Opinie o Atena Zbigniew Korczyński w Mazańcowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Atena Zbigniew Korczyński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Atena Zbigniew Korczyński o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atena Zbigniew Korczyński w Mazańcowice

Michał Nowy wpis

Wszystko wykonane zgodnie z umową, na czas, profesjonalnie. Mogę polecić

Jola Nowy wpis

Jakość na najwyższym poziomie.

Janusz Nowy wpis

Nie polecam kontaktu, unikać za wszelką cenę takich firm.

ELO

UWAGA !!! Oszust na całego. Zabrał zaliczkę i nie podjął się pracy.

Janusz Nowy wpis
@ELO

Bo jest prawdziwa, toksyczne środowisko. Nie jestem zadowolony z kontaktu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Atena Zbigniew Korczyński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kontakt i wrażenia

Bardzo nie fajne wrażenia i kontakt. Proponuję unikać za wszelką cenę. Szkoda pisać więcej i czasu na to.

Iwona
@Kontakt i wrażenia

Niby piszesz że szkoda pisać więcej a ja chętnie bym poznała szczegóły, więc jak możesz to podziel się nimi. Czemu te wrażenia były nie fajne, co było nie tak?

Od 11 lat już wykańczam, czy mogę to robić u Ateny? Daj kto znać tutaj. No i ile płacą?

Justyna

Ile taki sztukator z doświadczeniem w renowacji zabytków może w miesiąc dostać? No bo skoro robił trudniejsze rzeczy, takie co ocenia konserwator, to tutaj chyba łatwo sobie poradzi. Tylko czy to docenią :3

Leon

Bardzo profesjonalna firma.wszystko zgodnie z umową.szybka realizacja. polecam

Renata
@Leon

To dobrze, że w Atena można liczyć na profesjonalizm. Tak naprawdę niewiele wiadomo na temat tej firmy - w samej sieci także pustki. Może w związku z tym powiesz coś więcej o zakresie świadczonych przez nią usług? Takie informacje na pewno się tu przydadzą.

Jakub
@Renata

Firma produkuje sztukaterie wewnętrzną (gipsową) i zewnętrzną. Zajmują się również kompleksowym wykończenie wnętrz.

Rafał

Bardzo rzetelna firma. Punktualność i pełen profesjonalizm. Polecam.

Darek

Świetna firma również jako pracodawca. Można tu zarobić w dobrej atmosferze.

Robert

Polecam. Robota dobrze wykonana, szybki czas realizacji :)

Witold
@Robert

Super, że jesteś zadowolony z wykonanej usługi przez firmę. Atena to producent sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej, charakteryzującej się najwyższą jakości produktów. Oferują także projekty z wykorzystaniem swoich produktów w domach, apartamentach i restauracjach. Możesz dodać z jakich konkretnie usług firmy korzystałeś i jakie prace dla Ciebie wykonała?

Jakub

Polecam, szybki czas realizacji zamówienia ????

Zostaw merytoryczną opinię o Atena Zbigniew Korczyński - Mazańcowice

Atena Zbigniew Korczyński