Opinie o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Serafin Investments Norbert Serafin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Serafin Investments Norbert Serafin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serafin Investments Norbert Serafin w Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

Valentyn Zahariia Nowy wpis

Polecam. Naprawdę fachowiec. Już śmigam 3 roku i zero wad. Samochodem byłem w Zakopanem-18° i na Ukraine +35°. Grzało i mroziło idealnie.

Komandor T Nowy wpis

Szybki termin, zostałem przywitany, szybka diagnoza. W moim aucie niestety ktoś rzeźbił, ale nie był to problem nie do przejścia. Popsute elementy zostały zaprezentowane, wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam

Michał Nowy wpis

Byłem dzisiaj, super szybko i fachowo. Peugeot 407 zrobiony, lewa strona chłodziła a prawa grzała, uszkodzona klapa i dodatkowo silniczek sterujący. Polecam

Mateusz Nowy wpis

Przyjechałem z Mazowsza i pewnie przyjechałbym kolejny raz. Czas obsługi prawie ze szwajcarską dokładnością :). Wszystko funkcjonuje teraz tak, że miło od razu. Polecam!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serafin Investments Norbert Serafin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Arek

Usługa wykonana expresowo. Zgodna z deklaracją. Ogrzewanie w C5 działa.

Lukasz Pawlowski

Polecam usługi tego Pana widać że zna się rzeczy naprawa wykonana w 45 min .Pan bardzo konkretny.Warto było jechać 270 km.

marcin szostek

Polecam z czystym sumieniem usługi tego człowieka! Naprawa wykonana rzetelnie i błyskawicznie. Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Jestem miłe zaskoczony poziomem obsługi i jeśli będę miał okazję na pewno wrócę. Mało jest takich konkretnych fachowców w dzisiejszych czasach.

Peugeot 407

Bardzo dobry fachowiec całą wymiana klapek niespełna 50 min! Byłem wcześniej u paru mechaników i każdy chciał rozbierać pół samochodu nie mówiąc o kosztach! Więcej takich fachowców!

Martyna Podsiadło

Naprawiałam nawiewy w swoim peugeocie 407, umówiłam się, przyjechalam na umowiona godzine, wszystko trwało 40 minut, gwarancja i paragon bez upominania się oraz wszystko wytlumaczone, polecam

Jakub Marciszewski

Byłem na wymianie klapek nawiewu Peugeotem 407, praca szła panu bardzo sprawnie i fachowo. Dodatkowo bardzo miło zostałem obsłużony, przyjechałem aż spod Warki (130km) i nie żałuję, polecam.

Sebastian W

Wczoraj byłem z moją 407sw z Chorzowa (150km) na wymianę klapy nawiewu od strony kierowcy gdyż dmuchało tylko zimnym powietrzem. Naprawa trwała około 20 min i wszytko działa jak należy ???? Tak że polecam się przejechać, nawet jeśli ktoś ma większą odległość do serwisu.

Hanna
@Sebastian W

A ile wyniósł całkowity koszt tej wymiany?

dariusz zaglewski

Polecam wszystkim naprawę klap nawiewu w tym serwisie. Wymiana w Peugeot 407 klapy oraz filtra kabinowego trwała 25 minut. Wszystko działa jak należy.

Damian Augustowski

Wszystko Ok. Szybkie terminy, dobre ceny. Polecam, zadowolony użytkownik C6 ????

Andrew Olzon

Klapy naprawione szybko (ok 45min samej roboty) i tanio względem ceny w innych serwisach, które za ich naprawe biorą 1300-2500zl. Warto było tu przyjechać! PS. Jak ktoś jedzie z dlaszych miejscowości i nigdy nie był w Łodzi to polecam poświęcić na nią cały dzień i zrobić z naprawy wycieczkę krajoznawczą.

Krzysztof Janas

Profesjonalnie i przede wszystkim szybko. Czas wymiany uszkodzonej klapy w Citroën C5 to 30 min. Gorąco polecam

BarthezPL85

Gorąco polecam korzystanie z usług tej firmy ;) Dokonywałem u nich wymiany klap mieszalnika w Peugeot 407 Coupe! Korespondowałem w świąteczny weekend i umówiłem się na naprawę w sylwestra, więc już za to wielki szacunek! Dalsza obsługa i naprawa także były na najwyższym poziomie, sama wymiana dwóch klap i filtra zajęły 38min, potem paragon i gwarancja w 4min, następnie chwila na śmiechy i zadowolenie, że w aucie znowu jest ciepło ???? Zostałem także bardzo miło zaskoczony podwójnym rabatem, (jako ostatni klient w roku), ponieważ do przewidzianego rabatu na usługę, filtr także dostałem w gratisie ????

Marek Nastarowicz

Czas naprawy ok 40 minut i grzeje jak powinno. Polecam. PS. Po 3 latach od naprawy wszystko działa jak powinno. Mega profeska polecam

Karol Fadreew

Jak najbardziej polecam korzystanie z usług w tym warsztacie. Naprawa wykonana fachowo, od razu bylo widac, ze pan wszystko wykonuje z automatu. Sprawnie, szybko, rzeczowo. Omowienie kazdego etapu naprawy, oraz wyjasnienie problemu. Warto przyjechac nawet jesli jest sie z daleka :)

Jan Kwarecki

Byłem wczoraj. Bardzo sympatyczne i profesjonalnie. Naprawa klap nawiewu+programowanie nowego wyświetlacza+montaż AUX=ok. 1godzina !! W bonusie naprawa kompresora klimy (rozłączona kostka elektryczna przy kompresorze) Szczerze polecam!!

Grzegorz Wojniłowicz

Zadzwoniłem zapytałem umówiłem się, przyjechałem a po godzinie było już po wszystkim. Pan bardzo fajnie zajął się nawiewem w moim Peugeot 307sw. Otrzymałem paragon oraz gwarancję, opowiedziano mi też o przebiegu naprawy usterki. Jechałem 250km ale polecam bo warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Serafin Investments Norbert Serafin - Longinówka k/piotrkowa trybunalskiego

• Jak się pracuje w Serafin Investments Norbert Serafin?

Zobacz opinie na temat firmy Serafin Investments Norbert Serafin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serafin Investments Norbert Serafin?

Serafin Investments Norbert Serafin
  • 85B