1/3 wypłaty w premiach uznaniowych a za 3 dni nieobecności jak się rozchorujesz masz kasowaną całą premię, bo tak (kierownictwo na ten zarzut proponuje rozwiązanie w postaci brania urlopu a nie l4). Najlepiej to jakby całość wypłaty była uznaniowa i wtedy na pewno już nikt by nie chorował :). Podwyżki każdy dostaje takie same, więc nie ma co się szkolić wyżej, bo czy dasz z siebie 30% czy 120 to i tak nikt nie zwróci na to uwagi. Dodajmy lekceważące podejście w ostatnim czasie wszelkich dyrektorów i kierowników do doświadczonych pracowników i mamy super atmosferę pracy. Pzdr.

@Anonim

Całkowicie się zgadzam . Dyrektorzy nie mają kompletnie szacunku do pracowników. Czytałem regulamin zakładu i nie jest w żaden sposób respektowany. Góra robi sobie co chce ale to się zmieni jak naśle na nich wszystkie możliwe kontrole z każdego możliwego urzędu jaki tylko istnieje .

Takjest
@Anonim

W 100% prawda. Nowy dyrektor, nowe porządki. Ogólnie podwyżki, to był jakiś żart, tak wyczekiwane, 150 złoty w dobie tej inflacji, która szalała przez ostatnie 1,5/2 lata, bądźmy poważni … Jakieś chore normy i jeszcze bardziej chore rozliczanie tych norm, gdzie liczą sobie co chcą i jak chcą. Pan dyrektor wprowadza przyzwyczajenia z poprzedniej firmy, ciekawe czy tam też był tak wulgarny na zebraniach .. kiedyś kontakt pracownik kierownik, bez zarzutu, teraz wszystko przejął nowy dyrektor, który wszystkich traktuje jak już nie powiem co, bo nie chce przeklinać. Teraz wszystko jest „uznaniowe” weźmiesz jeden dzień urlopu na zadanie, pożegnaj 33% premii, drugi, to już nie masz 70%. Brygadzista prowadzi 100pkt ocenę miesięczną, z której za każdy odjęty punkt równa się minus % z premii, czyli hipotetycznie masz 80pkt, to obcinamy 20% premii. Jak to oficjalnie dyrektor napisał „nie wyobrażam sobie, żeby ktoś miał 100pkt co miesiąc” Sami sobie wyciągnijcie wnioski

@Takjest

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Waloryzacja wynagrodzeń wszystkich Pracowników w naszej firmie ma miejsce przeciętnie co rok i w okresie podwyższonej inflacji była przeprowadzona już trzykrotnie. Jej wartość jest zależna od zajmowanego stanowiska oraz osiąganych wyników, jednak przeciętna wysokość podwyżek w Zespole na Wydziale Produkcji w bieżącym kwartale znacznie przekroczyła wspomniane we wpisie 150 pln. Comiesięczna premia jest dodatkowym komponentem wynagrodzenia. Jej wysokość nie jest uznaniowa, lecz bazuje na indywidualnej ocenie (usunięte przez administratora) w oparciu o 5 kategorii. Zasady oceny i premiowania są znane całemu Zespołowi, w przypadku wątpliwości lub zastrzeżeń każdy z jego członków ma możliwość ich omówienia na indywidualnym spotkaniu z Przełożonym. Warto podkreślić, że ocena wydajności (usunięte przez administratora) jest standardowym procesem w większości firm produkcyjnych czy logistycznych, gdzie pozwala każdemu Pracownikowi osiągać lepsze rezultaty, a firmie – optymalizować procesy i rozwijać się. Przypominamy także, że w naszej firmie działa Kodeks Etyczny, który, w przypadku zastrzeżeń dotyczących relacji w Zespole, umożliwia ich zgłoszenie, także w formie anonimowej.

Serio ?
@SCHILSNER

Kodeks etyczny? Przecież regulaminu zakładu nie przestrzegacie a sami go pisaliście. Ponoć wszyscy są traktowani po równo ? Jakoś tego nie widać ! Poza tym premia jest nieważna , bo nie wlicza się do emerytury , a to JEST NAJWAŻNIEJSZE

Takjest Nowy wpis
@SCHILSNER

Błagam Was… czarować to przyszłych pracowników, ale nie byłych, lub obecnych. Nie przekroczyła. Liczenie wyników, jasna i normalna sprawa, szkoda tylko, że nie skrupulatnie i tak jak pasuje wyżej, temu rozliczającemu wyniki :) Czyli uważacie, że to normalne gdy dyrektor od góry narzuca że „no nie można mieć co miesiąc pelenej puli punktów i na pewno każdy nie będzie miał 100” przecież to już jest presja na pracownika, że jeżeli da za dużej ilości osób pełną pulę, to dostanie od dyrektora po głowie.

Tomasz Nowy wpis

Dzień dobry , przeglądam oferty pracy i trafiłem tutaj :) chciałem się dowiedzieć czy w tej fabryce można mieć radyjko czy coś przy maszynie ? Cieplutko pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SCHILSNER? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy pracownicy w SCHILSNER dogadują się między sobą?

W Schilsner uważamy, że dobra komunikacja jest podstawą sprawnego działania firmy. Dlatego staramy się o nią dbać na każdym poziomie: wewnątrz zespołów (regularnie organizując odprawy czy spotkania działowe), jak i między nimi (na cotygodniowych spotkaniach międzydziałowych). Dzięki temu, że pracujemy stacjonarnie w jednej lokalizacji, mamy okazję na co dzień spędzać ze sobą czas, na bieżąco omawiając wszystkie tematy. Schilsner dba też o budowanie dobrych relacji między pracownikami, organizując eventy i wspierając działowe spotkania integracyjne. Dzięki temu mamy możliwość lepiej się poznać i porozmawiać ze sobą nie tylko o pracy! O tym, że nasza firma jest miejscem, w którym dobrze się dogadujemy, świadczy wysoka liczba Pracowników, którzy są z nami od wielu lat. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

zainteresowany

cześć, mam pytanie odnośnie rekrutacji - czy Wasza firma informuje osoby, które były na rozmowie rekrutacyjnej o wynikach tej rozmowy? Czy ktoś z Was otrzymał informację zwrotną, jeśli decyzja była negatwna? Ile czekaliście na odpowiedź od firmy? Chodzi mi o szeregowe, operatorskie stanowisko. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@zainteresowany

Wszyscy Kandydaci, którzy wzięli udział w rozmowach rekrutacyjnych, otrzymują informację o rezultacie rekrutacji po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

@zainteresowany

Rozumiem, że byłeś na rozmowie? A mnie ciekawi dla odmiany po jakim czasie od wysłania CV się odezwali? Czy ta wspomniana rozmowa kwalifikacyjna to jedyny etap rekrutacji w tej firmie?

Czy urlop w SCHILSNER jest płatny 100%?

Dzień dobry. W kwestii płatnych urlopów postępujemy zgodnie z regulacjami obowiązującymi w Kodeksie Pracy.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w SCHILSNER?

Poziom oferowanego przez nas wynagrodzenia jest zależny od stanowiska oraz posiadanego doświadczenia. Wysokość wynagrodzenia na danym stanowisku wskazana jest w publikowanych ogłoszeniach rekrutacyjnych, a dodatkowo szczegółowe informacje udzielane są podczas procesu rekrutacji.

Miguel 1978

Muszę przyznać,że najgorsza praca w życiu.Na stanowisku operatora przy produkcji ciągłej (4 zmianowa-4 brygadowa).W 2016 roku zarobki 2300 netto (po umowie miałobyć 2650,lecz po miesiącu odszedłem).Stresująca,okropnie brudna (przy pewnych czynnościach produkcyjnych).Może na innych stanowiskach było ok.Budynek ładny i zadbany.Ale jak dla mnie -daj pan spokój.

@Miguel 1978

Dziękujemy za podzielenie się opinią, choć od deklarowanego zatrudnienia minęło wiele lat. Praca w przedsiębiorstwach produkcyjnych o zbliżonym profilu wiąże się z kontaktem np. z farbami, jednak w naszej firmie szczególnie dbamy o czyste i bezpieczne środowisko pracy. Podczas kontaktu z barwnikami Pracownicy wyposażeni są – poza odzieżą roboczą – także w dodatkową odzież ochronną (specjalne fartuchy i rękawice). Stanowiska pracy i hale utrzymywane są w wysokim standardzie czystości, co potwierdzają zarówno nasi Pracownicy i Goście, jak i regularne zewnętrzne audyty. O tym, jak wygląda nasz proces i hale produkcyjne, łatwo samodzielnie przekonać się oglądając film zamieszczony na naszym profilu na platformie YouTube. Jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń, we wspomnianym okresie odzwierciedlał on standard na podobnych stanowiskach w firmach produkcyjnych. Od 2016 roku poziom zarobków dynamicznie się zwiększał, wraz z rozwojem naszej firmy. Osoby zainteresowane pracą Operatora Produkcji lub Pracownika Magazynu zapraszamy do kontaktu z naszym Działem HR, który odpowie na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Miguel 1978
@SCHILSNER

Ok,jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń we wspomnianym okresie-nie jest właśnie ok bo taki zarobki były w podobnych fabrykach,ale bez nocek,mniej stresująco i czysto i nie piątki,świątki i niedziele(weekend wypadał raz na pół roku wedle grafiku)Właśnie za te uciążliwości moim zdaniem Schilsner nie wynagradzał dobrze.To jest moje zdanie oczywiście,a 'Wy" wiadomo zawsze będziecie trzymać się swojego zdania-co normalne bo to wasz business:). Pozdrawiam.

3 lata pracy

Znów szukają osób do UR dalej rotacja? Nowy kierownik ten-teges? Mechanik Działu Utrzymania Ruchu , Elektronik, Mechatronik, Automatyk. Oj chyba w tym dziale DUR-u źle się dalej dzieje dlaczego tak jest?

Grażyna
@3 lata pracy

Co to znaczy, że znowu, tak często ludzie naprawdę odchodzą? No ciekawe, czy faktycznie tak słabo jest. Piszesz „chyba”, to nie wiesz czy boisz się napisać wprost, z czym widzisz problem?

Tomeczek
@3 lata pracy

bo krewni i znajomi królika nie są krewnymi i znajomymi misia czego nie kumasz?

@Tomeczek

Ja tego całego stwierdzenia. Napiszesz to bardziej przystępnie? O zarobki może chodzić czy bardziej pod atmosferę to podciągacie? Zakres obowiązków na tych stanowiskach jest standardowy czy wychodzi coś grubo ponad?

Ven
@3 lata pracy

Też mnie to ciekawi, byłem zainteresowany rekrutacją, ale chyba odpuszczę, znowu ogłoszenie aktywne. Jaka jest atmosfera w UR?

@Ven

Pracy na tyle tam mają, że nikt nie ma czasu odpisać czy wolą jednak przemilczeć ten temat? Ogólnie to z ciekawości zdecydowałeś się? jak rozmowa może wyglądać, to tylko formalność już? Widzę na stronie, że są już inne ogłoszenia.

Tomasz. Zatrudniony 2020-2022

Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami na przestrzeni tych 2 lat. Zostałem zatrudniony przez kierownika Pana (usunięte przez administratora) który nieoczekiwanie złożył wypowiedzenie po 3 dniach mojej pracy w nowym zakładzie. Jego rolę tymczasowo przejęła Pani P do przybycia nowego kierownika Pana S.K. Pan S.K po kilku miesiącach odszedł a funkcję kierownika przejął ówczesny brygadzista Pan K który w dalszym ciągu trzyma pieczę na największym dziale. Na magazynie oprócz biura (będzie odrębny akapit) mamy możliwość pracować na różnych działach co sprawia że praca nie jest monotonna. Są to: Dział Pakowania – Fizycznie najcięższy dział, polega na pakowaniu obrzeży meblowych do osobnych kartonów, następnie umieszczanie ich na paletach, które później są odbierane przez kurierów. Praca z komputerem i kolektorem. Dział Zbierania zamówień – Praca z kolektorem. Praca chodzona z elektrycznym lub ręcznym paleciakiem. Na skaner wpadają do pozbierania zamówienia od 1 rolki po nawet 10000 sztuk. W teorii nie ma pośpiechu, ale swoje tempo trzeba sobie wypracować. Są niektórzy co zbierają bardzo szybko. Pan Przemysław w mojej ocenie najlepszy, notabene mój nauczyciel na początku mojej przygody. Dział Rozkładania – W mojej opinii najmniej atrakcyjny dział, nudny i dość ciężki. Plusem tego działu jest czas, który mija zaraz po pakowaniu najszybciej. Praca z kolektorem Dział łączony – Polega na dokładaniu braków do zleceń niepełnych, pakowanie wielkich palet na owijarce, oraz dyżur, polegający na przylepianiu listów przewozowych na palety kurierskie, następnie załadowanie ich na zewnętrznego przewoźnika. Dział Operatorów Wózków Widłowych. Najbardziej odpowiedzialna praca, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo. Jazda wózkami czołowymi, boczniakami oraz specjalnymi z wysięgnikiem z poruszającą się kabiną. Wielkie uznania dla ich. Pozdro Irokez. Tak w zasadzie pracowałem na każdym dziale, ale najwięcej na zbieraniu, rozkładaniu i pakowaniu zleceń. Sporadycznie na owijarce, na specjalnym wózku, a najmniej na dyżurze. Praca 8 godzinna z możliwością robienia godzin nadliczbowych płatne w tygodniu 50% a sobotę 100%. Na samym początku tryb pracy wyglądał 3 tygodnie na zmiany 8:16, 1 tydzień zmiana 13:21. Po późniejszych zmianach wyglądało to trochę inaczej. 2 tygodnie zmiana 6:14 i 1 tydzień 12:20, wyjątkiem jest piątek, wtedy godziny pracy to 10:18. Jedynie Kierownik oraz dwie osoby z biura magazynu pracują tylko na rano. Operatorzy wózków pracują tydzień rano, tydzień popołudniu. Wynagrodzenie zależne od tego kto jak sobie wynegocjował. Zdarzały się różnice o 100 lub 200zł na starcie. Na wynagrodzenie składa się pensja zasadnicza netto, dodatek uznaniowy (kiedyś frekwencyjny) w wysokości 200zł netto wypłacony w momencie kiedy nie było się na żadnym zwolnieniu l4, urlopie na żądanie. Premia była zabierana całkowicie za właśnie zwolnienie lub na żądanie. Zabierana w połowie była także za naruszenie wcześniej przekazanych zakazów ( w moim przypadku posiadaniu zamkniętej kawy przy „piesku elektrycznym”. Występuje także premia budżetowa, jak sama nazwa mówi po osiągnięciu danego budżetu. Wtedy było to 10% pensji zasadniczej. Wszystkie te składowe są podawane na rozmowie o prace, ale nie ma informacji jak często występuje ta budżetowa. Podczas mojej przygody była więcej niż kilka ale mniej niż kilkanaście razy. Podwyżki są dwa razy do roku. Parę słów o samym pracodawcy. Zostałem zatrudniony w zasadzie podczas pandemii. To był jeden z niewielu zakładów które przyjmowały a nie zwalniały pracowników. I naprawdę nawet jak inne działy nie miały pracy u siebie, przechodziły na inne aby im pomóc i utrzymać swoje miejsce pracy. Padł kiedyś cytat „ do póki jest na prąd i gaz nikt nie zostanie zwolniony” a było ciężko z zamówieniami. Wielkie uznania dla Pana Prezesa. Sama firma oferuje dużo dodatków. A są to Multisport, opieka Luxmed, grupowe ubezpieczenie, specjalne akcję gastronomiczne (Pizza, lody, kawa, pączki, świąteczne). Na samym końcu niestety muszę wspomnieć o biurze magazynowym. Atmosfera na samym zakładzie jest w zasadzie bardzo dobra. Można swobodnie zamienić z wieloma ludźmi kilka słów. Wśród pracowników na magazynie jak wszędzie są mini grupki. Niektóre z tych grupek są lepiej traktowane przez zarządzających z biura magazynu. Niektórzy mogą sobie na więcej pozwolić, gdzie inni za to samo mają słowne upomnienia, niekiedy kary finansowe. W samym biurze pracuje dwóch brygadzistów, oraz dwie osoby od spraw wysyłek. Z tą ostatnią dwójką najmniej mile wspominam pracę, ale to moja subiektywna opinia. Te 2 lata były naprawdę fajnie i nie żałuje tego czasu. Może osoby z biura magazynowego czy też kierownik w większości nie byli ze mnie zadowoleni, ale ja mogę Wam napisać że każdego dnia się starałem dać z siebie 100%. Warto wspomnieć o wielu osobach dzięki którym nawet najgorsze dni były pozytywne (Adam, Irokez, Szczypior, Roman, Kacper, Rafa. Przemek dzięki za treściwe szkolenie.

Żdan
@Tomasz. Zatrudniony 2020-2022

To jak tak było dobrze, to dlaczego tam nie pracujesz? Czy po prostu jest to "ściema" ocieplająca wizerunek wyskrobana przez kogoś z Bierutowskiej????

Tomasz zatrudniony
@Żdan

Proszę Pana. Brak perspektyw na awans. Chęć przekwalifikowania się. Oprócz akapitu z biurem magazynowym mi się podobało.

@Żdan

To ja w drugą stronę spytam, bo widzę, że poprzedni Pan już swoje stanowisko wyjaśnił. Pan natomiast raczej wyraża negatywny stosunek co do firmy, mimo aktualnego zatrudnienia się? Z jakich przyczyn to się bierze?

Daga

Uczestniczyłam w procesie rekrutacji w 2020 roku na stanowisku specjalisty ds. obsługi klienta. Z takim brakiem kultury ze strony osób rekrutujących dawno się nie spotkałam. Pomijam to jak przebiegła sama rozmowa. Mój niesmak był spowodowany tym jak rekruterzy się ze mną „pożegnali”. Mieli odprowadzić mnie na parter, na recepcje, ale przed schodami, na holu spotkali inną pracownicę i postanowili sobie w tym momencie uciąć z nią pogawędkę, zostawiajac mnie na pół piętrze. Chwile tak stałam i zastanawiałam się co mam począć. Powiedziałam w ich stronę „do widzenia” i zeszłam sama. Nie doczekałam się odpowiedzi na moje pożegnanie. Kpina i totalny brak klasy.

Wiesia
@Daga

Wow... to musiało być naprawdę traumatyczne przeżycie, skoro na 3 lata zapadło Ci w pamięci. Żeby tak kogoś na półpiętrze zostawić... Domyślam się, że przez kolejne 3 lata już nie byłaś na żadnej rekrutacji i dlatego postanowiłaś napisać o swoich przemyśleniach?

@Wiesia

Skoro tak stawiasz sprawę a jesteś tu z tego co widzę zatrudniona to może o swojej rekrutacji powiesz coś więcej? Czy bardzo odmiennie wyglądała i kiedy mogła mieć miejsce?

Racjonalny

Stały godziny pracy. Normalne podejście do człowieka. Ogarnięte kierownictwo. Robota prosta. Mile widziane doświadczanie ale bez tego tez się obejdzie bo na każde stanowisko zostaniesz odpowiednio przeszkolony. Wystarczy mieć trochę oleju w głowie i bez problemu sobie człowiek poradzi. W każdej sprawie idzie się dogadać czy to z brygadzistami czy kierownikiem. Szef nie zapomniał jak to być człowiekiem i mimo ogromnych podwyżek dosłownie wszystkiego, dba o zakład i pracowników. Minusem jest lokalizacja. Autobusy rzadko jeżdżą a chodniki nie istnieją. ale to nie wina zakładu lecz miasta. Nie jest to ogromne korpo w którym pracowników jest jak mrówek i każdy zostaje anonimowy. Tutaj wszyscy się znają co wprowadza luźną i przyjazną atmosferę. Często w firmie jest organizowany jakiś event. Jak ogarniasz robotę to na pewno cię zauważą bo coraz mniej rzetelnych ludzi którzy dobrze wykonają poświęcone zadanie. Zarobkowo okej. Premie comiesięczne też są. Firma się szybko rozwija i szuka pracowników. Jak nie jesteś dzbanem i chcesz pracować w normalnej firmie to polecam. + Mila atmosfera. Ok zarobki. Łatwa praca. - Lokalizacja

Bob

Praca w 4 brygadach to jest to na co czekałem całe moje życie. Po co Ci rodzina, po co Ci znajomi, praca w weekendy w nagrodę wystarczy.

Yogi
@Bob

Czy to prawda że za prace w weekendy niema żadnego dodatku tak jak w innych zakładach pracujących w systemie 4brygadowym.

@Yogi

Wynagrodzenie za pracę w systemie 4 brygadowym naliczane jest zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy, który nie przewiduje specjalnego dodatku za prace w niedziele i święta.

Czy istnieje możliwość rozwoju w SCHILSNER?

3 lata pracy

Brak takiej możliwości. Zmieniasz stanowisko bo ktoś odszedł kasa zostaje awans na papierku. Standard w prywatnej firmie. Sukces nie jest Twoim tylko całego zakładu. Za bardzo wychylisz się to za miesiąc nowe obowiązki.

@3 lata pracy

Nieprawda. Jest w firmie wiele osób które awansowały (chociażby na brygadzistę) albo zmieniły stanowisko żeby się rozwijać. W każdym dziale: na rozkrawarkach i magazynie, na produkcji, z tego co wiem też w administracji. Jeśli jesteś zaangażowany i dobrze pracujesz to zostaniesz doceniony.

Elunia

tak tak, awansują, koledzy tych co się poustawiali i wysiupali innych na ich miejsce i ci, których nazwiska się powtarzają, a reszta musi się biernie przyglądać - kto wierzy w przypadki, niech nadal pozostanie w swej naiwności

Grześ
@Elunia

A Ty pewnie zasługiwałaś na awans o wiele bardziej niż ktokolwiek inny, tylko akurat nie udało się niczym wykazać? Zgadza się? Typowe myślenie "Kowalskiego"... przepraszam "Kowalskiej".

A jak praca w pionie handlowym?

@Zainteresowany

Super. Można liczyć na indywidualne podejście. Docenienie zaangażowania. Brak rutyny. Praca zespołowa.

Mi

Lubię tu pracować. I tak mija mi kolejny rok

Pracowniczka pionu handlowego
@Zainteresowany

Uuu, świetnie. Mamy wspaniałych i kompetentnych zarządzających. Każdy jest uśmiechnięty i radosny. Nikt nie donosi, są regularne podwyżki i nie ma zwolnień. Nie słyszałam jeszcze, żeby ktoś zdecydował się odejść. Praktycznie zero rotacji. Petarda normalnie ❤️

Uuuu
@Pracowniczka pionu handlowego

Czyżby za dużo wina, zbyt dużo wolnego czasu i samotność doskwiera w święta :) pracowniczko wesołych świat i pozbądź się focha

Dolezińska

pełna zgoda - klienci z Torunia "uwielbiają" i zamawiają jak zamawiają!

Julia
@Mi

dlaczego lubisz tu pracować :) ? bo ja szukam pracy :)

Zdziś
@Zainteresowany

Super....dają plan,zawsze zabraknie ci parę złotych by go wykonać,a nawet jeśli ci się jakimś cudem uda wykonać,to w następnym miesiącu masz pewność,e będzie wyższy...karają za sukces,bo będą musieli ci zapłacić premie,a tego nie lubią...bardzo nie lubią

@Zdziś

A kto konkretnie te premie przyznaje? Przełożeni? Bo jeśli tak to co im by była za różnica odnośnie tego jak kasa idzie z samej góry?

PartyGuy

Witam szanowne grono. Jak tam impreza firmowa ?? Podobają się atrakcje z plakatu? Postrzelamy z łuku, przeciągnięmy linę … To po prostu jakaś masakra, to impreza dla dzieci a nie pracowników firmy. „Madki” z biura to wymyślały, które mają „bombelki” ??

Klient

Zacznę od tyłu. Z zewnątrz firma nowoczesna, bardzo dobre wyroby, wysoka kultura, nowoczesna fabryka, magazyny, może robić wrażenie. Firmowa kawiarnia, ekspress i pyszna kawa, jednak firma to ludzie i tu kończą się pozytywy. Sztuczne uśmiechy, nadęcie, wszystko na pokaz. (usunięte przez administratora) Produkcja dobrze opłacani specjaliści. Magazyn, ciężka praca, kilku dobrych pracowników, niestety nowi pracownicy to porażka, pracują po kilka, kilkanaście dni i koniec, ale jak się bierze wszystkich którzy się zgłoszą, to tak wygląda, a wystarczy dobrze opłacić ludzi ;-) Biuro nie wolno myśleć, nie wolno się śmiać, nie wolno rozmawiać, mają pracować. Nie krzyczysz na podwładnych? do zwolnienia. Masz dobre relację z podwładnymi? do zwolnienia. Dział handlowy, do pewnego czasu jedyny w miarę stabilny dział, w miarę. Południowy-zachód, co 3 lata nowy człowiek, kilku na "chwilę" na północy i w centrum, reszta długi staż. Do czasu, jak wspomniałem, teraz ze "starych" zostało dwóch. W shcilsnerze dział handlowy zawsze ciążył, za drogi i nie potrzebny, w końcu klient i tak kupi bo schilsner jest najlepszy. Pracownika trzeba wynagradzać i doceniać, również słowem. Obojętnie na jakim dziale pracujesz, jeśli pójdziesz po podwyżkę, a nie donosisz, to cię zwolnią. Nie ważne efekty pracy, staż czy sytuacja rodzinna, jak śmiesz prosić o podwyżkę?! Owszem, firma daje podwyżki co roku, bo musi, nie że chce.(usunięte przez administratora). Teraz chcą poprawić wizerunek, stąd filmiki reklamowe (nomen omen, bardzo profesjonalne) kampania na FB. (usunięte przez administratora)Nie szanują ludzi, ciągły stres, wciąż mało,mało,mało, kiedyś jeszcze kasa była w miarę ok, teraz tylko produkcja jest zadowolona. Czytajcie, zanim zdążą usunąć! Już raz usnęli ;-)

@Klient

Opinia zawiera wiele stronniczych czy wręcz nieprawdziwych stwierdzeń, ale trudno nie docenić czasu poświęconego na jej przygotowanie. To, że nawet odchodzący Pracownicy chcą poświęcić nam tyle swojej energii, jest dla nas dowodem zaangażowania i potwierdzeniem, że jesteśmy wartościowym Pracodawcą, z którym trudno się rozstać. Pozdrawiamy i jak zawsze zapraszamy do osobistego kontaktu.

pstryk
@Klient

śmieszne laurki - praca tam to jest udręka

Przemek
@Klient

To usilnie usuwanie wpisów wprost świadczy o (usunięte przez administratora)w tej prywatnej spółce. Kupowanie sobie propagandy nic nie da, tam nawet ciuchy po poprzedniku mało używane się dostaje. Obiecanki i ściemnianie. Nawet Ikea się z tą firmą rozstała.

pszemo
@Klient

mniej więcej tak to wygląda, ale niech każdy na własną rękę przekonuje się sam... Usunięte przez administratora - heheheh

Cabess
@pszemo

Najciekawszego brak

Artur
@Klient

Kupuje i używam produktów Schilsner. Szybka sprawna obsługa, jakość niezawodna i miła obsługa. Pozdrawiam.

surokatka
@Klient

szukają łosi do handlowego znowu, ogłoszenia na Pracuj.pl... Zaraz jakaś radosna pani będzie pisała, że "w związku z rozwojem firmy", albo inny manipulacyjny tekst - hehe. Gołym okiem widać, że coraz im trudniej.

Zirytowany
@surokatka

Aktualnie brak ofert pracy. Sprawdź zanim opublikujesz bzdury i wprowadzisz kogoś w błąd. Pisanie dla pisania jest mocno irytujące.

Ferdek
@pstryk

Dla kogo

Henio
@Przemek

Ciekawe, ciekawe zwłaszcza z ta ikea

Były
@Klient

Wypisz, wymaluj tak tam było i co czytam tak jest.

Obecny
@Były

Jest dobrze. Zgadzam się

G.
@Klient

Produkcja raczej też nie zadowolona. Praca w nocy, weekendy i święta. Przychodzi nowy pracownik i na start ma tyle co ty po 5 latach pracy tam. Podwyżki są, ale premii uznaniowych dla dobrych pracowników brak.

Atlas
@SCHILSNER

dziękuję za laurkę, przydała się w Rehau! :)))))))))))))))))))))))))))))))) smacznej kawusi z pianką! :*

kandydat
@Atlas

to jest jakaś filia?

Rehau_official
@Atlas

Schilsner, dziękuję ci za fajnych handlowców. Jakbyś jeszcze dał ze dwóch to byłoby super. Trzymaj się cieplutko, bardzo cię lubię.

Wiecie, czy SCHILSNER udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ze względu na charakter naszej działalności (firma produkcyjna) pracujemy przede wszystkim stacjonarnie. W szczególnych przypadkach organizujemy czasowo pracę zdalną, zapewniając niezbędny sprzęt IT.

Magdalena

Rozstałam się z firma. Przyjaźnie, to tyle w temacie. Super zespół i ludzie. Już za Wami tęsknie

Zostaw merytoryczną opinię o SCHILSNER - Wrocław

• Jak się pracuje w SCHILSNER?

Zobacz opinie na temat firmy SCHILSNER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCHILSNER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 13 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCHILSNER