Opinie o Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk w Gdańsk

Yellow Media Group LIMTED PLC Nowy wpis

YMG PLC

Oceniano w kategorii: Projektowanie stron www Kreatywność : 1|Jakość usług : 1|Czas realizacji : 1|Przystępność cen : 1|Ocena ogólna : 1 Yellow Media Group - opinia Nie warto: Kreatywność: nie słuchają, wyznaczają swoje terminy rozmowy z góry, nie szanują Klienta, są kreatywni socjotechnicznie - organizują spotkanie online na którym jest jedna osoba i widzisz ją 2 minuty potem pokazują zrzuty twojej www - w ofercie handlowej na koniec nazywa się to kreatywny panel za 600.00; brak własnych pomysłów; trzeba za nimi biegać i o wszystko prosić; żadnych sugestii i poprawek do naszego planu; Jakość usług : nie odbierają telefonów lecz odpisują - mam spotkanie, nie odpisują na e-maile lub na drugi dzień albo po upomnieniu ; żadnej prezentacji na spotkanie; czas wykonania: 1mc kal Cena: (?) e-mail z ofertą to 1 metr z wielością linków do wykonanych stron www z przed lat oraz 7 PDF z listami pochwalnymi z przed lat; w ofercie aby uzyskać wysoką cenę końcową zastosowano technikę: pierwsze 12 stron to opis kim jesteśmy i kwestiach znanych powszechnie; cennik: 1 - warsztat kreatywny za 600 ; 2 - grafika za 1.4 ; 3 - wdrożenie WP za 1.5 ; 4 - spełnienie wymogów Google za 400 ; 5 - przygotowanie www przed atakiem i zgodnie z RODO za 350 6 - szkolenie z CMS 248; 7 - Gwarancja za 1.00. Suma to 4.5K z czego 50% to opłaty ... dziwne; nic o terminie zapłaty Yellow Media Group Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021

Zostaw merytoryczną opinię o Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk - Gdańsk

Firma Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Junior Project Manager, Gdańsk - Wrzesień 2021
  • Specjalista ds kontaktu z Klientami, Gdańsk - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Noveo Interactive Agencja Interaktywna Łukasz Owerczuk
  • Asesora 22