Opinie o STC Property Sebastian Czyż w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie STC Property Sebastian Czyż. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STC Property Sebastian Czyż o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STC Property Sebastian Czyż w Piastów

Mir

Firma zniszczyła mi meble i zgubiła paczkę. Według właściciela nic sie nie stało. Tak może mówić laik ,który nie ma pojecia na czym polega usługa przeprowadzki. W innym kraju to taka firma "krzak " już by nie istniała , bo przynosi wstyd uczciwym w tej branży.

@Anna

Sprawa wygrana w sądzie i cześć strat pokryta z odszkodowania. Ale co nakłamał w sądzie pozwany to powinien być za to prokurator.

Dawid Lipiński

Firma zdecydowanie godna polecenia! Panowie w szybki i sprawny sposób wykonali niełatwą przeprowadzkę ciężkiego i delikatnego sprzętu. Profesjonalnie, miło, szybko i elastycznie. Serdecznie dziękuję

Joanna Nowak

Profesjonalne i uczciwe podejście klienta od początku do końca. Punktualność, kultura osobista, pracowitość to cechy wyróżniające tą ekipę, Firma godna polecenia.

Elizka Nowy wpis

Chcę dowiedzieć się czegoś o firmie i jakiś szczegółów o pracy magazyniera. No i jak to jest z tą praca, skoro w ofercie nie ma listy obowiązków, tylko jest ino, że obsługuje się tu magazyn. Co taka osoba robi, ręcznie zbiera produkty, wozi coś wózkiem widłowym, nosi jakieś kartony? Opowiedzcie coś.

Mir Nowy wpis

Firma mało profesjonalna. Radzę uważać , bo w razie zniszczenia mienia trzeba skarżyć właściciela do sądu. I nawet tam nie przyznał się do szkód jakie jego ekipa poczyniła , a jeszcze (usunięte przez administratora). Sąd nie uwierzył w te kłamstwa i przyznał odszkodowanie.

@Mir

Jak niby nic się nie stało? W sumie to szczerze wątpię, żeby wprost tak bezpośrednio powiedział, przecież to by było bezczelne. :/ A do jakich konkretnie zniszczeń tych mebli doszło?

@Anna

Dzwoniłem i prosiłem , aby znalazł paczke , bo potrzebny mi był garnitur. Po dwóch połączeniach przestał odbierać. Korzystałem z innej profesjonalnej firmy i nie myślałem ,ze mogą być takie (usunięte przez administratora) i właściciel poniżej poziomu krytyki. Zgłosiłem sprawę do Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej , ale po wysłaniu pisma do niego , nawet nie odebrał. Napisałem do Wydziału Miejskiego Rzecznika Konsumentów i oni wysłali pismo , które odebrał , bo musiał , aby nie otrzymać grzywny. Odpisał ,że chcę wyłudzić od niego pieniądze. Sprawa trafia do Sądu. Bezczelny człowiek , który uważał ,że meble miałem ze śmietnika Opis zniszczeń w skrócie : - duża szafa , uszkodzono dół ,łączenie , ( zdjęcia ), - mała szafa , urwany zawias wewnątrz ( to świadczy jak mało delikatnie to robiono ), - gazetnik obity blat, - stołek , pęknięty róg siedziska, - szafki czarne , pęknięta góra i z boku, obite, - stolik komputerowy poobcierany , sam widziałem jak spadł z wózka, - szafka pod TV , porysowany blat Dlatego ostrzegam , z daleka od firmy "Krzak " , która zniszczy mienie i nawet nie przeprosi.

@Mir

Ok, jeśli faktycznie tak jest to jestem w lekkim szoku z tym wszystkim. Czyli jak dopiero to trafiło do tego sądu to daleka droga pewnie przed wami? Bo z doświadczenia wiem, że takie sprawy lubią się ciągnąć niestety. Prognozujesz jakoś mniej więcej ile to może potrwać?

@Anna

Liczę , że do końca roku sprawa trafi na wokandę.

@Mir

Nowy rok jakby nie patrzeć już dawno się zaczął i aż z ciekawości sprawdzałam w rejestrze, firma chyba aktywnie działa? Jak ta sprawa została w takim razie rozwiązana? Udało się jakoś dogadać?

Mir Nowy wpis
@Anna

Siemka ;) Nie często można spotkać się z tak pozytywnymi opiniami od klientów, ale brakuje mi w tych wszystkich opiniach zdania pracowników. Jak robota mechanika wygląda z waszej perspektywy? Zadowoleni z warunków, czy coś mogło być lepiej? Wpadła mi w oko oferta, ale rok temu chyba firma ją wrzuciła. W tym roku myślicie, że pojawiają się jakieś przyjęcia? Nie uwzględnili widełek w ogłoszeniu, ani benefitów, ani słowa o premii w sumie też nie ma. Może ktoś napisać coś więcej? Rotacja wśród mechaników jaka?:) Piszą, że doświadczenie jest mile widziane. Czyli tak na upartego nie jest konieczne?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie STC Property Sebastian Czyż? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Monika Zalewska

Świetna firma, bezproblemowy kontakt Panowie bardzo zaangażowani dzięki czemu wszystko przebiegło bardzo sprawnie bez żadnych problemów polecam.

Robert

Profesjonalna firma, zdecydowanie polecam. Pracownicy bardzo zaangażowani, dzięki czemu przeprowadzka przebiegła sprawnie, bez żadnych problemów.

Marek K.

Ekipa przygotowana konkretnie i nawet czwarte piętro nie było dla nich problemem. Szybko i zgodnie z umową przeprowadzka przebiegła pomyślnie a zarazem nie był to duży koszt , Polecam serdecznie ????

Renata

Korzystałam z Państwa usług podczas przeprowadzki, punktualność ekipy i dobra organizacja to duży plus. Polecam każdemu kto planuje przeprowadzkę.

Michaśka

Od paru miesięcy z tego co widzę po wpisach pojawiają się jedynie te od klientów. w sumie z ciekawości chciałam spojrzeć na oferty pracy ale również to mi nie wyszło. Z rok temu natomiast jedna pani pytała o wywiązywanie się z umowy, pytanie tylko, jakie są docelowo zawierane z aktualnie zatrudnionymi? I czy miała miejsce kiedykolwiek jakaś rotacja? Można się przyjąć do pomocy? chyba mam kandydata

Małgorzata

Korzystałam z usług tej firmy podczas przeprowadzki. Całość zajęła mniej niż godzinę (wow). Jestem mega zadowolona i polecam! Wszystko sprawnie i szybko przeniesione, bez problemów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w STC Property Sebastian Czyż?

Mikołaj

Bardzo polecam. Miła obsługa. Przeprowadzka sprawna, szybka, z pomocną i zaradną ekipą. Doskonała komunikacja z biurem i z kierowcą.

Fabian Badecki

Fantastyczna firma! Bardzo rzeczowa i fachowa obsługa, niesamowita elastyczność i pomoc do ostatniej chwili. Nie dość, że w ostatniej chwili zgodzili się podstawić samochód, to jeszcze na koniec pomogli z noszeniem paczek, mimo zepsutej windy.

Ewa P.

Bardzo profesjonalna firma i na wysokim poziomie. Wszystko dostarczone na czas i bez żadnych problemów. Przemiła obsługa przez telefon jak i również kierowca, który nam pomagał. Dziękuje bardzo za sprawna przeprowadzkę i jeszcze raz polecam!

Nikola W.

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Usługa dotyczyła przeprowadzki ze Warszawy do Pruszkowa. Personel profesjonalny i uprzejmy, przewiezienie mebli i kartonów odbyło się szybko i bez najmniejszego uszczerbku

Monika Zubik

Bardzo profesjonalna firma, znakomity kontakt, doskonała organizacja, w naszym przypadku przy przeprowadzce międzymiastowej. Godna polecenia!

Dawid Lipiński

Joanna Nowak

Jarosław Poznański

Serdecznie polecam. Chłopaki sprytne i bardzo uważają na powierzone meble. Przeprowadzka udana...meble i pakunki bezpiecznie i bez uszkodzeń przewiezione do nowego lokum...szybko i nie drogo...polecam

Katarzyna Machalska

Polecam, cała usługa przeprowadzona tak jak należy, Panowie stanęli na wysokości zadania. Profesjonalne podejście do klienta i punktualność ekipy! jestem mile zaskoczona i na pewno skorzystam ponownie przy następnej przeprowadzce.

Zostaw merytoryczną opinię o STC Property Sebastian Czyż - Piastów

• Jak się pracuje w STC Property Sebastian Czyż?

Zobacz opinie na temat firmy STC Property Sebastian Czyż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STC Property Sebastian Czyż?

STC Property Sebastian Czyż
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Toruńska 20
    05-820 Piastów