Opinie o Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service w Kraków

Alicja

Szukam pracy jako sprzątaczka i zastanawiam się czy warto się tutaj zatrudnić? Ile tu płacą? Piszecie na forum że były jakieś opóźnienia w wypłatach, skończyło się to już?

@Barbara

No tak czasy się zmieniają to się zatrudnij i sama się przekonasz jak będzie jak popracujesz trochę mój szef kolejne budynki bierze po nich

Alicja Nowy wpis

Bozka Nowy wpis
@Alicja

Jest coraz gorzej nie czytasz opini kobieto? Zero szacunku mają do pracowników nie którym wogóle nie zapłacili jak im pobrali budynku itp

Barbara Nowy wpis
@Bozka

No wiesz, czasy się zmieniają i czas mija, może się coś poprawiło. Ale czy z tego co rozumiem, że pracownicy nie dostali pensji? Tak? Ale za jakiś konkretny miesiąc, czy to jakaś dłuższa sprawa z tą pensją?

Bozka Nowy wpis
@Barbara

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service? Chętnie zatrudniają?

Bozka

Naprawdę chcesz iść do tej firmy gdzie nie są wypłacalni i nie szanują pracowmików, wszystkiego najlepszego

hmelnickaolena385@gmail.com

Pracowałem w tej firmie cały rok. To było mniej więcej normalne. Potem zaczęli opóźniać zarobki, o chemię trzeba było błagać. Potem pilnie wyjechałem na trzy miesiące, ostrzegając o tym P. Kazyę. Teraz przyjechałem do Krakowa i P. Kazya chce, żebym wróciła do firmy. Nie wiem co robić!

@hmelnickaolena385@gmail.com

Uciekaj z daleka dziewczyno, chcą zebyś wróciła bo nie mają ludzi bo nikt nie chce pracowac

Kasia Krzemińska

Witam. Nie pracuje w tej firmie od czerwca. Pracowałam 2 lata. Na początku było w porządku. Szefostwo również było zadowolone. Nie było żadnych skarg . Z mieszkańcami żyłam w zgodzie do pewnego momentu kiedy szefowa zaczęła mieć do mnie o byle co pretensje, sprawdzanie rękawiczką każdego zakamarku oraz podłogi, mimo że świeżo była wymyta dla niej i tak była brudna! Nagle po dwóch latach stwierdzono że nie umiem sprzątać, że mam z nikim nie rozmawiać na klatce a jak miałam chore dziecko i nie mogłam wziąć wolnego, szefowa kazała zamknąć mi je na zapleczu, żeby ludzie nie widzieli że jestem z dziećmi w pracy. Ogólnie wszystko było na NIE. Nie wspominając o wypłacie o którą trzeba było się upominać. A jeśli wyszło się 5 minut wcześniej to wielki problem ze nie do 14tej.. ogólnie nie polecam mimo że dobrze mi się tam pracowało, gdyby nie fakt że szefowa zrobiła selekcję ludzi, którzy byli kapusiami i te mogły wychodzić o godz 11tej. Nie doceniają dobrych pracowników..W zimie trzeba było odśnieżać mimo że jestem kobietą i nie powinnam tego robić. Zawsze mieli czysto i świeżo a gdy administracji coś nie odpowiadało , dzwonili z pretensjami o było co, zamiast grzecznie zwrócić uwagę. Na końcu potraktowali mnie jak (usunięte przez administratora)i roznosili plotki że to ja byłam wulgarna i że ich nie szanuje.. a kiedy trzeba było przyjść na zastępstwo to do tego byli pierwsi, żeby zadzwonić, gdy sami nie odbierali telefonu lub oddzwaniali po paru godz.. o chemię też trzeba było się upominać, a gdy było jej brak, pretensje, że sprząta się brudnymi rzeczami.. Mieli gdzieś, że ktoś nie dostanie wypłaty, ważne, że oni pojechali sobie na wakacje lub weekend. Każdego traktują inaczej i za jeden ten sam blok , każdy miał inne wynagrodzenie. Co tydzień lub miesiąc zmieniały się osoby. Ogólnie nie polecam. Szefowa jest (usunięte przez administratora) bez odrobiny honoru i szacunku dla pracownika. Podpisuję się pełnym imieniem i nazwiskiem, gdyż nie mam na siebie nic do zarzucenia , może kiedyś to przeczytają ???? pozdrawiam serdecznie.

hmelnickaolena385@gmail.com
@Kasia Krzemińska

Ja nie mogę zabrać pieniądze(((

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Inspekcja

Jeśli marzysz o umowie w tej firmie to zapomnij. Tam nic nie działa zgodnie z prawem

@Inspekcja

Mimo wszystko chyba muszą coś podpisać, bo jak inaczej mają kogoś zatrudnić?

@Inspekcja

Ooooooo inspekcja się interesuje firmą naprawdę czy ktoś się tak podpisał? bo jak tak to lepiej pözno niż wcale

@Bozka

Późno niż wcale? A to wcześniej nikt niczego nie zgłaszał, że dopiero teraz jakies sugestie tego typu padają? Raczej ciężko, żeby sami z siebie się zainteresowali?

Украинка ????????

Witam, ta firma nie wypłaca wynagrodzeń! co mi powiesz??? Nie mam już siły prosić o uczciwie zarobione pieniądze.

@Украинка ????????

To znajdź inną

Jaka atmosfera jest między działami w Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service?

Byly pracownik

A co to za znaczenie jaka atmosfera jak kasy nie ma o wszystko się trzeba się prosić o kasę chemię a jaśnie szefowa ze źle zrobioną kreską na ustach myśli ze siódme rozumy pozjadała.

@Byly pracownik

Ta kreska to chyba ma tu najmniejsze znaczenie? Czyli tylko tyle, że się człowiek upomina a praca już normalnie idzie?

Jaka jest kultura pracy w Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service?

Bozka

To nie Pani Jolanta jest szefowa tylko Pan Piotr i Pani Kazimiera, wystarczy przeczytać sobie moją opinię ponizej

co?

Jaka Pani Piotr i Kazimiera skoro firma zarejestrowana jest na Ciopala Jolanta

@co?

Bo to jest jakaś rodzina firma jest na Jolantę a rządzą oni ja bym się trzymała zdała bo nie będzie dobrze ale każdego wybór

@co?

I dobrze nacisnąć że chcesz otrzymywać nowe opinie o tej firmie to będziesz na bieżącą bo ci przyjdą na meila powiadomienia

@co?

W sumie skąd to zdziwienie? W sensie co to za różnica na kogo jest firma? To coś w sumie zmienia oprócz nazwy w krs?xd

Byly pracownik

Firma uduś.Na nic nie ma o wypłaty trzeba się prosić zero szacunku dla pracownika .Pani Kazimiera udaje damę chodzi jak paw .Na wakacje się bujają a ludzi w (usunięte przez administratora) maja .Uciekaj kto może. Kultura o jakiej kulturze tu mowa się (usunięte przez administratora) i w (usunięte przez administratora) to mają

Byly pracownik

O jakiej kulturze mowa p.Kazia udaje damę a zero wychowania myśli ze jest dama a na wypłaty nie ma .

Hanna

Napisał ktoś, że trzeba się upominać o wypłatę i przypominać, że zbliża się dzień wypłaty. stąd moje pytanie, powiedzcie, czy jak się będzie upominało to będzie się dostawało pieniążki w terminie i w całości ??

@Hanna

Dziewczyno uciekaj jak najszybciej z tej firmy

@Bozka

Ciekawe czy zdąży przeczytać Twoją opinię niż będzie próbowała CV do nich wpychać. Dużo osób udało Ci się już gdzieś indziej ostrzec?

@Agata

Każdy się przekona na sobie jak wejdzie do tej firmy

@Bozka

Czyli najpierw ostrzegasz, żeby uciekać, a teraz zachęcasz tym, że nie chcesz opowiedzieć z jakiego powodu odradzasz? Takie to trochę sprzeczne

@Agata

Agata nie moja wina że nie umiesz patrzeć bo jest opinia przeze mnie wydana dlaczego napisałam

Elenahmelnickaa76@gmail.com
@Hanna

Pracuję również dla tej firmy. Kto właściwie prowadzi tę firmę?

Danuta
@Elenahmelnickaa76@gmail.com

Pracujesz w firmie i nie wiesz kto ją prowadzi? Dziwne dość :D A powiedz mi masz też problem z wynagrodzeniem jak tu pani wyżej mówi czy nie ma co brać na poważnie takich opinii?

@Danuta

Możesz wierzyć albo nie sama się przekonasz przynajmniej moja jest w 100% prawdziwa

Elenahmelnickaa76@gmail.com
@Danuta

Problem z zarobkami jest bardzo duży. Dzisiaj jest 20.04 i nadal nie ma pensji.

Grażyna
@Elenahmelnickaa76@gmail.com

A ile już pracujesz? Były już takie problemy wcześniej czy to pierwszy raz?

@Hanna

Chyba śnisz upominasz się i upominasz czasami odbierają i opóźniają bo dzis nie przyszedł przelew i tak w kółko i trzeba czekać po 15 dni .I czasami w ratach tragedia

@Byly pracownik

Kiepsko :( a chociaż jest na co czekać? Tzn firma oferuje chociaż spoko pieniądze?

@Karolina

To zależy na jakim bloku jesteś a po za tym czy ma to znaczenie przeczytaj sobie mój wpis po niżej jak (usunięte przez administratora) i tp ta firma długo nie pociągnie i ciesz się że w niej nie jesteś i nie masz na co czekać przeczytaj opinie będziesz pracować i o kasę się upominać i czekać po dwa tygodnie ? Dziewczyno opamiętaj sie

Pszczóła

Witam pracowałam w tej firmie jakiś czas temu nigdy nie było wypłaty na czas wieczne proszenie się o swoje zarobione pieniądze, środki czystości też udzielane wymagania ,ale nie było czym odradzam serdecznie tą firmę

@Pszczóła

Ja się dziwię że ta firma jeszcze działa a wszystko się pogorszyło jak weszła P.Kazimiera do firmy i zaczęła ządzic

BYŁY Pracownik

Witam! NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!! To prawda że trzeba się upominać o pieniądze które się należą za uczciwie przepracowany czas , a jak już się upomnisz o SWOJE pieniądze to szef się obraża i wywala z dnia na dzień, ludzi mają za nic ,zero szacunku do drugiego człowieka , na wczasy pieniądze mają a w (usunięte przez administratora) mają to czy ktoś inny ma za co kupić jedzenie, Pan Piotr i Pani Kazimiera żyją i zachowują się tak jakby nic się nie stało, ciekawe czy rzekoma właścicielka na którą stoi firma ma świadomość jak wygląda realna sytuacja czy też ma to w (usunięte przez administratora) i ludzi którzy podobno pracują dla niej. Jednym słowem mówiąc firma Cleaning-Service zaczyna tonąć jak Titanic Pozdrawiam wszystkich pracowników

@BYŁY Pracownik

Na jakiej umowie tutaj pracujecie, że podobno można tak z dnia na dzień kogoś oddelegować? Zlecenie? :/ Bo jeśli tak to słabo trochę, nie ma nikogo na uop?

Nie będę się wypowiadać na temat.tej firmy .. porażka

Franciszek
@Anonim

A jednak się wypowiedziałeś. Więc może zrób kolejny krok i napisz nam, czemu tak uważasz

Bozka

Nie polecam tej firmy, najlepiej się trzymać z daleka, na początku myślałam że to poważni pracodawcy, nie cały rok było okey jak ktoś ma szczęście, od Panów którzy tam pracują to mi powiedzieli że oni albo przenoszą ciągle na inny budynek albo zwalniają, o wypłatę trzeba się prosić i jeszcze telefonów nie odbierają, płacą nie tak jak potrzeba ja się pierwszy raz z czymś takim spotkałam bo zawsze mi firma płaciła z tego budynku na którym pracowałam a oni jak mają to płacą jak nie mają to nie płacą bo twierdzą że im przelewy nie przeszły a z tego budynku przeszedł, jedną osobę też przenieśli chociaż miała bardzo czysto bo z Panią Ewą byłam tam przez 3 dni (usunięte przez administratora) jednej osobie płacą na przykład za budynek 1800 a mnie proponowali 2000 tysiące to jest nie fer, następna rzecz tydzień przed skończeniem mojego urlopu ściągnęli mnie z budynku twierdząc że chcą sobie zostawić ta Panią co jest na zastępstwie a wcześniej pytali się kiedy wrócę wiem że to ich widzimisię że tak zrobili, zero szacunku do osoby sprzątającej na kasę czekałam nie raz dwa tygodnie dłużej co do minuty trzeba było być na budynku jak za (usunięte przez administratora) i nie będzie tak że jak ktoś pisze i prosi o pieniądze to będą na czas nie droga Pani to odpowiedź do tej Pani co zadała pytanie, (usunięte przez administratora) też z kasą nie uwierzyłbym jak bym na własne oczy tego nie usłyszała, jakiś czas byłam na Krowoderskiej górce żeby pomóc jednej Pani a Pani zarządu zapytała się Pani Stasi która tam pracowała ile ma za wiedzieć ta Pani odpowiedziała że 500 zł a tamta Pani jej odpowiedziała że powinna mieć 800 więc ile kasy im zostało w kieszeni z kilku wierzowcow, zamiast zapłacić dobrze osobie pracującej to brali dla siebie, następna rzecz to jak im odbierali budynki to twierdzili że ludzie nie umią sprzątać a budynki im odbierali bo wogole nie odbierali telefonów z zarządu tak powiedziała Pani z zarządu

Luna

Nie polecam pracy w tej firmie !!! Firma masakra jakas o srodki czystosci trzeba sie prosic . Maja wszystkich I wszystko gdzies .Porazka nad porazkami .

Roksana

Firmą tragedia jedna wielka porażka wieczny problem z każdą jedna rzecza co po nie które sprawy samemu załatwiać zero szacunku i wdzięczności dla dobrego pracownika nie polecam tej firmy .

Dorota Pobożniak Kokotów

Nie polecam pracy w tej firmie! Nie wiadomo kto tam jest szefem..cudują, wymyślają, (usunięte przez administratora) Traktują pracowników przedmiotowo, jak własność. O wypłatę trzeba się prosić, dzwonić i przypominać się że nadchodzi lub jest "10". Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service - Kraków

• Jak się pracuje w Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service?

Zobacz opinie na temat firmy Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jolanta Majewska-Ciopała Cleaning-Service
  • Wlotowa 10 lok. 16