Opinie o Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp w Nieżychowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp w Nieżychowice

Irek

Kogo ten pan nauczył grać w tenisa.Niech pokaże jedną osobę grającą lub dziecko które potrafi grać w tenisa po lekcjach u tego pseudotrenera.Tylko gada a wiedzy nie ma jakiejkolwiek i chwali się sukcesami na turniejach dożynkowych.Tym panem powinien zainteresować się Urząd skarbowy i Sanepid ponieważ nie wydaje paragonów ani faktur za lekcję i za wynajem hali,jego działalność trwa pomimo zakazu.

Nieokiełznana jadwiga
@Irek

Proszem panstwa to co sie wyrabia w tej budzie jest nie dom pomyslenia tyle zlych opini swiatczy tylko o jednym te korty tszeba omijac szero kim lukiem bo pan pioter nie dba o swoje dobre im ie tylko liczon sie pieniadze z treninguw i nowe kobiety pan irek to potwierdzi

@Irek

Potwierdzam.Działalność tego Pana to szara strefą bez paragonów i faktur.Omijać (usunięte przez administratora)z daleka

Kamilcia
@Irek

Prosze to zglosic do sanepidu dostanie kare to skonczy roznosic zaraze no szok

Nieokiełznana jadwiga Nowy wpis
@Irek

Jaki jest styl zarządzania w Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp?

Czy firma Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiedź

Jakie szkolenia?Oni sami potrzebują wiedzy bo to amatorzy zarówno stary jak i młody.Nie licz na żadne dofinansowanie ,oni mają węża w kieszeni

Zofia Nowy wpis
@Odpowiedź

Czemu tak sądzisz? Musisz czuć wielka frustracje w stosunku do pracodawcy. Człowiek pyta normalnie o możliwości rozwoju a ty takie coś

Odpowiedź Nowy wpis
@Zofia

Prawda w oczy kole?Nie ma tutaj miejsca na poprawność polityczna.Odpowiedziałem.merytorycznie:szkoleń brak

Klient

Pan P.poza małą wiedzą tenisową i pedagogiczną działa w szarej strefie.Nie wydaje paragonów i faktur za wynajem hali i za pseudolekcje udzielane przez niego.Warto by zainteresowały się jego działalnością odpowiednie organy.

Klientka
@Klient

Potwierdzam.Brak paragonów pieniądze za wynajem i za trening brane do kieszeni.No i te ceny jak w Warszawie.

Kolega

Znam osobiście. Dobry trener i zawodnik. Ale na lekcje bym swojej dziewczyny do niego nie wysłał???? niestety jego uczennice dostają dodatkowe treningi gratis. Ostatnia uczennica tak intensywnie trenowała ze został teraz jego dziewczyna i nie przeszkadzało jej ze mieszkał i był już w związku z inna, (usunięte przez administratora) Do niej już wróciła tylko jeszcze ona tego nie wie.

Do Kolegi
@Kolega

Zawodnik może i dobry ale poziom amatorskich turniejów i pikników,na nic więcej.A trener no cóż po tylu latach działalności nie wychować żadnego flagowego zawodnika?To tylko świadczy o nim.To miernota instruktorska łada na pieniądze i nie tylko.Jedyne co potrafi to opowieści o jego niby sukcesach na polu amatorskiego tenisa

Friend
@Do Kolegi

Szkoda bo zawodnik dobry, wszyscy oceniają jego a co z paniami, takie święte?? Ta Paulinka K wiedział czego chce a raczej kogo i zrobiła jak widać wszystko by to dostać ale zapomniała że nie jest jedyna, a pewnie jej się tak wydaje haha; karma wraca :)

Jaki dress code obowiązuje w Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp?

Irek

Nie polecam tego miejsca jak i trenera oraz hali!!!!!!!!!

Jagoda

Jeśli jesteś kobietą to im mniej ciuchów tym lepiej ????

Ola

@Karolina, nie wydaje mi się. Jeśli faktycznie tak by się zachowywał to pewnie jego dziewczyna, by wiedziała (skoro jak pisze Monika mieszkają razem i są tak długo) takie informacje szybko się roznoszą zwłaszcza w małych mieścinach jak Chojnice a życzliwych osób nie brakuje...

@Ola

Czy jego dziewczyna była jego klinentką Wiadomo jak traktuje kljentow pan P. Tylko nie każdy da się nabrać na ten tani podryw a że ktoś poleciał to współczuje. Przeszłości nie da się wymazac i jak widac jest wiele pan ktore zostaly zbajerowane przez tego osobnika

Ludzie o czym Wy piszecie???!! ????‍♀️Pan Piotr jest ułożoną osobą i z tego co wiem ma dziewczynę od 2 lat, z która mieszka! Szanujmy się ludzie!

@Monika

To że ma dziewczynę o niczym nie świadczy i niczemu nie przeszkadza.Pan Piotr zniszczył tenis w Chojnicach jako "ojciec chrzestny"chojnickiego tenisa.Jest narwany na każdą kobietę i takie są fakty.Umiejętności trenerskich i pedagogicznych nie ma żadnych .Tylko jego pycha i zwycięstwa w lokalnych turniejach pozwalają mu na zachowania narcystyczne i uzurpowanie sobie prawa do każdej napotkanej kobiety.

@Monika

Szanować to powinien Pan Piotr klientów a nie mydlić im oczy jego pseudosukcesach trenerskimi

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Słaby trener,mały człowiek nie warto zaprzątać sobie głowy

Kamila

Firmę mojego byłego męża oceniam na 2 gwiazdki, są niedociągnięcia.

@Kamila

Nigdy nie miałem żony, ale dziękuje za ocenę.(usunięte przez administratora)

Pioter
@Kamila

Mężem Twoim byłem, lecz niestety Przed oczami mam inne kobiety.

@Kamila

Mężem Twoim byłem, lecz niestety Przed oczami mam inne kobiety.

Renata

Zgadzam się z większością dodanych tu opinii. Bardzo nietaktowne zachowanie ze strony Pana P (usunięte przez administratora). Na pewno nie będę więcej uczęszczać na zajęcia przez niego prowadzone jak i również nie pozwolę na to dzieciom. Mąż jest zdruzgotany.

@Renata

Zgadzam się w 100 % z opinią.

@Renata

Zgadzam się.Omijać szerokim łukiem to miejsce i zajęcia prowadzone przez pana P.Brak profesjonalizmu ,fachowej wiedzy i tylko opowieści o jego pseudosukcesach tenisowych to jego wizytówka.Nie posyłać dzieci na zajęcia z tym panem.Ten pan działa w szarej strefie bez faktur i paragonów.

...

@Martyna ale to kto proponuje takie rzeczy, szef?

@...

Tak

@Martyna

Jak dawno pracowałaś w firmie Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp? Twój wpis o rzekomym podrywie jest dla mnie bardzo zastanawiający, dlatego w tym właśnie momencie chciałbym go za Twoim pośrednictwem po prostu wyjaśnić i sprecyzować. No chyba, że wypowiadasz się z poziomu osoby, która chciała skorzystać z lekcji tenisa, które firma ta oferuje?

Martyna

Potwierdzam - Proponowanie tenisa jako przykrywka żeby kogoś poderwać - i to zajęte osoby również.

Natalia

Zgadzam sie z opiniami. Nie wiem czy istnieje taka osoba, która nie została zbajerowana przez właściciela. Nigdy więcej styczności z tą osobą.

Kamil

Facet jest jakiś porąbany, chciał przelecieć moją dziewczynę obiecując cuda na kiju. Gościu ma coś z głową, chyba psychiatry potrzebuje.

Robert

Trener Piotr Sz. w niewybredny sposób próbował wyrwać moją żonę. Treningi dla niego to tylko przykrywka w celu podrywania kobiet. Lubuje się szczególnie w starszych Paniach.

Weronika

Wysoki, przystojny, uśmiechnięty i bardzo pociągający facet. Fajnie pograć z nim w tenisa i nie tylko... Nauczył mnie jak dobrze ruszać paletką, teraz odbijanie piłeczek idzie mi znacznie sprawniej. Po treningu z tym Panem czuję się spełniona i zadowolona. Znaleźliśmy wspólny język I to mi się podoba.

@Weronika

Po Pani wypowiedzi można wnioskować, że nie tylko piłeczkę tenisową Pani odbijała... I to jest kwitesencja opinii o Panu Piotrze, trenerze, który nie tylko uczy grać w tenisa ale liczy na coś więcej po treningu. Wstyd.

Weronika
@Iwona

Takie nieprzychylne komentarze piszą tylko zazdrosne kobiety które zazdroszczą nam naszych dobrych relacji. Nie od dziś wiadomo że Pan Piotr jest bardzo przystojny i wysportowany i niejedna kobieta marzy o takim facecie. Liczycie na coś więcej ale nie każda ma to szczęście. I to was boli.

@Weronika

Pani Weroniko , skoro w tenisa ziemnego gra Pani paletką to jest to właśnie idealny przykład jakim jest trenerem Pan P. i jaką Pani jest uczennicą :-D Gratuluję wiedzy :-D Proszę nadal odbijać piłeczki Pana P.

Martyna

Omijać te korty z daleka, szczególnie kobiety. Pan ma niewybredne żarty nawiązujące tylko do jednego. Jego poziom to muł i wodorosty. Nie radzę posyłać dzieci na treningi, szkoda,żeby przebywały z osobą o takich preferencjach do tego mało profesjonalną. Trener P. uważa się za gwiazdę tenisa ale chyba tylko lokalną, biorąca udział w turniejach podczas dożynek.

Nie polecam, trener to zbereźnik, zadufany w sobie narcyz, który myśli, że każdą kobiiete może zaliczyć. Uważajcie. Zero profesjonalizmu.

Aga

Radziłabym uważać na tego Pana. Perwersyjne zachowanie, strasznie zapatrzony w siebie. Jednak zna się na tenisie więc to na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp - Nieżychowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp?

Kandydaci do pracy w Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piotr Szliep Korty Tenisowe Teniscamp
1.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • -
    89-600 Nieżychowice