Opinie o Paweł Kumala Neptun Sport w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Paweł Kumala Neptun Sport. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Kumala Neptun Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Kumala Neptun Sport w Wrocław

Jan Nowy wpis

Wspaniałe podejście do ludzi…polecam:)

Pracownik Nowy wpis

Jeżeli ktoś szuka pracy to z pewnością nie pytata się o wynagrodzenie na tym portalu.. Chyba jest inna droga otrzymania rzetelnych informacji.

Szczerze odradzam Nowy wpis

Polecam porozmawiać z instruktorami z innych szkółek bądź jego byłymi pracownikami to będziesz miał pełen obraz jak wygląda praca u niego.

Instruktor Nowy wpis
@Szczerze odradzam

:);) Tak.tak Polecam rozmowę z byłymi pracownikami:):)

Instruktor

Praca w szkole Neptun jest pracą gdzie można bardzo dobrze zabronić. Oczywiście trzeba pracować.aby otrzymać konkretne wynagrodzenia. Zawsze znajdą się osoby. które chcą zarobić, ale niczego nie dają w zamian. Serdeczne pozdrowiam...Instruktor:);)):)

Emilia
@Instruktor

To ile można tu zarobić? Skoro mówisz, że idzie bardzo dobrze zarobić

Ewelina
@Emilia

FB przyszłej polecam :)

@Ewelina

w sensie ze strone FB tej firmy, są tam jakies informacje ktore warto przeczytac przed podjeciem pracy w tym miejscu ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Paweł Kumala Neptun Sport? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Instruktor

Hej, jaka atmosfera panuje w Neptun Paweł Kumala?

@Instruktor

Jesteś obgadywany za plecami i wyśmiewany przez pracodawcę. W twarz nigdy Ci tego nie powie, klepie Cię po plecach i udaje, że wszytko jest cacy a do innych wyzywa Cię i poniża. Jak myślisz o pracy w tej szkole pływania zdecydowanie odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Kumala Neptun Sport - Wrocław

• Jak się pracuje w Paweł Kumala Neptun Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Kumala Neptun Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Kumala Neptun Sport?

Paweł Kumala Neptun Sport
  • Bezpieczna 15 lok. 10