Opinie o Michał Bielecki MMB w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Michał Bielecki MMB. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Bielecki MMB o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Bielecki MMB w Kraków

Były pracownik z Bytomia

Sama praca jak to praca na infolinii, jak się umie sprzedawać i manipulować to nie jest ciężko, zespół jest kapitalny, wiele fajnych ludzi i dobrych sprzedawców, gorzej z zarządzaniem. Kierownik biura w Bytomiu, Tomasz Żyła to osoba, która kompletnie nie umie zarządzać. Nie ma żadnego respektu u swoich pracowników, nie zna się ani na sprzedaży ani na zarządzaniu a tym bardziej na zarządzaniu sprzedażą. Pracownicy nie słuchają jego rad i poleceń a jak tylko pan Tomasz musi wykazać się własną wiedzą to pyta swoich pracowników. Jest to osoba z niesamowicie wybujałym ego i zerową pewnością siebie. Nic dziwnego skoro jego partnerka pracując z nim obrażała go i podważała jego autorytet przy całym zespole a on jej (o zgrozo) przytakiwał. Na miejscu pana Michała poważnie zastanowiłabym się nad zmianą „kierownika”, gdyż pan Tomasz jedyny efekt jaki ma na zespół to demotywacja i obniżanie morali.

Lola
@Były pracownik z Bytomia

Nie wspominając o tym, że kierownik Tomek, że przymusza pracowników do oszukiwania klientów i naliczania akcesoriów bez informowania klienta. Mówi "przecież oni i tak nie liczą, podaj cenę netto, nikt tego nie zauważy"

Marecki

Nie polecam pracy w tym miejscu, minimalna stawka i to jeszcze z potrąceniami, bazy klientów do jakaś masakra. Luxmedy i inne benefity są tylko opisane w ogłoszeniach bo nie można z nich skorzystać.

były, niezadowolony pracownik
@Marecki

zdecydowanie prawda, finalnie za luxmed musi płacić pracownik cena luxmedu identyczna jak gdybym sobie go wykupił prywatnie

Obecny pracownik

Ja osobiście jestem zadowolony z warunków panujących w firmie. Otrzymałem samochód firmowy i różnego rodzaju benefity i zwroty paliwa za dojazd do pracy. Mój kierownik jest wymagający natomiast nigdy nie odmówił mi dnia wolnego. Wynagrodzenie na dobrym poziomie, przy średnim miesiącu lutym zarobię ok 4000 zł.

Karo
@kaka

Nie było zwrotu za dojazd? Ale pytanie czy był deklarowany? I w ogóle w jakim okresie miało to miejsce? Pytam, bo jakby nie patrzeć tamta perspektywa opisywana jest jako w miarę aktualna. Często wdrażane są jakieś zmiany?

Wiki Nowy wpis

Dzień dobry. szukam pracy właśnie przy jakimś CC w okolicy. Widzę, że zostawiacie po sobie komentarze z pracy przy infolinii ale mam przy tym problem by znaleźć aktualną ofertę od pracodawcy. gdzie są dodawane?

Pracownica Nowy wpis

Kierownik z bytomia obraża kobiety, szantażuje pracowników i nakłania ich do oszukiwania klientów, pracuję tam już rok i nie wiem ile jeszcze wytrzymam. (usunięte przez administratora) niesamowity, nie wiem jakim cudem taki człowiek jest kierownikiem.

Były pracownik z Bytomia Nowy wpis

Lola Nowy wpis
@Były pracownik z Bytomia

KTOŚ

@Bytomianka Kiedy spotkałaś się z takim traktowaniem pracowników? W jakim czasie pracowałaś w Bytomiu? Podobno w ostatnich miesiącach sporo na dobre się pozmieniało dlatego pytam.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Michał Bielecki MMB? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak to jest, że pisali cos o problemach z wypłatami a ktoś inny widzę, że zadaje pytanie o prowadzone staże? Jest jakiś sygnał o zmianach w warunkach pracy czy o co może chodzić? Czy ktoś pracuje obecnie i może dać znać w czym rzecz? Ktoś mi bliski interesował się kiedyś praca i teraz ciekawa jestem czy powinien żałować?

Czy Michał Bielecki MMB organizuje staże dla studentów?

michal

Oszukują pracowników, nie wypłacają premii, nawet podstawa sie nie zgadza! już nie mówiąc o wiecznych spoznieniach z wypłatą

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, (usunięte przez administratora)pracowników, nie wypłacanie wypracowanych premii, nie mam pojęcia jak ta firma nadal prosperuje ale mam nadzieję że już wkrótce ta firma zniknie z rynku , bo nic dobrego nie przynosi ;)

Teraz działalność mi wyskoczyła, wcześniej o niej nie wiedziałem, widzę za to ze na kwartał jakoś opinie się urwały, piszesz na bieżąco? Upewniam się bo jeśli tak to czemu jeszcze pracownik? Czym aktualnie się zajmujesz i co dzieje się teraz z tą całą premią? Macie w ogóle gdzieś teraz jakieś ogłoszenia do siebie? Chciałem z ciekawości zobaczyć i przeczytać

Obecny pracownik

Sylwia

Zadałbyś te pytania na rozmowie? Zwłaszcza o jeździe bokiem? ;p ciekawa jestem reakcji. W sumie to z kim jest obecnie rozmowa przeprowadzana? ile osób na niej jest?

kaka
@Obecny pracownik

to chyba nie ta firma, bo totalnie nie rozumiem jak dostałbyś samochód służbowy u nas nawet zwrotu za paliwo za dojazd nie było, a samochód to chyba tylko w marzeniach sennych

Karo
@kaka

Natalix

Nie polecam oddziału w (usunięte przez administratora). Atmosfera jak i warunki pracy są okropne. Rozmawiając z klientem nie możesz się skupić (usunięte przez administratora). Ogólnie szefa Pana Michała polecam z całego serca ale kierownik powinien zostać zmieniony bo nie nadaje się do pracy z człowiekiem.

Marecki

Maciej
@Marecki

Mia, benefity są od drugiego miesiąca pracującego :) Obcięć nie widziałem przez 3 lata pracy w firmie

były, niezadowolony pracownik
@Marecki

Czy istnieje możliwość rozwoju w Michał Bielecki MMB?

Uprzejmy

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie MMb? 4 stycznia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko praca biurowa. Ktoś z Was aplikował?

@Uprzejmy

tyle ile sobie wypracujesz tyle zarobisz. Czasem nawet mniej niż najniższa krajowa, a jak ponad to najniższa dostajesz na konto a resztę w łapę pod stołem. Nie wiem jakim cudem firma dalej funkcjonuje i jeszcze nie zostali zgłoszeni pamiętam że kiedyś dostawaliśmy jeszcze obcięcia czyli zabierali nam pieniądze za nie zrobienie wymyslinego planu lub za niewydzwonienie danej ilości minut

Damian Mróz

Jestem zadowolony z dwóch lat pracy w firmie, wynagrodzenie zawsze na czas, atmosfera super. Oczywiście każdy nowy pracownik musiał przejść okres próbny ale był on na tyle prosty, że większość sobie z nim radzi.

Ambroży
@Damian Mróz

Nie mogę zgodzić się z powyższą opinią, atmosfera jest taka sobie, duża rotacja, różnego rodzaju kary finansowe co wpływa na pomniejszenie wynagrodzenia.

@Damian Mróz

No jak nowy pracownik po 2 dniach pracy słyszy, że nie ma żadnych z niego zysków i ma weekend żeby się zastanowić czy chce wrócić do pracy to faktycznie zachęta, szczególnie że początek pracy zawsze bywa trudny.

@Ambroży

Za co konkretnie zostają przyznawane tego typu kary? Ucinają tak po prostu pieniążki z ustalonej z góry stawki zatwierdzanej w umowie? To legalne?

@Sylwia

O ile w ogóle zobaczysz umowę na oczy. Ja przed 2 tygodnie tylko słyszałem że umowa będzie jutro i jutro... nawet jedno dnia był prezent tego śmietnika i umowy też nie było

Iwona

No ale w końcu się doczekałeś umowy czy zdążyłeś zmienić pracę?

Maro
@Damian Mróz

Ile trwa okres próbny? Ciężki?

Vika

Mial być elastyczny czas pracy, a jak przyszlo co do czego to był problem. Dziecko chore, a ja mam spokojnie siedzieć w pracy i wynajmować opiekunki. Super podejście.... Powinni mi zapłacić za czas kiedy opiekowałam się dzieckiem! Ja już to zgłoszę gdzie trzeba

Czy punkt w Bytomiu na ulicy Chorzowskiej dalej istnieje?

Robinhood
@Marta

Tak, z tego co słyszałem od znajomego, który dalej tam pracuje

Były Niki

Ciężka praca, trzeba obslugiwac klientow, ktorzy nie zawsze chca przedluzyc umowe czy dobrac cos dodatkowego. Nie można się spóźniać, porażka, nawet jak się wcześniej da znać. Trzeba sprzedawać jakieś sprzęty, jak by to gielda była z telefonami, nawet jak sprzęt jest słaby to i tak należy go proponować. Wszystko nastawiane na zarabianie kasy, a gdzie tu kwestie moralne. Podziękowałem po 2 tygodniach

pisze jako pracownik na już były Firma wywiera presję na pracowników, liczy się wynik i ilość wykonanych telefonów i to jeszcze rozumiem, że tak trzeba że tak sie zarabia, ale to jest aż śmieszne gdy trzeba dzwonić do klienta który wyraźnie zaznaczył ze prosi się nie kontaktować. Pracy nikomu nie polecam szkoda nerwów

@były pracownik

no a w sumie właśnie to jaki efekt miałoby dawać? skoro to zniechęca kogoś do dalszej współpracy to po co dzwonić? jak firma obecnie to argumentuje? chyba, że czasami udaje się coś na tym więcej zyskać?

KTM

Nie polecam tej pracy, szkoda poświęcać swój czas na rozmowę i dalsza współpracę. Pieniądze nie są wypłacane na czas, często pieniądze się nie zgadzały, jak się nie upomniałeś ze dostałeś mniej to sami by nie powiedzieli. Było to dla nich na rękę. Nie liczą się z człowiekiem, atmosfera taka sobie, idą na ilość a nie na jakość. Śmieszna prowizja, uwierzcie, ze 99% innych przedsiębiorców zaoferuje Wam większe pieniądze.

Helena
@KTM

Aż jestem ciekawa ile % jest tej prowizji? :P A te opóźnienia w wypłatach to długie masz na myśli czy 1-2 dni?

@Helena

Dostajesz umowę zlecenie, z której jasno wynika ze wynagrodzenie masz mieć płacone wedle przepracowanych w miesiącu godzin. Niestety realia są inne, jesteś na na prowizji i aby dobrze zarobić musisz robić wały na ludziach, bo niestety jeśli będziesz pracować uczciwie nie wyżyjesz za taka wypłatę. Jeśli chcesz idź i się przekonaj :)

@KTM

Ej serio ta praca jest aż tak nieetyczna? Są tu wgl osoby z długoletnim stażem?

@Sylwia

Jest nieetyczna, powiedzą, ze jeżeli Ci nie pasuje możesz prace zmienić. Jako były pracownik nie polecam tej firmy

@KTM

Były z reguły nie poleci. ;) A są tu w końcu jacyś z dłuższym stażem? Bo serio zastanawiam się czy idzie się do tego jednak jakoś zaadaptować

@Sylwia

Były pracownik by polecił gdyby wszystko było w porządku, pisze po prostu szczerze tak jak to wszystko wyglądało według mnie i innych byłych pracowników. Nie jestem jedyna osoba, która ma taka opinie o tej firmie. Nie zdziwiłabym się jakbyś była osoba zarządzająca w tej firmie podszywająca się pod kobietę i próbujesz jakkolwiek ratować ocenę tej firmy. Kto obcy próbuje walczyć o dobra ocenę firmy jak wokół praktycznie są same złe doświadczenia.

Natalia
@KTM

To opowiedz, jaką Ty masz opinię na temat tej firmy i dlaczego?

@Natalia

Przeczytaj sobie moje komentarze wyżej to będziesz wiedziała jaka mam opinie o tej firmie i dlaczego :) PORAŻKA btw nagła zmiana imienia nadal wskazuje, że jesteś osoba, która podtrzymuje dobra opinie firmę, nie wyzyskujcie ludzi,to co im obiecujecie to im to dajcie, a nie owijacie w bawełnę twierdząc, że firma nie ma kasy.

Paulina

Byłam z firmą ponad rok, warunki pracy okej, długie przerwy, wynagrodzenie zawsze na czas, ogólnie byłam zadowolona.

Joanna
@Paulina

No a ty miałaś umowę? Jak tutaj piszą ze zwlekają z tym to już nie wiem co myśleć

Dżela
@Joanna

Nie zwlekają z umową. Na dniach szkoleniowych musieliśmy wypisać papiery do umowy, żeby szef mógł nam ją przygotować, więc pewnie zgłosił nas też do ZUS, stąd pewnie ten pit. A umowę do podpisania dostaje się od razu po zrealizowaniu okresu próbnego. Skoro więc osoba wyżej nie realizowała okresu i zwolniła się od razu to takiej umowy nie otrzymała. Tak ja i pozostałe osoby z mojej ekipy szkoleniowej to rozumieliśmy. Osobiście praca bardzo mi się podobała, ale zdrowie nie pozwoliło mi pracować dalej - koleżanki pracują cały czas.

Krystyna
@Dżela

przed rozpoczęcie pracy, mieliście jakies szkolenie wstępne?

@Dżela

No w moim przypadku było inaczej, bo pytałem kiedu będziemy umowa i codziennie mi mówili, że jutro. Więc skoro miała być jutro, a ja jej na oczy nie wiedziałam to chyba coś jednak jest nie tak. Po za tym koleżanka była w tej samej sytuacji. Po odejściu poszła do Urzędu zatrudnić się jako bezrobotna, to jej powiedzieli, że nie może bo jest zatrudniona właśnie w tej firmie, w której nawet umowy nie widziala na oczy. To ciekawe tam jednak mają.

@Krystyna

Miałem prawie 30 godzin, nie zapłacone za ani jedna. A wypłacają ogólnie wtedy jak przepracujesz cały miesiąc. Wtedy dostaniesz marne 200 zl

@Piotrek

Ja chyba nie zrozumiałam. Jak nie zapłacone za ani jedną, skoro potem wspominasz o tych 200 zł? Te 200 to za te szkolenia ale warunkiem jest przepracowanie miesiąca tak?

@Sylwia

Tak, 200 zł za szkolenie było wypłacane jak przepracujesz jeden, cały miesiąc. To był warunek.

@Piotrek

Aaa dobra, ale sprytne zabezpieczenie. Tam wyżej widzę, że normalnie umowy były a Ty piszesz, że problemy z nią miałeś. Bo ciekawa jestem czy gdybyś spełnił te warunki bez umowy to czy rzetelnie i tak by wszystko wypłacili czy zaczęłoby się jakieś kręcenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Bielecki MMB - Kraków

• Jak się pracuje w Michał Bielecki MMB?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Bielecki MMB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Bielecki MMB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Michał Bielecki MMB
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Os. Dywizjonu 303 18 lok. 38
    31-872 Kraków