Opinie o Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud w Młodziejowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud w Młodziejowice

Trochę czasu minęło od ostatniego wpisu na forum. Można domniemywać, że warunki pracy się jakoś poprawiły, skoro brak krytycznych opinii? Interesuje mnie, czy byłaby możliwość zatrudnienia i jakie aktualnie są godziny pracy (wcześniej mowa była nawet o 15h dziennie).

Superman Nowy wpis

Oj widzę że kilka lat minęło od kąd nie pracuje i nic się nie zmienia, dalej problem z terminowością wypłat, dalej przemiał kierowców, bo nikt nie chce (usunięte przez administratora) po 12 - 15h codziennie za marne grosze ktorych jeszcze w dodatku może nie zobaczyć. Auta widuje te same tylko w gorszym stanie niż przed laty, dalej bramki na A4 są omijane przez liszki bo przecież szkoda na bramki. Ciekawe czy dalej tankuje się do jednego baku co 2 dni, bo przecież kradną paliwo już tyle razy zostało skradzione ???? Dobrze ze według Pana Andzeja zastosowanie plastikowej plomby na wlew do baku miało powstrzymać kierowców przed poczęstowanie się tym otóż to złotym napojem ???? Przecież one są tak banale do otwarcia i ponowego zamknięcia wystarczy tylko trochę inteligencji i sprytu :) Oj Panie Andzeju gdyby nie ten złoty napój to nie opłacało by się u Pana pracować ???? No ale każdemu Cierpliwość się kończy zwłaszcza jak się wypłata spóźnię kolejny miesiąc z rzędu nasze drogi się rozeszły. Podsumowując nie warto iść do tej firmy, szkoda nerwów, gorszych warunków nie miałem jak dotąd w żadnej firmie.

Beata Nowy wpis

Dałby ktoś znać jak aktualnie tutaj sytuacja wygląda jeśli o warunki zatrudnienia chodzi? Ktoś pisał coś na temat braku wypłaty. Faktycznie zdarzają się opóźnienia? Jak duże?

Ponton Nowy wpis

Robota jak robota poukładana. Sprzęt marny a kilometry trzeba wyjeździć . Po dwóch tygodniach roboty po 12godz a dłużej też olałem ,5rano załadunek i do oporu . Dzień wypłaty minął a kasy niema. Marny interes. Nie polecam.

Czy po rozmowie w Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Snake

(usunięte przez administratora) wielki,nie wyplaca za ostatni miesiac jak ktos odchodzi,tylko jak cos z najnizszej krajowej, straszy jak ktos odchodzi, traktuje jak niewolnikow, zalega z pieniedzmi z kazdym

Kierowca

REKLAMA Trans Sud andrzej skarżycki krakow ID: 60064 jesli cos wiecie napiszczie cos o tej firmie, jakie kierunki auta i zarobki czy w miare wyplacalni?z gory dzieki za info ~trans sud zbyszek *.ceti.net.pl Posty (11) ~przypadek 2012-12-10 15:18:53 firma dno bylo lepiej jak zadzil Andrzej teraz ma dwoch pieskow ktorzy chca gnebic kazdego mysla ze wszystko im wolno ale przyjdzie pora i czas ze sami sie mlodzi wykoncza ~KLIENT 2013-02-07 18:16:36 UWAGA ! PANOWIE I PANIE OSZUST!!! ~szofferek 2013-06-12 21:37:32 szef / koles nie do dogadania. Całkowicie w innym swiecie zyje. ~koles 2013-11-29 19:13:21 samochody stare, warsztat w oplakanym stanie, własciciel mowi co innego a potem co innego sie dzieje. Bardzo odradzam tego typu fimy a poza tym wlascicel klebek nerwow. ~przestrzegam 2014-01-24 16:15:18 duzo lepsza praca za ochroniarza przy kiblu, zastanowcie sie i dopytajcie kandydaci, plyta chodnikowa lepiej smakuje niz ta wyplata, sami decydujcie 2014-02-22 22:05:34 Sud-Trans cóż to za firma!Tragedii nie ma robota jest poukładana robi się cały czas to samo bez niespodzianek, stałe punkty rozładunku na rozładunki się nie czeka praktycznie od strzała jest się rozładowanym od 1 do 5 punktów rozładunku max, załadunek odbywa się na bazie pierwszy od godz 3 rano powroty 13, 14, 16 rzadko 17 praca nie jest ciężka. Sprzęt nie jest nowy ale sprawny zaplecze ok!Jak ktoś coś pojeździł i widział co nie co to narzekał nie będzie, co do szefa jest dziwny ale jak wykonujesz obowiązki kierowcy tak jak ma być to żadnego problemu nie ma. weekendy wolne jak ktoś sobie ceni czas w domu to zawiedziony nie będzie, stałe trasy i punkty to też jest ważne, KASA marna na zestawie 2500zł na solówce 2000zł za sobotę dokłada 100zł bo może się zdarzyć pracująca. Szef szanuje tacho nie ma żadnych przegięć w papierach porządek, płaci na czas jeszcze napiszę bo się zwolniłem i mam do rozliczenia jeszcze trochę kasy to zobaczymy czy to psioczenie na niego jest prawdą. ~Krolszos 2015-09-18 14:16:39 Praca ok, w sumie jak każda inna, interesuje Cię tylko jazda no i wiadomo zaladunki, awaria-samochod na warsztat Ciebie przy tym być nie musi, jak przyjechałem pomoc to dostałem za to kasę. Zarobki blisko "trójki " a jak ktoś jest ogarnięty to nawet jest szansa więcej tylko trzeba coś od siebie dać, jazda na tacho bez cyrkow, kasa zawsze na czas. ~Hieronim 2016-12-29 14:07:10 Trzy razy pisałem długiego posta ale * za każdym razem znikał. To szybko. Firma słaba nie polecam. Zarobki niskie wymagania duże. Wyjazdy w nocy. Praca po 15h dziennie około 450-500 km ~Bohun 2018-02-23 14:33:19 Zdecydowanie odradzam jedno wielkie nieporozumienie ~Kierowca 2018-04-13 14:03:29 Szczerze nie polecam pracy jako kierowca w firmie transportowej Trans Sud w Krakowie. Pracowałem już w paru firmach ale takiego traktowania pracowników jeszcze nie spodziewałem. Praca po 15 godzin dziennie. Nie płatne urlopy czy chorobowe takie są realia tej firmy. Na pierwszym spotkaniu usłyszycie że nie ma problemu z wolnym dniem a weekendy tylko dla chętnych. To też bzdura. Nigdy nie dostałem tej wypłaty, jakiej mnie obiecał szef na pierwszym spotkaniu. Ostatniej wypłaty w ogóle nie dostałem. Do tego nie dostałem od firmy PIT 11, szef powiedział że jak wrócę do niego wtedy dostanę. Ale to wszystko nie najgorsze, najgorsze te, że przez cały dzień szef i jego pieski tak w*iali że już w domu czyjeś się taki zmęczony, zły i zdenerwowany. W*ielo mnie traktowanie kierowców jako niewolników. OSZUST!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud - Młodziejowice

• Jak się pracuje w Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud?

Andrzej Skarżycki Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Trans-Sud
  • Kadrowa 53