Opinie o Bruk-Art Łukasz Polcyn w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bruk-Art Łukasz Polcyn. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bruk-Art Łukasz Polcyn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bruk-Art Łukasz Polcyn w Bielsko-Biała

Jendriu

przestrzegam przed Łukaszem, zatrudnia chłopaków na czarno, nie ma umowy dla pracowników, wypłaca jakieś grosze i to trzeba sie prosic o kase, ma problemy z klientami i klienci rezygnują to nie ma dużo roboty, jest agresywny dla pracowników i klientów. pracowałem troche dla niego, ale nie idzie wyżyć u tego człowieka, nie płaci, mało roboty.

@Bartek z Przytkowic

@Bartek z Przytkowic a skąd te długi? źle wykonana robota? wzięta zaliczka? czy wyniknęły z innych działań firmy? napisz proszę jakich....

Jendriu

Janek
@Jendriu

Tak to prawda oszust beszczelny nawet nie umie rozmawiać agresor ma wsobie powinni mu zrobić kontrol wykorzystuje zastrasza a potem wyrxuca pracownika jak psa beż grosza ..

Łukasz Polcyn
@Jendriu

Umowy były zawsze i z każdym pracownikiem lub podwykonawca!! Mało roboty ??? Nie bądź śmieszny. Grosze?? na stawkę która się umówiłes na pewno dostałeś kłamco. Może coś bliżej o sobie ?? Że przyszedłeś na stanowisko pracy o którym nie miałeś zielonego pojęcia ?? Że zapewne praca która wykonywałeś była poniżej jakichkolwiek norm i oczekiwań. Że jesteś kolejnym poszkodowanym Alkocholowym przez których boryka się wiele firm i ma wielkie problemy ?? Bo taka łajza jak ty myśli że budowlanka to jest rób co chcesz.. takie pały jak ty powinny zrobić w pierwszej kolejności porządki z samym sobą i nie obarczać pracodawców swoimi problemami z używkami I brakiem asymilacji z ludźmi którzy chcą się rozwijać i iść do przodu. A przez takich skurw..ieli jak wy wiele firm upada bo nie radzi sobie z takimi elementami

Bartek z Przytkowic
@Łukasz Polcyn

Cześć Łukasz, cieszę się że żyjesz, kiedy wpadniesz na kawę? Miałbyś okazję spłacić długi, które z każdym dniem rosną, po co się chować jak szczur po kanałach. skoro to co nieuchronne i tak się wydarzy :) p.s. na dzień dzisiejszy masz do oddania ponad 60 000 zł

Marek Nowy wpis
@Bartek z Przytkowic

Bartek Nowy wpis

nie ma jak skontaktowac sie z ta firmą: ani z Panem Łukaszem ani z Pania Klaudia. Pod podanym adresem nie ma sladu po firmie, korespondencja wraca. Numery telefonu wszystkie wylaczone od bardzo dawna.

Tadeusz Nowy wpis

Ile obecnie kosztuje wylozenie kostki w tej firmie? szukam firmy brukarskiej do zrobienia podjadu.

Bohdan Nowy wpis

Wszystkie negatywne opinie na temat Łukasza Polcyna to prawda. (usunięte przez administratora) Nie wypłaca kasy na czas a czasem wogule. Kłamie, kręci, (usunięte przez administratora) Trzymajcie się jak najdalej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bruk-Art Łukasz Polcyn? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w Bruk-Art Łukasz Polcyn możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tom

Nie polecam, uważajcie na niego , (usunięte przez administratora) ludzi, nie płaci na czas , wypłaca po trochu.

Zlecenie

Witam czy firma nadal działa? Można prosić o kontakt? Dzięki.

janek

Czesc czy to prawda ze LUKASZ POLCYN siedzial w wiezieniu? wie ktos cos na jego temat?

Dominika
@janek

A skąd masz tego typu informacje tak właściwie? Jak długo miałby według Ciebie "siedzieć" i za co?

prawda
@Dominika

oczywista oczywistość, łukasz polcyn ps. 'szybki' siedział m.in. za handel narkotykami, wystarczy poszukać w internecie co więcej, posprzedawał kolegów, więc jeśli ktoś chce mu pomóc wyjść na uczciwą drogę to polecam skontaktować się z tymi osobami, których obciążył zeznaniami z grupy koguta, zapewne będą zainteresowani informacjami które posiadacie odnośnie miejsca jego przebywania

Wszystkich oszukanych przez Polcyna proszę o kontakt. 515012364 trzeba skończyć to co nadal robi.

Krzysiek

Ten oszust traktuje pracowników jak więźniów fikcyjne umowy oszukuje nie płaci tylko wezwać Inspekcje pracy urząd skarbowy i ZUS niech się wezmą za niego bo to nie pracodawca tylko bydle beż skrupułów.

Jak teraz macie tam w tej firmie jako brukarze? Zapłata mam nadzieję że o czasie i całe kwoty? Człowiek się pyta, bo potrzebna praca dla męża i to jak najszybciej :/

antoni

Czy wiadomo gdzie obecnie przebywa Łukasz Polcyn? w Polsce czy w Niemczech? bo nie odbiera ode mnie telefonów.

Andzej
@antoni

Kiedyś mieszkał w kozach teraz nie wiem

Gustaw

Niepokojące są te informacje ale może jesteście niesprawiedliwi w ocenach?

Wacek

czy ktoś wie gdzie obecnie przebywa Łukasz Polcyn? w polsce czy w niemczech? czy sa jeszcze inni (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora)przez tego człowieka?

@Wacek

No w 5 kontenerach :P

Zostaw merytoryczną opinię o Bruk-Art Łukasz Polcyn - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bruk-Art Łukasz Polcyn?

Zobacz opinie na temat firmy Bruk-Art Łukasz Polcyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bruk-Art Łukasz Polcyn?

Bruk-Art Łukasz Polcyn
  • Katowicka 3