Opinie o Art Auto.Pl Artur Kaczmarski w Dzierżążno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Art Auto.Pl Artur Kaczmarski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Art Auto.Pl Artur Kaczmarski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art Auto.Pl Artur Kaczmarski w Dzierżążno

Marysia Nowy wpis

Chłopak szuka pracy ale nie jest łatwo, chcę go w tym procesie trochę wesprzeć. Wiadomo coś o jakiejś aktualnej pracy jako sprzedawca aut? Oby praca była pewna, na umowę. Najlepiej umowę o pracę, nie zlecenie. Jak to jest tutaj?

Ziomal Nowy wpis

Sprzedawałem samochód za pośrednictwem komisu „art auto”. Pięcioletnia „Rav 4”, serwisowana w ASO, przebieg zaledwie 80,000 km. Stan bdb . Uzyskałem kwotę o 5.000 zł większa niż oferowano mi w salonie „Toyoty” , gdzie pierwotnie planowałem ją sprzedać w rozliczeniu za zamówiony kolejny nowy model „Rav4”. Rzetelna obsluga i w moim odczuciu uczciwie przeprowadzona transakcja przez pana Artura właściciela „art auto” - w przeciwieństwie do zdzierców z „toyoty”. Polecam ten auto komis, panowie traktują klienta po partnersku .

Jaki jest okres rozliczeniowy w Art Auto.Pl Artur Kaczmarski? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

jarek. pomorskie Nowy wpis

jestem szczesliwym posiadaczem samochodu zakupionego w ART AUTO.Co prawda jest to pierwszy moj nabytek w tym salonie ale z pewnoscia NIE OSTATNI.Polecam kazdemu kto poszukuje samoochodu .Profesjonalne fachowe uczciwe podejscie do klienta. Samochod bez ukrytych wad nie /picowany/ do sprzedazy. Na miejscu stacja diagnostyczna w ktora nie wiezylem do konca bo to po sasiedzku wiec sie znaja i moga miec cichy uklad. 4 Dni po zakupie samochodu pojechalem na przeglad pojazdu w mojej miejscowosci . Okazalo sie ze auto jest w 100% sprawne nie znaleziono zadnej usterki. ARTAuto polecam kazdemu kto poszukuje samochodu bez sciemy. Pozdrawiam P.Artura oraz P.Marcina JAREK K....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Art Auto.Pl Artur Kaczmarski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Katka

Hej Ludki Kupiliśmy auto w Art Auto, w sobotę bardzo późnym popołudniem, rozmawialiśmy przez telefon i Panowie specjalnie za nami czekali, bo korki po drodze. Spotkaliśmy się z miłą , konkretną , rzetelną i profesjonalną obsługą, Panowie w sposób cierpliwy wytrzymali nasze negocjacje :) za co im bardzo dziękuje, ....było miło i wesoło ( osobiście jednak polecam wyjazd do Radomia, to ładne miasto , hi hi ) Co do auta... w końcu to komis i nie rozumię dlaczego niektórzy mają dziwne pretensje , jakby nie wiedzieli gdzie kupują. T4 którą my byliśmy zainteresowani , jest w takim stanie jak opisywali Właściciele na stronie, w rozmowach telefonicznych podawał Pan wszystko co chciałam i potwierdziło się potem wszystko na miejscu. Jesteśmy zadowoleni z zakupu i polecam Komis i pozdrawiam obu Panów Jeśli kiedyś będę potrzebowała samochód, w pierwszej kolejności zajrzę do ArtAuto

Klient z daleka

Ten komis to jakaś farsa. Dramat. Dużo trupow. Auta zniszczone. Obejrzałem 3 auta i silniki zalane olejem , wszedzie. Śmierdzące w środku. Połamane plastki.

Aneta
@Klient z daleka

No okej, ludzie szukają aut w różnym stanie. Pytanie tylko czy ceny tych aut są analogiczne do ich stanu?

Rafał
@Klient z daleka

Przecież nikt nie kaze ci tam nic kupować. Mając wysokie wymagania lepiej szukać nowego auta bo w komisie zawsze trafi się samochód w nie najlepszym stanie. Albo jedź z mechanikiem żeby ci obiektywnie ocenił...

Rzepielinka

Polecam komis Art Auto. Miła i fachowa obsługa, samochód zgodny z opisem. To już drugi, udany zakup - zarówno Pan Artur, jak i Pan Marcin bardzo kompetentni i wyrozumiali.

Opel Insignia

Po licznych wycieczkach po Polsce w poszukiwaniu Auta nareszcie udało się zakupić samochód w komisie u Pana Artura. Samochód w 100% zgodny z opisem wystawionym na Aukcji, oraz opisem przedstawionym podczas rozmowy przez telefon. Serdecznie polecam ten komis wszystkim którzy szukają dobrego, konkretnego samochodu, oraz uczciwego sprzedawcy. Pierwszy raz zdecydowałem/odważyłem się zakupić Auto z komisu i powiem szczerze że jestem pozytywnie zaskoczony, ponieważ po wcześniejszych poszukiwaniach, wycieczkach, szczególnie do komisów, miałem wątpliwości czy da się znaleźć wgl. dobry egzemplarz konkretnego auta jaki szukałem. Jednak Samochód w komisie u Pana Artura zupełnie odbiegał pod względem technicznym, jak i wizualnym od reszty które oglądałem wcześniej. Pozdrawiam Mateusz.

Jacek

Czytając niektóre opinie, te negatywne, mam wrażenie, że nie robią tego klienci komisu tylko ludzie piszący je na czyjeś zamówienie. Nie podają żadnych argumentów tylko krytykują bez sensu. Kupiłem samochód taki jaki chciałem, zostałem obsłużony rzetelnie i sprawnie. Samochód sprawdził się, nie sprawił żadnych złych niespodzianek. Do tego miła i wesoła atmosfera powoduje, że bardzo pozytywnie wspominam pobyt w komisie Pana Artura. Polecam.

Krzysztof

Solidna firma z tradycjami sprzedaje samochody sprawdzone można Im zaufać .Bardzo miła obsługa i doradztwo polecam wszystkim. Możecie Ich odwiedzić i kupić autko

Klienci
@Krzysztof

Już bym wolał rower kupić w sklepie niż u nich auto na pewno dłużej wytrzymać

Wlod

Miła i konkretna obsługa.Polecam

dominik

Bardzo konkretni fachowi ugodowi ludzie. Auta w porzadku,można podjechac do warsztatu ,na stacje sprawdzić obejrzeć.

Witam. Kilka miesięcy temu zakupiłam auto. Po wymianie akumulatora auto sprawuje się dobrze. Polecam.

John
@Ewa

Poczekaj do wymiany oleju

Artur

Witam,kupiłem u Pana Artura piękny i dość drogi samochód,nie będę pisał jaki bo nie o to chodzi ale o sposób w jaki dobiliśmy targu,,,cała sprawa trwała prawie miesiąc gdyż ja jestem z Małopolski a ww komis znajduje się blisko Gdańska,a więc trochę nas dzieliło,ale to właśnie tam znalazło się to ukochane i poszukiwane autko,właściciel firmy Pan Artur to bardzo kompetentny i miły człowiek,z dobrym humorem bardzo pomocny,,wszystko o co prosiłem załatwił bez problemu tak że bardzo polecam ww komis ArtAuto.Pl i właściciela Pana Artura Kaczmarskiego.

John
@Artur

Poczekaj aż wymienisz olej to się zdziwisz

Agata
@John

Mógłbyś wyjaśnić, co masz na myśli przez swój komentarz o wymianie oleju? Wygląda na to, że nie masz pozytywnej opinii o samochodach sprzedawanych w Art Auto. Dobrze rozumiem? Jeżeli tak, to rozwiń proszę wypowiedź i powiedz coś więcej o tym, jakie są Twoje doświadczenia.

Artur
@Artur

Nie wiem,może gdzieś istnieje komis który wymienia oleje filtry i rozrządy...chyba logiczne że auto z komisu należy oporządzić i powymieniać co trzeba..olej wymieniłem jak i filtry i (usunięte przez administratora) moim camaro..tak że spoko,,polecam Art Auto.Pl.

Mateusz

Polecam, opis zgodny z stanem rzeczywistym auta niedawno nabyłem od nich auto jestem zadowolony miła obsługa wszystko jak trzeba.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Art Auto.Pl Artur Kaczmarski?

z

Jak zębów nie wybił razem z aparatem za te picowane auta to potoczny

Julek

Czy jak jestem w samochodówce to mogę tutaj się na praktyki zgłosić?

Lech

Kupiłem auto w Art Auto. Jestem zadowolony z obsługi. Samochód nie był podpicowany, tylko rzetelnie przygotowany. Silnik nie był myty. Stan licznika zgodny faktycznym. Auto sprawuje się bez zarzutu. Personel to uprzejmi profesjonaliści, którzy stawiają na jakość i uczciwość. Dlatego pisze tą rekomendację. Jeśli ktoś zamówi w tej firmie samochód i go kupi, to będzie zadowolony. Także daje swoją rekomendację. Lech.

Lech

Basia

Pamiętajcie ze to forum pracownicze !

Zostaw merytoryczną opinię o Art Auto.Pl Artur Kaczmarski - Dzierżążno

• Jak się pracuje w Art Auto.Pl Artur Kaczmarski?

Zobacz opinie na temat firmy Art Auto.Pl Artur Kaczmarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Art Auto.Pl Artur Kaczmarski?

Art Auto.Pl Artur Kaczmarski
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kartuska 341/4
    83-332 Dzierżążno