Opinie o Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski w Oleśnica

Irf

Nie polecam tej firmy na okna czekam od lipca i cisza słyszę tylko brak na magazynie zaliczki nie chcą oddać sprawa jest oddana policji .

wawa
@Irf

To firma niesłowna, nieprofesjonalna, (usunięte przez administratora) Po pobraniu pieniędzy nie uznają reklamacji, nie odbierają telefonów, stosują uniki a robota po 1,5 roku dalej nie dokończona (wymiana drzwi wejściowych w Kłodzku..Pisałam we wcześniejszych postach. Dziwię się że niektórzy ich chwalą. Przypuszczam, że sami piszą pozytywne opinie na siebie.

B.k. sp.

Oszu.st wyłu.dzacz pieniędzy sprawa zgłoszona na policję. Wyłudz.one 200 zł ma okno i brak kontaktu z przemiłym Panem.

Niezadowolona
@B.k. sp.

To prawda do tego p a r t a c z. Do dzisiaj nie dokończył reklamacji. Żeby Pan zobaczył obrobienie drzwi to porażka. Zamiast otynkować przylepił jakieś kawałki taśmy. Miły to jest ja k bierze pieniądze.

Marzenia Nowy wpis

Genialnie panowie fachowo i szybko dzwi wstawione. Gorąco Polecam

Wojtek Nowy wpis

Szybka fachowa obsługa gorąco polecam!!!

Maksio Nowy wpis

Chce dopytać o pracę. Firma ma stała ekipę monterów i dlatego nie szuka przez ogłoszenia w necie czy trzeba zgłosić się do nich bezpośrednio z papierami i jak mają wolne miejsce to się odzywają? Informacja jaka dniówka też by mi się przydała. Płacą terminowo bo to dla mnie istotne.

Monika Nowy wpis

Gorąco polecam. Kupiłem drzwi , nie wierzyłem, że uda się osiągnąć taki efekt. Super wygłuszające drzwi, w salonie (bezpośrednie wejście z klatki schodowej) mam ciszę :). Drzwi zamontowane profesjonalnie, fachowa porada, super kontakt

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Da radę odbyć początkowo tutaj staż, bo chciałbym nauczyć się fachu? Po stażu są duże szanse już na normalne zatrudnienie? Jak wygląda typowy dzień przy montowaniu okien i drzwi? Czy do obowiązków montera należy również pomiar?

Zbigniew

Bardzo dobrze wykonana robota szybko sprawnie i fachowo

Niestety, dałam się oszukać. Pod koniec września pobrał zaliczkę na montaż drzwi. Do 10 października drzwi miały być wstawione. Ani drzwi ani zaliczki. Z początku odbierał telefon i tłumaczył się chorobą, późnej obiecał oddać pieniądze. Niestety teraz brak już kontaktu.

Proszę mi powiedzieć jakie trzeba spełniać wymagania jako monter stolarki, niestety nie znalazłem żadnych informacji na ten temat. Doświadczenie jest niezbędne? Czy przy montażu pracuje się samodzielnie czy razem z innymi osobami? Godziny pracy codziennie są te same?

Tomasz

Nie zgodzę się z Państwa opinią wobec krytycznych komentarzy, wszystko zgodnie ze sztuką budowlaną, błyskawiczny i profesjonalny montaż, pozdrawiam !

Dorota

Zamówiłam wraz mężem okna pod koniec spierania, wszytko sprawnie szybko i profesjonalnie! Polecam !

Mariola

Polecam serdecznie drzwi tarasowe, okna i rolety zewn. Świetna jakość, warte swojej ceny !!

Mariola

Szybko, zgrabnie i po wymianie pozdrawiam firmę i panów monterów :)

Magdalena

(usunięte przez administratora) Proszę omijać tą firmę. Pobierają zaliczkę i na tym koniec. Z każdym telefonem przekładany termin niby dostawy okien do magazynu. Ale no cóż jakiś sposób na życie trzeba sobie znaleźć. Nie polecam, szkoda naprawdę nerwów. I kto by pomyślał że tacy ludzie potrafią w taki sposób okradać innych.

@Magdalena

Lepiej zrezygnować z ich usług. Wstawiali drzwi wejściowe w Kłodzku. To (usunięte przez administratora) Obrobienie drzwi to porażka. Zamiast tynku przykleił kawałki jakiejś taśmy, próg nie dopasowany szczelina duża, pomazał ściany farbą od czapy. Reklamacji nie uznaje, źle obsadzone drzwi- zamek nie pasował to rozwiercil dziurę w ścianie. Jak weźmie pieniądze już go nie zobaczycie. Dokończenie po ich pseudo pracach 1000 zł. Nie raz ostrzegałam ludzi. Widzę,że dalej nabiera ludzi. Całe Kłodzko oblepione ulotkami, że solidni dają rabaty dla seniorów to WIELKA ŚCIEMA.

Adka
@Ewa

Kto się tym dokładnie zajmował? Pracodawca czy pracownik? Bo po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie była to osoba z dużym doświadczeniem zawodowym. Wiadomo czy zatrudniają doświadczone osoby czy też bez doświadczenia?

@Adka

Zawsze z pracownikiem jest niby pracodawca (nadzorca), o ile pamiętam p. Bombski, który próbował zrealizować reklamację , ale mu nie wyszło. On potrafi tylko kwieciście mówić i zbierać kasę, ale żaden z niego profesjonalista.

Irf

Teresa
@Irf

Moja mama ma groszową emeryturę, biedna czeka kolejny tydzień na montaż okien i drzwi i nic się nie dzieje. Co robić, telefony wyłączone mają.

Teresa
@Teresa

To ja pisałam wyżej, już wszystko jest okey i zrobiono bardzo pięknie.

Krzychu
@Irf

Jak postępy z odzyskaniem zaliczki? Tez się dałem draniom wkręcić.

@Irf

To (usunięte przez administratora) pod adresem firmy dom mieszkalny, pytałam ludzi o tą firmę i każdy mówił że to (usunięte przez administratora) Czekam na montaż od 17.08 2022 i nic!!!!

wawa
@Irf

Czy w Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

B.k. sp.

K. WKS.
@B.k. sp.

To prawda (usunięte przez administratora)moja mama podpisała umowę 16. 05.22r, do dzisiaj nie ma okna. Dala zadatku 700zl umowa fałszywa, zero danych pracowników, ani pieczątki. Sprawa na policję zgłoszona. A taka ulica. Miodowa15 nie istnieje.

K. WKS

Proszę o kontakt.

K. WKS.
@K. WKS.

Witam. Po wielu naciskach, osobiście przyjechal pan Adrian, jest jeszcze dosc młody i mało ogarnięty, który musi się jeszcze wiele nauczyć. Wytyczne dostał, aby bardziej pilnował swoich pracowników jak i zleceń. I trzymał się terminów realizacji. Dziękuję za rozmowę i za wykonaną zleconą pracę. ????Pozdrawiam.

@K. WKS.

To jego stały numer. Po groźbach przyniósł świstek bez podpisu, pieczątki niby faktura. Reklamacji nie wykonał do dzisiaj. On pracuje na czarno. Nie wystawiając faktur nie odprowadza podatków. Potem szukaj wiatru w polu.

Krzychu
@B.k. sp.

Ja zamawiałem okna we wrześniu 2021. Do tej pory ani okien, ani zwrotu zaliczki. Próbowałem przez UOKiK, ale też nic nie dało. MoZe jakiś pozew zbiorowy? Proszę o kontakt na priw. : krzychu.rudy@wp.pl.

Danuta
@Krzychu

nie rozumiem chyba czemu UOKiK nic nie wskórał? Kontaktował się z firmą bezpośrednio? wiadomo jak to wyglądało?

Niezadowolona

Halina

Zdania klientów jak najbardziej na plus. Mąż natomiast szuka pracy jako magazynier. Czy jest możliwość współpracy z firmą na tym stanowisku? Wymagane są uprawnienia na wózki widłowe? Jakie warunki finansowe? 4 z przodu będzie?

Magda

Jestem bardzo zadowolona ze współprac z firmą . Pan Robert w bardzo sprawny i fachowy sposób wykonał oba zlecenia dbając o szczegóły i obróbkę. Jestem zadowolona z efektu - drzwi zapewniają poczucie bezpieczeństwa, wygłuszają dźwięki z klatki schodowej a do tego cieszą oko. Polecam z czystym sumieniem, będę wracać

Wojtek

Kupiliśmy w okna i drzwi pokojowe , wszystko odbyło się w terminie.Okna i drzwi zamontowali w jednym dniu .Polecamy -fajna firma i świetni monterzy !

Waldek
@Wojtek

A ilu monterów u Pana było i czy był jakiś 'brygadzista", czy jak go tam zwać? Sam zajmuję się montażem teraz, ale w mojej firmie to jeździ z nami taki właśnie gościu, co to głównie pilnuje pracujących, jakby każdy nie wiedział, co ma robić. Dlatego też niedługo zmieniam pracodawcę. Pan to pewno, nie wie, ale może kto inny, najlepiej tam pracujący doradzi, jaka tu atmosfera i jak pracownicy są traktowani? I czego się oczekuje, od kandydata, a później w robocie?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski - Oleśnica

• Jak się pracuje w Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski?

Centrum Okien i Drzwi Adrian Bombski
3.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Miodowa 15
    56-400 Oleśnica