Opinie o Rolets Service Mirosław Krakowiak w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rolets Service Mirosław Krakowiak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rolets Service Mirosław Krakowiak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rolets Service Mirosław Krakowiak w Skarżysko-Kamienna

BARDZO ZAWIEDZIONY

nie wiem dlaczego nie ma wcześniejszych wpisów, ale do rzeczy AROGANCJA,NIC Z FACHOWOŚCI DROŻYZNA I JAK PRZYJDZIE DO POPRAWEK TO firemka WIDMO. Poza tym nic sami nie produkują tylko kupują z innych żródeł i sprzedają z DUŻĄ MARŻĄ SSSZZZCZERZE ODRADZAM

@BARDZO ZAWIEDZIONY

Prosze sie nie wysilac bo wg prawa to jest szkalowanie.Dziekuje dwóm osobom z tej samej rodziny pewnie za kontakt kilkanascie godzin temu w innym portalu pokazujacy jacy jestescie infantylni.My rozwijamy sie nadal a obroty siegaja 0.5 mln zlotych.

Współpracujemy od lat i polecamy znajomym. Zawsze na czas i fachowe doradztwo. Pan Mirek nie namawia na najdroższe, ale najlepsze. Doradzi i przy tym zawsze miło się gada. Pełna kultura i fachowość. Polecam

Miro
@Ania

Serdecznie dziekuję za wyrazy wdzieczności po których chce się pracowac dalej.

Gość Nowy wpis

Teraz jak spojrzałem dopiero na datę to widzę, że te wszystkie komentarze nie są jakieś najświeższe, poza tym ja i tak chciałem poczytać o warunkach pracy a nie jakości starych usług. jeśli wiem, że jestem w tym dobry to mogę mieć gwarancje, że zostanę doceniony?

ID Nowy wpis

Bardzo polecam firmę Rolets Service Mirosław Krakowiak ze Skarżyska-Kam. Pan Mirosław dokonywał naprawy roletki -plisy. Usługa wykonana rzetelnie i precyzyjnie, mogę nawet powiedzieć natychmiastowo po otrzymaniu zlecenia. Pełen profesjonalizm, super kontakt. Pewnie niejednokrotnie skorzystam z usług firmy i gorąco polecam

@Ania

Dziękuję na zawsze wierny...

Miro Nowy wpis
@Ania

Serdecznie dziekuję za wyrazy wdzieczności po których chce się pracowac dalej.

Marzena

Brak kultury i wiedzy, nie polecam!!!!

Miro Nowy wpis
@Marzena

Ja niestety jestem na wydziale kultury i sztuki a jaka sztukę sie ma przed sobą taka kulturę się prezentuje(cytat z filmu) Za pomówienia są paragrafy miła pani...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rolets Service Mirosław Krakowiak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klient

Dziękuje Mireczku za wymianę tych piór w bramie garażowej , sznurka na hali i naprawe tej rolety w sypialni, jesteś porządna firma, dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam. Sebastian

@Klient

Zawsze do usług.

Elus

Brak kultury umywa ręce od wszytkiego wulgazryzmy uzywane jako przecinek .Praca poniżej zera maskownica krzywo przykrecona rolety za krutko przecięte odradzam bo w tej firmie pieniadze zostawione na marne.

@Elus

Krótko a nie krutko...kto to pisze?sfrustrowany klient bez kultury?czy ktos kto szuka przygód i chce sie spotkać przed obliczem sądu?Czekam na sprostowanie i wysyłam do administratora notę o pomówieniu.

@Elus

Pisze sie krutko...a pieniadze za noezadowolenie zawracamy na co mam dokumenty wpłaty.

Oczywiście ze KRÓTKO...

@Elus

Frustrat nie klient,wszyscy dla niego to pijacy i (usunięte przez administratora) więc o czym rozmowa,liczy się tylko jak tu mniej zapłacić,podam przykład:rozkłada sie wkrętarkę a tu tekst:czy pan się zapytał czy można podłączyć baterię?bo ja ma rozrusznik..

@BARDZO ZAWIEDZIONY

Kto gdzie co produkuje i kupuje i za ile sprzedaje to sprawa firmy.Można kupowac u konkurencji u pijaków u których się wcześniej kupiło.Ze zdrowiem wszystko w porządku?czy podać numer do psychiatry?

@Rolets

I powtarza się typowa arogancja PSEUDO SZWA co do ciebie kolego to TWORKI nie pomogą

@BARDZO ZAWIEDZIONY

Jakoś po zwrocie 500zl za rzekomo zlą roletkę cisza od superklienta,ani dziekuje ani przepraszam.Nie życzę zadawania się innym z takim kimś wiecznie niezadowolonym z życia.Jak widac dyskusja obcych osób nie znających tematu i nieobecbych przy montażu niewiele zmieniła.Firma była jest i bedzie a pracy coraz więcej...

@Rolets

W połowie roku pisałeś, że pracy jest co raz więcej. W tym właśnie momencie chciałbym dowiedzieć się, czy dalej ma miejsce taka sytuacja, że w firmie tej jest bardzo dużo pracy? Mam przez to rozumieć, że jest ogólnie co robić tak? Proszę o informację.

Ostatni klient

Dziękuje za pomoc wszystko działa???????????? Wystawie Panu komentarz pozytywny na stronie Dzięki pozdrawiam

Bardzo dobra firma również jako pracodawca ,więc zainteresowana osoba może śmiało składać cv.

Rolets

Reklamacje w tym kraju składa sie na piśmie z podaniem numeru faktury i zlecenia.Rozmowy to nie dokument i moga być prowadzone ale w dobrym tonie i partnerskiej współpracy.Podaje sie tylko fakty i opisuje merytorycznie .Natomiast nie jest reklamacją: -rozmowa telefoniczna bez przedstawienia się chyba że to treść KU... z kobieta pan rozmawia. -tryb rozkazujacy i zaznaczeniem natychmiast -telefony w weekend i w czasie prowadzenia auta bez przerwy bo to już jest stalking(co skutkuje zablokowaniem numeru) -szkalowanie firmy w portalach zanim sprawa zostanie wyjasniona i wysyłanie osob trzecich nie znajacych sprawy w tym temacie. Nie wspominam o wyrażaniu sie o konkurencji która też wczesniej żle założyla towar .Umowe podpisuje osoba dorosla i świadoma co zamawia i nikt nikogo nie zmusza do zakupu.Namawianie do forum żeby nie kupować lub dlaczego nikt nie pisze negatywów pisząc anonimowo to tak jak opowieść do konkurencji żeby nie zadawała sie z takimi zfrustrowanymi egocentrykami widzącymi tylko czubek swojego nosa.

Co słychać w firmie Rolets Service Mirosław Krakowiak w mieście Skarżysko-Kamienna? Czekamy na nowe wieści. Może znajdzie się osoba, w firmie Rolets Service Mirosław Krakowiak, który ma jakieś sprawozdania?

O co chodzi?

Rolets

Zapraszam na lawkę do siebie i opowiesci o 26cio letniej pracy i tysiacach zadowolonych klientów popartych obrotami z księgowości.Pozdro

Kawusię oczywiście...

nietolerujedziadostwa

Firma MK godna uwagi .Dzieło chwali mistrza a nie mistrz dzieło..Facet zna się na osłonach rolowanych a sam kupuję u niego od lat.Pozdrawia dolnoślaskie.

Mariusz

Niewiarygodna wiedza i doświadczenie firmy.Profesjinalnie pokazane produkty na stronie internetowej.Brama rolowana chodzi idealnie,prosta w obsłudze z instrukcjami.Po co przeplacać u konkurencji?

Zadowolony

NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO TEMATU,PRZYJEMNY ROZMÓWCA,TAKICH ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ.

Zostaw merytoryczną opinię o Rolets Service Mirosław Krakowiak - Skarżysko-Kamienna

Rolets Service Mirosław Krakowiak
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Świętokrzyska 19
    26-110 Skarżysko-Kamienna