Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk w Bydgoszcz

ZUMBA

TO NAJWSPANIALSZY PRACODAWCA W KRAJU, RZETELNY, SUPER WYNAGRODZENIA, SUPER ATMOSFERA - POLECAM

Klarysa
@Nick Cave

Powiedz tylko jako kto pracujesz? Są w necie oferty na magazyn ale tez na PHwców. Po dawniejszych opiniach widzę ze na maga chyba ponad 4,5 tys się zgarniało? A handlowiec ile teraz wyciągnie? Warto podesłać cv?

Witam, teraz jak szukano specjalisty ds. sprzedaży hurtowej to była w treści podkreślona premia od obrotu. Zastanawiam się jaki jest jej docelowy przelicznik? Jest to stały procent utrzymujący się od lat?

Smutny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Praca w tej firmie jest dobrze wynagradzana, na czas. Każde nadgodziny są uwzględniane i rozliczane bez problemu. Praca stacjonarna lub wyjazdy w zależności od zajmowanego stanowiska. Atmosfera? Zazwyczaj dobra, wśród pracownikow rewelacje gorzej w kwestii osób zarządzających firma, a właściwie żeńskiego teamu, bo Prezes to osoba do rany przyloz. Moze stad te częste ogłoszenia w poszukiwaniu nowego pracownika? Bo ilosc obecnych raczej nie rośnie aby mowic o rozwoju firmy.

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Kierowca b prowadzona przez firmę Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Jeszcze kiedyś ktoś pytał o jakaś dawniejsza ofertę dla specjalisty ds. e-commerce a ja widziałem kiedyś takie ogłoszenie na LinkedIn. To rozwój czy rotacja, bo teraz nie wiem? Polecacie prace? Jak rozmowa będzie teraz wyglądała? I ile to wszystko w sumie potrwa?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku ADMINISTRATOR PLATFORMY E-COMMERCE WPROWADZANIE PRODUKTÓW (NR 1127)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kierowca

Pracowałem w tej firmie kilka lat i mogę co nieco powiedzieć o warunkach pracy. Firma cały czas się rozwija i potrzebuje ludzi do pracy, szczególnie kierowców do rozwożenia towaru. Jeżdżą z towarem po całej Polsce, na jednego kierowcę przypadają po dwie stałe trasy jednodniowe albo jedna trasa na dwa dni z noclegiem w hotelu. Jak nie jedziesz w trasę to pracujesz w magazynie. Jak pamiętam to w trasę czasem trzeba było wyjechać nawet w nocy, żeby zdążyć do klienta na otwarcie sklepu. Ale jak ktoś lubi jeździć i wcześnie wstaje to praca jest wymarzona. Dobrze traktują ludzi i uczciwie płacą za nadgodziny. Generalnie jak robisz swoje i się starasz to praca jest na lata, ale jak wyczują że ktoś ma (usunięte przez administratora) to długo taki tam nie popracuje, takich osób się tam szybko pozbywają. I to nawet dobrze, z korzyścią dla pozostałych. Sam zostałbym dłużej ale życie ułożyło mi się inaczej. Generalnie mogę polecić.

Zadowolony

Praca jest jak najbardziej w porządku. Firma płaci większe wynagrodzenie w stosunku do innych pracodawców, którzy oferują pracę na podobnych stanowiskach (W moim odczuciu pieniądze są bardzo dobre jak na to co wymagają od pracownika). Obowiązki są jasno określone i na ich podstawie jest się rozliczanym (tak to działa w każdej normalnej firmie). Wiadomo, że jeśli robisz swoje to nikt problemów nie robi i o to w tym chodzi. Ludzie są pomocni i życzliwi. Śmiało można powiedzieć, że zespół jest zgrany. Jak robi się swoje to praca jest ok. W prawdzie występują stresujące sytuacje z racji specyfiki branży, ale nie można nikomu zarzucić, że podkłada kłody pod nogi. Wręcz przeciwnie właściciel osobiście angażuje się w szkolenie nowego pracownika, bo wie, że z dobrego pracownika będzie zysk.

@Zadowolony

A może było tak, że nie zrobiłeś dobrego wrażenia na spotkaniu i dlatego trwało tak krótko, bo nie mieli czasu na rozmowę z kandydatem, który już na pierwszy rzut oka nie wydawał się odpowiedni? Nie wiem, może strój, może zachowanie lub cokolwiek innego co nie wzbudziło ich zainteresowania twoją kandydaturą… Jak kandydat jest interesujący to rozmowa nigdy nie trwa 2-ch minut. Mnie na spotkaniu poświęcili około pół godziny. Było merytorycznie, miła atmosfera. Szukają ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami, ale to chyba normalne w każdej firmie. Nie wiem czy mnie ostatecznie wybiorą czy kogoś innego, ale złego słowa nie powiem o tej firmie.

@Kandydat

Niby opinia z rozmowy sprzed półtorej roku, myślicie, że do dziś coś się zmieniło w jej zakresie? Z tego jak piszesz to chyba znaczy, że masz już są za sobą? Mnie kiedyś wpadła w oko taka dawniejsza oferta dla speca od e-commerce. Czy w tym roku tez będzie można spodziewać się przyjęć? ciekawią mnie potencjalne warunki i przebieg rozmowy. Mam doświadczenie

ZUMBA

@ZUMBA

Chyba najwspanialszy pracodawca na świecie! Super wynagrodzenia i niepowtarzalna atmosfera - również gorąco polecam

Klarysa

Zniesmaczony

Niestety ale z perspektywy potencjalnego pracownika uważam że firma przedstawia całkowity brak szacunku do człowieka.. Zaproszenie na rozmowę o pracę z kilkudniowym wyprzedzeniem.. Po przybyciu na miejsce informacja "nie ma aktualnie pani która wysyłała zaproszenia" a my potrzebujemy kogoś z doświadczeniem w branży chłodnictwa i klimatyzacji..A przyuczac nam się w skrócie nie chce.. a cv na stole.. Jakby nie można było zadzwonić wcześniej ale przecież człowiek nie ma nic do roboty i może przejeżdżać pół miasta, tracić czas żeby wyjść po 2 minutach rozmowy..

Zadowolony
@Zniesmaczony

Tam tylko Pani Sadowska córka właściciela podejmuje decyzje, taka to firma , nie ma Pani nie ma decyzji o.

Polecam firmę, wysokie jak na Bydgoszcz wynagrodzenie na stanowisku magazynier kierowca, godziny pracy 8 - 16 ,jeżeli będzie wyjazd z towarem na dwa dni to firma opłaca hotel, weekendy wolne ,sama atmosfera w pracy ok, pieniądze zawsze na czas ostatniego miesiąca ,tak to wygląda od środka, być może coś się zmieni gdy Pani Sadowska przejmie stery ,tego nie wiem

Olga

Możesz dać znać konkretnie ile się zarabia jako magazynier kierowca? Sa jakieś opcje by mieć premie? Jeśli tak, to ile wynosi system premiowy?

@Olga

Nie wiem jak teraz to wygląda, ale sądzę że 4500 brutto można spokojnie oczekiwać na powyższym stanowisku, jednakże uważam, że praca na tym stanowisku do najlżejszych nie należy, troszkę trzeba towaru przerzucić jak i palet poustawiać. Pozdrawiam

Weronika

Oooo ciekawe, że ktoś pisze, że właściciel osobiście angażuje się w szkolenie osób. Hmmm super. Szukają obecnie Magazyniera. Wiecie coś o tej pracy? Interesuje mnie głównie pensja. Jaka jest stawka i na jakie premie/dodatki można liczyć?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nick Cave

Jaki problem, nadgodziny = więcej pieniędzy w portfelu.

Dorota
@Nick Cave

Czyli rozumiem że są normalnie wypłacane... powiesz mi czy nadgodziny są jakoś lepiej płatne od zwykłych godzin? i czy dużo w miesiącu się ich zdarza? :-)

@Dorota

Wiele zależy od stanowiska pracy... Najlepiej zapytać u źródła

Oczekują dużej dyspozycji?

@Ania

Tak dużej dyspozycji oraz silnej psychiki.

Zbigniew

Sprawdziłem, że niedawno pojawiło się ogłoszenie w firmie Prymus i szukają osoby do pracy na stanowisku magazynier : https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/magazynier-%28nr-1165%29,praca.gov.pl164ea2246582cf6fb2e205686e54dbf8,bydgoszcz Czytam tutaj, że często pojawiają się tego typu ogłoszenia na tym samym stanowisku. Z czego to wynika? Może z tytułu umowy na czas określony?

Szukający pracy
@Zbigniew

Tam chyba mocno musi być coś nie tak. Pamietam ogłoszenie jak kwota proponowana na tym stanowisku, to było 3500 brutto, teraz już dają 4200 brutto i nadal brak chętnych, to chyba o czymś świadczy.

leopold

Ogłoszenia w sprawie pracy tego pracodawcy są NON STOP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE MIESIĄCAMI POJAWIAJA SIĘ TE SAME OGŁOSZENIA. Magazynier/Kierowca.

Olek
@leopold

Właśnie tez to zauważyłem. Chciałem nawet złożyć cv, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo chyba coś jest nie tak z tym stanowiskiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prymus Zygmunt Grygorczuk
  • Tadeusza Kościuszki 27B