Opinie o Goodlifestudio Agnieszka Godlewska w Banino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Goodlifestudio Agnieszka Godlewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Goodlifestudio Agnieszka Godlewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goodlifestudio Agnieszka Godlewska w Banino

Tati Nowy wpis

Dzień dobry szukam pracy w Baninie jako kosmetolog. Nie mogłam odszukać przy tym potencjalnych ofert do Pani gabinetu. Wiecie czy zatrudnienie się będzie w tym roku możliwe? Mam dwuletnie doświadczenie

Magda Grudziądz Nowy wpis

Nie ma nikogo lepszego. Od 4 lat mam makijaż permanentny brwi i szczerze jest cały czas piękny, to ocena znajomych. Aż trudno uwierzyć ale tak jest. Wypełnianie zmarszczek na czole mega i na długo. W dniu dzisiejszym robiłyśmy usta permanentne po raz kolejny pozytywny szoook polecam serdecznie ????

A kiedy ostatnio Panie tu do siebie kogoś szukały? Widziałam tę odpowiedź z lipca skierowaną do jednej zainteresowanej. Chciałabym się tylko jednak dowiedzieć jakie są oferowane początkowe umowy i kiedy ewentualnie jest jakakolwiek rekrutacja przewidywana? Czy teraz po nowym roku będzie coś planowane?

Honorata

Witam. :) na forum pojawiły się opinie od Pań klientek, tak? pytając wprost czy była już jakaś współpracownica może? Chyba, że reflektuję to jako pierwsza? Drobne doświadczenie już mam a że idą wakacje ciekawa jestem opcji na pracę, może też przyuczenie, bo rozglądam się po Baninie. jak oceniacie sytuację pod tym względem? staż jest do zrobienia?

goodlifestudio Nowy wpis
@Honorata

Dzień dobry Pani Honorato. Nie prowadzimy obecnie rekrutacji. Szkoleń również nie mamy w swojej ofercie. Życzymy udanych poszukiwań na rynku pracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Goodlifestudio Agnieszka Godlewska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ewelina

Jestem bardzo zadowolona Jestem po drugim zabiegu Pierwszy to brwi a drugi to kreseczki na oczkach Uwielbiam Agnieszkę jest kochana sympatyczna Wszystko wytłumaczy od a do z Ludzie powinni uczyć się od niej być miłą osobą U niej czuje się bezpiecznie Jak wychodzę od niej z gabinetu to świat staje się piękniejszy Dużo pozytywnej energii Aga Kocham

Kasia Polonia

Korzystałam z usług renomowanych salonów biuti takich jak dr. Kubik, czy klinika Dobosz , ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak z wizyty u Pani Agnieszki. Jest po prostu najlepsza. Po korekcji usta są Po prostu piękne bez guzików, odzyskały barwę i piękny kształt

I.P

Jestem mega zadowolona. To mój drugi zabieg u Pani Agnieszki. Pierwszy to brwi i zrobiła je pięknie. Już dwa lata minęły i ciągle wyglądają pięknie. Ładny kształt, kolor. Niecały miesiąc temu byłam na ustach patnamwntnych. Chciałam efekt bardzo naturalny tak aby tylko wyrównać kontur i podbić swój naturalny kolor. Taki efekt o jaki prosiłam mam :))) Pani Agnieszka jako osoba bardzo miła sympatyczna życzliwa. Jedyny minus to że długo trzeba czekać na zabieg, ale nie dziwię się że kolejki ogromne. Polecam z całego serca.

Zostaw merytoryczną opinię o Goodlifestudio Agnieszka Godlewska - Banino

Goodlifestudio Agnieszka Godlewska
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Klonowa 25
    80-297 Banino