Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga w Katowice

Master Nowy wpis

Jeżeli zależy Wam na profesjonalnej obsłudze prawnej to zdecydowanie nie polecam tego miejsca, ponieważ nie spotkacie się tutaj z profesjonalizmem, rzetelnością oraz skrupulatnością. Pani Anna Myga nie chroni należycie interesu swojego klienta, a w sądzie zamiast zająć się profesjonalnie obroną mojej osoby prymitywnie atakowała mojego przeciwnika. Nie jest to profesjonalne posunięcie, ponieważ wszystko widzi sędzia oraz protokolant lub protokolantka i z pewnością nie wpływa to dobrze na ostateczny rezultat. Adwokat to zawód zaufania publicznego i powinien dbać o interesy swoich klientów oraz wykazywać szacunek i kulturę dla swojego oponenta. Użyte do obrony argumenty powinny być wcześniej wielokrotnie przemyślane oraz merytoryczne i rzeczowe. Zapewniam Panią, że ataki nie polepszą sytuacji potencjalnych przyszłych klientów. Mój przeciwnik zlecił obronę wytrawnemu prawnikowi, który sprytnie wykorzystał te ataki i w kontrze wytaczał same merytoryczne argumenty, a dodatkowo nikogo nie atakował i wykazywał się bardzo wysoką kulturą osobistą. No i jaki był rezultat? Mój konkurent mnie zmiażdżył i było mi bardzo przykro, że powierzyłem swoje interesy takiej personie. Zdecydowanie nie polecam i radzę trzymać się z daleka od tego miejsca.

Przemysław Nowy wpis

Może mi ktoś wyjaśnić czy kancelaria ma siedzibę w Katowicach, czy może w Gliwicach? Zarówno tu, jak i na niejednych portalach branżowych wzmiankowane są Katowice, natomiast z KRS wynika, że ta założona w 2013 r. firma działa w Gliwicach. Proszę też o informację, czy można by tu realizować aplikację adwokacką i na jakich warunkach zatrudnienia?

Mariusz Nowy wpis

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa,konkretna pomoc. Dziękuję.

Mariusz Nowy wpis

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa,konkretna pomoc. Dziękuję.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sylwia

Rekomendujemy usługi kancelarii jako wysoko profesjonalne i skuteczne. Mecenas prowadzi nasze sprawy z pełnym przekonaniem o rzetelności i wiedzy w zakresie prowadzonej sprawie. Mozemy zarekomendować usługi tej Kancelarii. Powiedzenie potoczne mówi, że do Sądu idzie się po WYROK a nie SPRAWIEDLIWOSć , my otrzymaliśmy SPRAWIEDLIWY WYROK dzięki między innymi rzetelnemu adwokatowi , którego praca dała wymierny i zasłużony rezultat. POLECAMY TĄ KANCELARIĘ.

Dominika
@Sylwia

A jak kontaktowość Pani mecenas? I czy z całą dokumentacją sprawy nie było żadnego problemu?

zawiedziony klijent

proszę o ostrożność przy zlecaniu sprawy tej kancelarii. W moim przypadku nic nie zostało zrobione w zleconej sprawie a kasa wzięta i to bez wydana dowodu wpłaty.Nikt z kancelarii nawet nie pofatygował się do sądu na rozprawę i sprawa przegrana. Zlecając swoją sprawę to dwa razy się zastanów.

Były-klient

Cóż, pani Adwokat Anna Myga przez 3 miesiące nie zrobiła zupełnie niczego w kierunku sprawy, jaką miała się zająć. Dużo zaniedbała, mało się wykazała ale pieniądze wzięła za 1 spotkaniem bez słowa sprzeciwu. Sprawa przegrana a Pani "adwokat" nawet nie stawiła się osobiście na sprawie. Czujemy się zawiedzeni tymże wynikiem Naszej współpracy, gdyż nie jedna osoba potwierdziła Nasze przypuszczenia dotyczące tego, że gdyby Pani "adwokat" się delikatnie pisząc, wzięła za robotę to dziś wyrok byłby inny. Dziękuję ale nie polecam.

Sylwia

Bardzo miła i konkretną. Nie zdziera kasy mówi jak jest i nie koloryzuje .Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga - Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Myga
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 3 Maja 34
    40-097 Katowice