Opinie o Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej w Wikielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej w Wikielec

Jeżeli chcesz być wyciskany jak cytryna z sił i energii, jeśli chcesz mieć więcej siwych włosów na głowie lub je stracić poprzez wyrwanie ich przez nerwy, jeśli chcesz być oszukiwany na wypłatach i nie wiedzieć jaka będzie wypłata i żyć od wypłaty do wypłaty to zapraszam do A.Tucholskiego tak spełni się to wszystko a nawet jeszcze więcej ,...

Elżbieta Nowy wpis

Ale to jak to, wysokość wypłaty nie jest stała? A jest chociaż jakaś stała podstawa murowana czy jak to dokładniej wygląda?

Nie pracujcie tam!!! Nowy wpis
@Elżbieta

Z tego co mi wiadomo z ekipy 10 osobowej chyba 2 zostało ,.. wielki budowlaniec pan Andżey i jego wierny pies,. (usunięte przez administratora) wszystkich na pieniądze przed samymi świetami ,. Jak można być takim człowiekiem ,..

Wanda Nowy wpis

Naprawdę murarz w tym miejscu nie może liczyć na większą pensję niż 3500 zl brutto ? Wlasnie firma wrzucila jakis czas temu ogłoszenie na takie stanowisko ale pensja raczej kiepska. Jak to wygląda w rzeczywistości, dostaje się coś wiecej ?

Były pracownik Nowy wpis
@Wanda

Pod stołem można dostawać jak się ma umowę , w tej firmie szybciej znajdziesz koniec tenczy jak pieniądze które będą na umówię ,u pana hoksztaplera ,.. bo i kaczej nie da się go nazwać praktycznie zawsze jest ucięta wypłata nie zgodna z wcześniej ustalona stawka godzinowa,jeżeli upomnisz się o resztę pieniędzy pan A.T powie ci że ”na tyle pracowałeś ” lub ” według mnie się zgadza” ,.

Mieciusmieciu

Za prace w grudniu na zewnątrz w minusowej temperaturze z 3 dni wolnego ( byłem chory) dostałem 2200 wypłaty , to mniej niż najniższa krajowa , nie polecam nikomu pracy w tym miejscu .

Paulina
@Mieciusmieciu

a wedlug prawidlowych przeliczen ile powinienes dostac.? rozmawiales o tym z pracodawca?

Niestety negatywna opinia poprzednika jest w 100% prawdziwa. Mogę tylko dodać że jeśli jesteś potrzebny to szef klepię Cie po plecach a jak zrobisz swoje to dowali Ci słownie i jeszcze obsmaruje do innych pracowników. Serdecznie NIE Polecam! P. S. Po dwóch latach moja największa wypłata wyniosła 3600 z sobota...

Pracownik Budowlany

Pierwsza rekrutacja była prowadzona przez telefon, druga rozmowa była prowadzona już podczas pracy pierwszego dnia , wszystko o czym była rozmowa nie miało nic wspólnego z praca budowlaną lub wymaganiami pracodawcy od pracownika , Pana A.T wcale nie interesuje co potrafisz i ile potrafisz ile pracowałeś w branży bud. Wszystkie pytania były zadawane ze sfery Prywatnej.

-jakiej jestem narodowości ,mimo ze jestem Polakiem z krwi i kości o urodzie kaukaskiej , -czy jestem osoba wierząca -czy chodzę do kościoła -czy mam dzieci -czy jestem po ślubie kościelnym Mam dziecko i nie jestem po ślubie ,Pan A.T pouczył mnie ze żyje w grzechu i mam dać przykład swojemu dziecku i wziąć ślub jak najszybciej bo to jest Grzech ,... zaraz po rozmowie rozglądałem się gdzie są kamery bo myślałem ze to jakiś Żart !

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Murarz w firmie Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej. Czy mogę liczyć na 4800 PLN, jeśli chcę pracować na Murarz?

Obudziłem się ,..

Absolutnie nie jest to możliwe

Obudziłem się ,..

Praca w firmie Pana A.T od pierwszego dnia wyglądała jak ”Hell week” w Navy Seals, myślałem ze to tylko przez chwile żeby zobaczyć ile mogę wytrzymać,.. tylko do czego to ma prowadzić ? Jeżeli tylko można się zrazić do pracodawcy. Po 2 miesiącach pracy nic się nie zmieniło ,. W budowlance pracowałem 16 lat i Nigdy nie byłem tak zniszczony psychicznie i wycieńczony fizycznie jak po tych 2-ch miesiącach , gdyby chociaż odbijało się to na dobrej wypłacie mógłbym przymknąć oko, bo kto dobrze płaci to wymaga,. I tu tez niestety mimo zapotrzebowania wykwalifikowanych pracowników bud. Po całym miesiącu pracy od pon. Do pią. + 2 soboty moja wypłata nie przekroczyła 4K , przypominam ze była to praca w sezonie zimowym przy minusowych temp. Praktycznie 2 miesiące noszenia beton,pustak,belki,.Pan A.T jest zawsze w pracy także upomni cię jeśli według niego niesiesz za mało lub za wolno, nie pozwoli ci ułatwić sobie pracy bo jak kiedyś powiedział ”trzeba się trochę zmęczyć i podzwigać”, pan A.T nie da ci jednej pracy tylko tyle ze nie wyrobisz tego w ciągu dnia a po kilku chwilach przyjdzie i powie ci żebyś robił coś innego a na koniec dnia wypomni ci ze nie zrobiłeś tej pierwszej zleconej czynności ,. Istny paradoks ,. Praca jest bardzo ciężka i niebezpieczna ,. BHP jest zapomniane, Pan A.T na przerwie robi herbatę to musisz ja wypić, nie liczy się z kimś ze ktoś woli kawę , kawę pije się na drugiej przerwie na której nikt się nie odzywa gdyż każdy rozpoczęty temat kończy oblana jadem riposta Pana A.T , jeśli chcesz podjąć prace w tej firmie od początku nie daj sobie wejść na głowę stracisz prace ale zachowasz godność , przez 2 miesiące nauczyłem się jednego , ...omijać takich pracodawców z daleka,.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej - Wikielec

• Jak się pracuje w Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej?

Kandydaci do pracy w Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Budowlany Mar-Bud Tucholski Andrzej
  • 44D