Opinie o Ele-Bud Mateusz Jania w Radlna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ele-Bud Mateusz Jania. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ele-Bud Mateusz Jania o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ele-Bud Mateusz Jania w Radlna

Magdalena H.

Z pełnym przekonaniem polecam "Ele-Bud Elewacje - Wykończenia". To uczciwa i rzetelna firma. Panowie solidnie i sprawnie wykonali elewację oraz inne prace dociepleniowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Dodatkowo panowie służyli pomocą i radą odnośnie praktycznych rozwiązań. Ekipa Ele-Bud dbała o porządek przy pracy, co jest dużym plusem. Dziękujemy i zdecydowanie polecamy

Marcin G Nowy wpis

Niesamowita ekipa, elewacja zrobiona bardzo sprawnie, precyzyjnie i profesjonalnie. Znakomity kontakt, świetna atmosfera i nie bojący się wyzwań ludzie, dziękuję za współpracę i z czystym sumieniem polecam!

Wiecie, czy Ele-Bud Mateusz Jania udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ania S Nowy wpis

Bardzo dobra współpraca, solidna i konkretna firma, elewacja wykonana bardzo dokładnie mimo dużego wyzwania chłopaki poradzili sobie fachowo, bardzo polecam. Wszystko bezproblemowo, w miłej atmosferze, firma rodzinna z długoletnim doświadczeniem z wysoka kultura osobista.

Dominik S Nowy wpis

Świetny kontakt pod kątem ustalenia terminu prac oraz wykonania, super doradztwo dotyczące wykończeni przy elewacji oraz solidne wykonanie elewacji, a w trakcie i po zakończeniu prac zachowywanie porządku. Zdecydowanie polecam, ponieważ tak solidnych wykonawców jest ciężko znaleźć.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ele-Bud Mateusz Jania? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Michał P

Świetnie wykonana praca, od samego początku świetny kontakt. Praca wykonana perfekcyjnie, dodatkowe rzeczy o które poprosiłem w trakcie również zostały wykonane bez żadnego problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

Jak wygląda ścieżka kariery w Ele-Bud Mateusz Jania? Czy trudno jest zdobyć awans?

Magdalena H.

@ olla

JESTEM BARDZO NIEZADOWOLONA A SZCZEGÓLNIE Z KONCOWYCH ROZLICZEŃ DRUGI RAZ JUŻ NIE BĘDE TAK ŁATWOWIERNA I ULEGAŁA CZAROWI WIZJI I RZETELNOSCI NIESTETY ZBYT ZAUFAŁAM W TYCH TRUDNYCH CZASACH NIESTETY NIE WSZYSCY są ,,,,,,

Ele-Bud
@@ olla

Niestety nie przypominam sobie zleceniodawcy o imieniu Ola, jeśli się mylę to proszę o skontaktowanie się telefoniczne w celu wyjaśnienia sytuacji. Jeśli nie była Pani zadowolona z ceny to myślę że od tego należało by zacząć, ponieważ nie rozumiem o co chodzi. Skoro u Pani wykonaliśmy pracę, numer telefonu powinna Pani posiadać, tym bardziej że nie otrzymaliśmy żadnych skarg dotyczących końcowych rozliczeń. Postaramy się rozwiązać problem jeśli się Pani skontaktuje.

Jaki jest styl zarządzania w Ele-Bud Mateusz Jania?

Bartek

Firma wykonująca elewacje wykazała się wysokim poziomem fachowości oraz rzetelności w swojej pracy. Wszelkie prace zostały wykonane z dbałością o szczegóły. Polecam

Bardzo Polecam Firmę Ele-Bud od elewacji. Ekipa bardzo rzetelna, dokładna i solidna widać że Panowie znają się na swoim fachu

Edyta

Dużo pozytywnych opinii na temat wykonanej solidnie pracy. Jaką opinie mogą wyrazić pracownicy na temat pracy/firmy? Jak z atmosferą i zarobkami? Jesteście zadowoleni? Syn chciałby aplikować ale wcześniej chciałby się trochę dowiedzieć

Bardzo polecam tą firmę budowlana

Olga

widzę, że już kolejna pozytywna opinia tutaj wleciała, ciekawe co na to pracownicy? Zastanawiam się na jakich zasadach tu ekipa jest zatrudniona, umowa o pracę czy raczej zlecenie? Chyba, że zamówienia tutaj są jakieś stałe i zawsze jest praca?

Agnieszka

Prace dociepleniowe i elewacyjne zostały wykonane rzetelnie, dodatkowo panowie pomogli co do wyboru jakości materiału i wykonali elewacje na wysokim poziomie. Bardzo polecam tą firmę.

Prace elewacyjne wykonane sprawnie dokładnie i solidnie. Polecam ta firmę budowlana

Jola

Firma bardzo solidna, praca dokonana bardzo dokładnie i sprawnie. Wysoka jakość, fachowe doradztwo jak również porządek na budowie. Polecam, Jola

Bożena

Witam serdecznie wszystkich szukających dobrej firmy do wykończenia swojego domu,firma Ele Bud to najlepsze wykonanie,szczerze polecam wszystkim,bardzo miła atmosfera i panowie bardzo się starają.Robota solidna.21.04.2021

Małgorzata K

Firma rzetelna, godna polecenia. Fachowa usługa, bardzo dobra jakość wykonanej pracy elewacji. Polecam

Kamil

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ele-Bud Mateusz Jania - Radlna

• Jak się pracuje w Ele-Bud Mateusz Jania?

Zobacz opinie na temat firmy Ele-Bud Mateusz Jania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ele-Bud Mateusz Jania?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ele-Bud Mateusz Jania

Ele-Bud Mateusz Jania