GLOBAL INCOME Sp. z o.o.

Opinie o GLOBAL INCOME Sp. z o.o.

wer

jestem bardzo zawiedziona jako klient, zam.8.04 , 21.04 dostawy brak,(usunięte przez administratora)do tej pory nie wiem gdzie towar za który zapłaciłam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w GLOBAL INCOME s.c.?

Jan

Atmosfera średnia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GLOBAL INCOME s.c.?

Tatata

Tak

Asia

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dotrzymują wcześniej ustalonych warunków umowy, zarówno jeżeli chodzi o zarobki,zakres pracy jak również formy umowy (usunięte przez administratora)

specjalista ds. social media

Rozmowa z bardzo miłym Panem. Inspirujące, bardzo precyzyjne pytania. Pytania, które we mnie samej wzbudziły zaciekawienie i najlepszej odpowiedzi na nie poszukuje we własnej głowie do teraz. To była szkoła, a lekcja zaowocuje w przyszłości. Nie określam rozmowy jako "trudna" w sensie nastawiona na zduszenie kandydata. Czekam jeszcze na werdykt. Nie wypadłam najlepiej, jako znawca tematu.

Ściśle powiązane ze stanowiskiem, pytania o praktyczne umiejętności. Bardzo mocny nacisk na samodzielność i zdolność do samodzielnego tworzenia materiałów. Dodatkowo pytania związane z charakterem, predyspozycjami. Bardzo życzliwe pytania dotyczące zainteresowań itd.

Jurek

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora) Szkoda mojego czasu. W firmie panuje bałagan, brak struktur. Ludzie zatrudniani są na chwilę, po grudniu zapewne firma podziękuje im za współpracę.

Ulka

@ciekawska Idealnie nigdzie nie jest. W firmie trzeba jedynie sumiennie wykonywać swoją pracę i będzie ok.

Nie mam nic do zarzucenia

Firma jest całkowicie w porządku. Szefostwo otwarte na kreatywne myślenie i konkretne, mające odzwierciedlenie w rzeczywistości pomysły. Pracuję w firmie ponad 2 lata, nie spotkałam się z żadnym krzywdzącym zachowaniem.

Tomasz

Skąd pochodzi informacja o tym, że od października ma ruszyć rekrutacja nowych pracowników? Mam rozumieć, że rekrutacja ma związek z falą zwolnień, która w ostatnim czasie miała miejsce? Ciekawi mnie, czy warto aplikować, będąc osobą, która szuka miejsca, gdzie może rozwinąć się zawodowo.

Baron

Rozmowa o pracę - obiecują Ci kokosy w zarobkach, a w rezultacie nie zobaczysz tej kwoty, jeżeli nie przepracujesz pełnego etatu. Nie możesz zwolnić się godziny wcześniej z pracy - będzie po premii frekwencyjnej, która wynosi 300 zł ( za miesiąc netto 2200 + premia, nieważne jakie stanowisko).(usunięte przez administratora) W sezonie - MUSISZ robić nadgodziny, nie że Cię pytają czy możesz w ogóle zostać. Także jeżeli masz jakiekolwiek plany na popołudnie, musisz z nich zrezygnować. 0,05% od sprzedaży, które Ci oferują - zapomnij, że Ci wypłacą. Musisz ich o to prosić i przypominać. Infolinia nie działa w sezonie, bo sprzedawcy po prostu wyłączają telefon. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM, to co moi poprzednicy napisali to szczera prawda. PS. Słyszałem, że aktualnie jest jeszcze gorzej. ;)

Szczerze

Witam, Jako że zbliża się kolejny sezon, firma otworzyła swoją rekrutacje na masę stanowisk. Mam nadzieję , że tym wpisem ułatwię komuś wybór. Zacznijmy od plusów: - możliwość dobrego zarobku, jeśli jest się pracowitym(dobre zarobki jak na pierwszą prace) - możliwość rozwoju i przyswojenia nowych przydatnych umiejętności - dobra załoga (mowa tu o zwykłych pracownikach) - w miarę luźna atmosfera - posiłki jeśli trzeba(głównie zimą)/ wyjazdy, spotkania organizowane przez firmę Minusy: - trzeba być naprawdę pracowitym, jeśli nie wykażesz się w pierwszych tygodniach jesteś praktycznie zwolniony lub jesteś traktowany jakbyś już do niczego się nie nadawał - nieustająca presja nawet jeśli jest luźny miesiąc(usunięte przez administratora) - nie umiejętne zarządzanie(usunięte przez administratora) z którym nie da się porozumieć (ty nigdy nie masz racji, (usunięte przez administratora) Jeśli potrafisz wytrzymać masę stresu, jesteś pracowity i angażujesz się trochę w to co robisz(masz dystans do siebie i do innych, nawet jak inni biegają i krzyczą na wszystkich i wszystko), ta praca może być dla ciebie, ALE jeśli nie jesteś wstanie pracować dla kogoś kto ci NIGDY nie zaufa i będzie wyzywał cię od złodziei (2 do 3 razy w roku) to może się jeszcze zastanów.

Mira

Jeśli ktoś nie ma zdolności handlowych to faktycznie lepiej zmienić pracę, po co psuć sobie i innym nastrój?

PP - ja przynajmniej tam pracowałem

Właśnie po 4 tygodniach skończyłem pracę i to nie dlatego że musiałem, tylko dostałem inną o którą starałem się wcześniej. Nie rozumiem tej żółci - w mojej ocenie firma jest w porządku, bo nie obiecuje nie wiadomo czego. Fakt jest taki, że w GI trzeba pracować a nie tylko przyjść do pracy. Ja wyniosłem z tego świadomość jak się prowadzi własny biznes, jak trzeba uważać na to co się robi i jakie to ma skutki dla "mojej" firmy. Warto. No i teraz - pracowałem na słuchawce, musiałem nauczyć się kilku ważnych danych, musiałem z uwagą obsługiwać zamówienia i musiałem pamiętać po co tam jestem czyli zarabiać (nie ma czasu na smartphony, więc miłośnicy pisania na FB i jednoczesnej obsługi klientów mogą sobie od razu odpuścić). Popatrzcie na to tak - tu klient dzwoni do ciebie i pyta o coś a nie trzeba go szukać, przekonywać, wysłuchiwać ... A na koniec - jeżeli przyjdzie mi szukać ponownie roboty, wrócę.

Chłopki roztropki
@PP - ja przynajmniej tam pracowałem

Ja też...brak słów...nikt nie toczy żółci dlatego, że trzeba pracować, tylko dlatego że się właśnie ciężko pracowało a po sezonie dostawało wypowiedzenie. 4 tygodnie pracy ? to jeszcze nie posmakowałeś dobrodziejstw, pierwszą pensję dostałeś i jeszcze nie ma sezonu.

Chłopki roztropki

(usunięte przez administratora) Jeśli poszukujecie stałej pracy to stanowczo odradzam, zatrudnią Cię na sezon a później 'do widzenia'. W sezonie jest b. dużo pracy , trzeba dać ludziom urlopy. Uczciwy pracodawca powinien jasno napisać w ogłoszeniu 'praca na sezon', ale wtedy wie, że odzew będzie marny a szanse na dobrego sprzedawce znikome...tyle lat i nadal nie zmienili sposobu działania...

sdcf

hm no cóz ja to pamiętam że była tutaj kiedyś oferta na stanowisko specjalisty do spraw obsługi zamówień internetowych z językiem niemieckim a nie wiecie właśnie na jakim poziomie mniej więcej tutaj w firmie należy znać języki obce ? z góry dziękuje

niezadowolony

Cześć. Praca w tej firmie w sezonie to straszny zapierdziel. Płaca taka sobie i co najbardziej mnie zraziło to brak docenienia przez pracodawcę. Wytykane są tylko błędy. Rozwinąć się tam nie można. (usunięte przez administratora) Ekipa i atmosfera jest dobra. Kierownik stara się żeby było dobrze, ale zarząd ma to głęboko. Jeden sześć na wstępie, po próbnych 3 miesiacach jeden dziewięć. Szału nie ma. Jak chcesz się lenić to pracy tam nie znajdziesz bo jest to jeden wielki Big Brother.

Amandos

Zastanawiam się czy dobrych informacji udzielono mi w internecie - firma global income zajmuje się alkomatami -czy to jest prawda? Podobno są bezpośrednim importerem alkomatów. Co prawda ich strona internetowa nie wiele pomaga w zbadaniu samej sprawy. Podpowiedzcie czy z drugiej strony wszystko jest w porządku z funkcjonowaniem tej firmy?

xyz

Jestem pracownikiem tej firmy, i potwierdzam pracują tam ludzie po kilka lat, ale tylko dlatego, że są to osoby bardzo pracowite, zdolne i z ogromną wiedzą. Osoby które już tam nie pracują, wypisujące te brednie to leserzy, lenie i osoby pozbawione umiejętności logicznego myślenia delikatnie ujmując, na których firma w miarę szybko się poznała. Z takim podejściem i zaangażowaniem w pracę życzę Wam powodzenia w dalszych poszukiwaniach wymarzonej posady. Tak to już niestety jest moi drodzy wiecznie niezadowoleni, że w pracy trzeba pracować, a niektórzy jeszcze nie są na tyle inteligentni, żeby to zrozumieć. Gorąco pozdrawiam wszystkich wypowiadających się :)

nowa

Nie narzekam! Pracuje od 2 miesięcy i jestem zszokowana negatywnymi opiniami o tej firmie. Czyżby firma się tak zmieniła, że żadne z powyższych opinii nie przenosi się na fakty w pracy? Nie słyszę wyzwisk, nie czuje się źle traktowana, ciągle się uczę nowych rzeczy. Teraz dostałam na konto dodatkowo premię. Po co tak źle pisać jak są tu osoby, które pracują po 7 lat, dziewczyny na umowach o pracę na wychowawczych czy macierzyńskich i potem wracają bez problemów. Fakt - warunki pracy czyli biuro nędzne, co jest prawdą ale ma się to zmienić. Generalnie może nie ma tam kokosów po 10 tys na miesiąc ale praca jest OK.

W polskim truckerze nr 7/2010 str 50 i 51 jest artykuł o nich, z jego treści można wyczytać że to dusigrosze(usunięte przez administratora) Młody kierowca wybierze pozytywniejsze komentarze i uzna że firma może się zmienić. (usunięte przez administratora)Reasumując słuchać kierowców oni nie kłamią !!! pozdrawiam sam chciałem iść do nich ale te komentarze załatwiają sprawę definitywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL INCOME Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w GLOBAL INCOME Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GLOBAL INCOME Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLOBAL INCOME Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GLOBAL INCOME Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GLOBAL INCOME Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GLOBAL INCOME Sp. z o.o.