Opinie o F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz w Mikołów

Agnieszka Nowy wpis

ciekawe skąd ta sugestia na forum sprzed lat odnośnie działalności bankowej i pożyczek? ja widziałam w sieci, że organizowana jest w firmie spedycja i stąd tu moja obecność, słuszna? jeden pan pisał kiedyś o problemach z trasą, nawet jeśli tak było to tylko jednorazowa sytuacja? pracownicy podobno zawsze mieli kasę na czas oraz pracowali nawet do 7 lat, jest to niezmienne? jak przyjmowane są nowe osoby do zespołu i kiedy były prowadzone ostatnie nabory?

Netkom24 Nowy wpis
@Agnieszka

Droga Pani, lubimy tezy np. "widziałam w sieci" w "sieci" każdy może napisać co chce i kiedy chce... Co do pracowników nie pracowali do 7 lat tylko nadal pracuja, a Pani ciekawość to pierwszy stopień do piekła... Kiedy były prowadzone "nabory" to wiadomość dla Pani zbędna. Odnoszę wrażenie że się Pani nudzi i naprawdę nie ma Pani co robić z wolnym czasem. Proszę obserwować oferty pracy w "sieci" być może trafi Pani pod dobry adres gdy bedzie takie zapotrzebowanie Co do pożyczek i działalności bankowej była to odpowiedź do postu czy firma udziela pożyczek pracowniczych. Uznaje to pytanie za niepoważne gdyż pracownik jeszcze nie przepracuje minuty a juz o pieniądze prosi. Bank albo MOPS to nie ten adres! Pozdrawiam

Czy firma F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Netkom24 Nowy wpis

Nie zajmujemy się działalnością bankową, nie udzielamy pożyczek.

Tomswi

Nie wypłacają pieniędzy za trasę . Od 4 lat czekam na głupie 1800 zł i nic . Może teraz się zmienili nie wiadomo ale niech oddadzą pieniążki. Wtedy nawet dobrej organizacji ani nawigacji nie mieli ....

Netkom24
@Tomswi

Panie drogi, jeśli ktoś stosuje szantaż, albo 2000 zł albo dokumenty, Wypłatę Pan dostał, ma Pan szczęście że nie została wezwana policja, bo tylko by Pan miał niepotrzebne problemy za przywłaszczenie dokumentacji firmy zawierajace dane poufne nasze jak i naszych kontrahentów, Firma istnieje od 11 lat i nasi pracownicy mają wypłatę na czas i są zadowoleni skoro pracują po 5-7 lat. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz - Mikołów

• Jak się pracuje w F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.U. Netkom24 Kamil Szywacz
  • Żwirki I Wigury 65 lok. 114