Firma Usługowa Caro Monika Mucha

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Firma Usługowa Caro Monika Mucha

Danuta Nowy wpis

Czy to prawda że trzeba płacić za odzież roboczą?Pierwszy raz się spotkałam z czymś takim.

Joasia Nowy wpis

Dalej tylko umowę zlecenie tam można dostać? Bo tak tu niżej ktoś pisał, ale to też nienajnowszy komentarz, jak patrzę. I przede wszystkim ciekawi mnie, czy po prostu po jakimś czasie jest realna szansa, żeby przejść na normalną umowę o pracę? Miał tak ktoś?

Czy nowo zatrudnione osoby w Firma Usługowa Caro Monika Mucha otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mateusz Nowy wpis

Nie. Jest to umowa zlecenie

Monika Nowy wpis

W jakim sensie, nie było tego dojazdu w końcu czy jak? Bo niestety nie wiadomo, o co chodzi. A chociaż jakieś dopłaty do paliwa są, gdyby ktoś chciał na własną rękę dojeżdżać?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Usługowa Caro Monika Mucha? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Vadym Sadovnikov

Polecam tę firmę, dobre nastawienie do swoich pracowników, zawsze pomogą w razie jakichkolwiek pytań ⭐⭐⭐⭐⭐

@Vadym Sadovnikov

Czyli można się tam dużo nauczyć? :) A szkolenia jakieś macie zapewniane?

@Monika

Szkolenia zapewniamy na każdym stanowisku pracy :)

PRACOWNICY

W imieniu koleguw chcielibysmy sie dowiedziec czy możemy liczyc na pieniadze albo tatony na zakupy Inne zakłady przed swietami zawsze cos dla ludzi daja a u nas znowu nic nie bedzie. My też jestesmy pracowniki

Maja
@PRACOWNICY

I jak, naprawdę nic nie było? Czy dostaliście na święta takie same "bonusy", jak rok temu?

Kierownik
@Maja

Witam Panią , zapraszamy do biura celem zatrudnienia - wtedy będzie Pani na bieżąco z informacjami czy pracownicy otrzymali coś czy też nie :)

Maja
@Kierownik

Uważam za normalne, że zanim pójdzie się do biura po zatrudnienie, pyta się o warunki w miejscach i od ludzi, którzy je znają. To oszczędność czasu, Państwa też. Czy nie? :)

@Maja

Ani grosza Ani talony paczka z tanim szampanem kawa iherbata z biedry jeszcze gorzej niż rok temu maja nas za nic

@Kierownik

ma pan poczucie chumoru z wyplata kierownika mialbym takie samo

Waleria

Pracowałam tam i żadnych paczek ani talonów czy tym podobnych na święta 2021 nie dostałam. A może jedni dostają a inni nie ?

Waleria
@Maja

Pan kierownik chyba zapomina , że są firmy które (jestem dobrze poinformowana ) ogłaszają rekrutację a później kierują wybranych do firmy Caro z którą to owi wybrani są zobowiązani do podpisania umowy - zlecenia . Standardowe naganiactwo pracowników ( w tym wypadku stron umowy ) . A potem kolejna umowa - zlecenie i następna, i następna. Czyli jak to się ma do Pana stwierdzenia , że osoba najpierw się dopytuje etc.?

Stern

Witam poszukuje pracy traktorzysta 885349327

@Stern

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 885 451 105

Wiktor

Ale Firma! Prezes zakładu nie może rozwiązać nawet takie proste... Wstyd!

stiopa

na jaka stawke moze liczyc pracownik ukrainy zatrudniony do cooper standard przez agencje caro? i ile srednio miesiecznie mozna zarobic?

@stiopa

Po wszystkie informacje zapraszamy do biura

W biurze super atmosfera dzień kobiet. A ciekawe co z pozostałymi kobietami. Napewno jakieś pracują. Nieladnie panowie.

Witam .Mam takie py tanie. Czy na zbliżające się święta również dostaniemy wódkę i kawę? Może lepiej było te pieniądze dać jako talon .Nie każdy pije.Proszę o nas zacząć myśleć jak o ludziach a nie tylko o robotach z których macie kasę

Obiekty są w porządku, a praca jak praca. Robić trzeba pracownicy na obiektach różni, jeden przyjmuje do wiadomości zakres obowiązków a drugi ma to gdzieś.Tak że jeśli jest taka możliwość to najlepiej być na posterunku jednoosobowym. Bardzo szanuję sobie szefową oraz Panią Renate, nie zapominam również o panu Krzysztofie.

Pracowałem wiem jak jest

Praca spoko nie ciezka ale pośrednik caro nie mówi wszystkiego jak jest tu piszą że praca od 4tys A przyjeżdżasz na miejsce i dostajesz od 2500 Plus nadgodziny to wyjdzie 3 tysiące proszę nie słuchać tych ludzi co oni mówią i co piszą bo piszą ładnie pięknie A jak człowiek przyjeżdża na miejsce dopiero się i wszystkim dowiaduje i po 3 miesiącach zabierają premie od caro i wogule nie mówią prawdy jak jest dlatego że za jednego pracownika mają 12lub 15 tysięcy dlatego biorą wszyatkich jak leci uważajcie ludzie na nich to (usunięte przez administratora)

@Pracowałem wiem jak jest

Szanowny Panie nie wiem ile Pan pracował, ale nasi pracownicy podstawy mają 3800 zł netto na najniższym stanowisku , szereg pracowników zarabia 5-6 tyś z nadgodzinami . No ,ale jeśli duża część pracowników wyjeżdża do pracy żeby pić alkohol i wdawać się w bójki to kończy się zatrudnienie . Z Pana opinii wnioskuje ,że tak właśnie było . Co do pozostałych kwestii to szczerze byśmy sobie życzyli takich zarobków za pozyskanie pracownika :)

ZAINTERESOWANY
@Firma Usługowa Caro Monika Mucha

I komu tu wierzyć?Nie macie zadobrych opini moi państwo☺

marian

Witam można dostać od Was warunki pracy i płacy w firmie Cooper Standard podaje e-maila na który proszę wysłać dokument manolo513@wp.pl dziękuje bardzo

Magdalenka

(usunięte przez administratora)ajpierw jest miło i sympatycznie. Na końcu okazuje się że czego tam brakuje a kontakt z biurem się urywa. A pracownikowi nic się nie należy. Firma dorabia się naszej pracy i na (usunięte przez administratora)

Jestem bardzo zadowolony z pracy !!

marek
@Nowy

A z czego jesteś tak zadowolony?

ZAINTERESOWANY
@marek

Pewnie z Pana Kazimierza Hermana chodzący przyklad ignoranctwa (usunięte przez administratora) kłamstwa.Ciekawe co powiedzą właściciele bo osoby z którymi rozmawiałem chcą odejść z pracy.Czy wie ktoś o innych obiektach w okolicy Świdnicy może jeszcze gdzieś jest caro i tam też zawitał Herman.Może razem coś się uda zrobić i inny dyspozytor będzie na obiektach.Dajcie kontakt jak macie do ludzi na służbowe telefony

Mile zaskoczony

Pracownicy dziękują za płyn do dezynfekcji - widać firma myśli o nas

@Mile zaskoczony

Płyn do dezynfekcji rąk w okresie pandemii należy do obowiązku pracodawcy, ni ma za co dziękować.

@Mile zaskoczony

A ile razy dali Ci ten płyn albo maseczki

Witam serdecznie. Jestem osobą z 2 gr niepełnosprawności. Czy jest możliwość podjęcia w Tej Firmie pracy w ochronie obiektu w godz od 17 w dni robocze ? W niedzielę i Święta jest mi już obojętne w jakich godz bym pracował,jest to związane z opieką nad dzieckiem i nie kolidowania z pracą żony. Najlepsza lokalizacja pracy dla mnie była by w Świdniczanie gdyż mieszkam bardzo blisko. Zaznaczam iż pracowałem już w podobnej roli 3 lata.Pozdrawiam i proszę o odp z biura firmy.

@Kandydat

Witam serdecznie - zapraszamy do biura na rozmowę.

@Firma Usługowa Caro Monika Mucha

To jednak czytacie wiadomości.Ale ma temat pieniędzy i przywileju socjalnych ciężko odpisać.ile w agencji dostali na święta nieocenieni pracownicy z UK..Ja też pojechalbym do Ksiaża.

PRACOWNIK

Idą święta czy myślicie Państwo o talonach lub pieniądzach dla pracowników. To od kilku lat standard w firmach.?

Cooper standard

Sazava

biuro
@Cooper standard

Tak Zdar na Sazawa

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Caro Monika Mucha - Makowice

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Caro Monika Mucha?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Caro Monika Mucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Caro Monika Mucha?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Caro Monika Mucha