Opinie o Perfekt Design Katarzyna Wieczorek w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Perfekt Design Katarzyna Wieczorek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfekt Design Katarzyna Wieczorek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfekt Design Katarzyna Wieczorek w Tarnowskie Góry

Ostatnio szukali tu kogoś do pracy? Mam doświadczenie jako monter i chętnie zatrudniłbym się jak warunki dobre. Ile godzin dziennie jest robota? Kto wspominał że wcześniej zlecenia trwały do późnego wieczora. Nadal tak jest?

Ekipa to 2-7/7 osób, ale czasem na jedno zlecenie wyjeżdża więcej osób.

Specjalista ds. Pomiarów Stolarki Otworowej to jakaś praca na dłużej? Przeglądam stare ogłoszenia i choć nie piszą, na ile dają umowy, no to widzę, że od 2021 nie było na to stanowisko naboru, to już coś mi mówi. Może teraz coś będzie, nie otwiera się nic?

@Marek

Warunki pewnie masz takie jak w opisach. Możesz też sprawdzić osobiście i napisać jak się tam czujesz. Godziny pracy pewnie się nie zmieniły, raz że pracy pewnie dużo, a dwa że z bazy w TG jedziesz na cały Śląsk a to zajmuje dużo czasu: 7:00 w pracy, ładowanie samochodu, 7:30 - 7:40 wyjazd z bazy i jedź np. do Żywca 2 godziny. Jak zaczynasz pracę robi się 10:00. dalej jak masz doświadczenie to sobie policzysz czas pracy i powrót. :)

@Adam

No ale możesz podać taką orientacyjną godzinę, o której kończy się pracę? Z Twojego opisu wynika, że pracuje się ponad standard godzinowy, czyli dłużej niż osiem godzin, to czy w takim razie płaca za dodatkowe godziny w pracy?

Masz płacone od godziny pracy po ustalonej stawce, także stratny na godzinach nie będziesz. A godziny pracy mogą pasować albo i nie :D

@Adam

I trzeba się do nich dostosować nawet jak nie każdemu to odpowiada? To zmiany bywają 12h i dłuższe nawet?

Adam Nowy wpis

Raczej jedzie ekipa i wraca ekipa. Nie widziałem żeby była możliwość wyboru godzin pracy. Chyba że jedziesz swoim autem i po wstawieniu okna Cię puszczą do domu ( to jest sarkazm :) ).

@Adam

Iloma osobowymi ekipami się jeździ? To w jakich godzinach się tutaj pracuje, skoro nie ma możliwości wyboru godzin? Daj znać

Adam Nowy wpis

Ekipa to 2-7/7 osób, ale czasem na jedno zlecenie wyjeżdża więcej osób.

grop

Montaż drzwi pozostawia dużo do życzenia ! Śruby mocujące nie dokręcone ,na jednej można powiesić torbę z zakupami innych brak , widać tylko piankę montażową która wychodzi z otworów gdzie powinny być śruby , jeszcze inną można wykręcić palcami , masakra !! Że nie wspomnę o nędznej obróbce murarskiej i 4 rozwalonych kafelkach podłogowych w przedpokoju!!

Kris

Polecam.

Maja
@Kris

Napiszesz więcej szczegółów, czemu polecasz? :) No i piszesz jako klient czy może pracownik firmy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Perfekt Design Katarzyna Wieczorek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dlawe

Jestem bardzo zadowolony z zakupu i montażu okien był pomiar uzgodnienia i wycena przez o/Lubliniec pan Damian Mazur uzgodniono termin demontażu starych okien i montażu nowych. Prace wykonała super ekipa 6 i 8 fachowców a roboty było sporo - 14 okien jesteśmy bardzo zadowoleni polecam tę firmę Ewald z Dobrodzienia

Salon tragedia, Tarnowskie góry Pani Kasia miła do dnia podpisania umowy, później przyjeżdżają pijani montażyści co partaczą montaż. Jak chcemy zgłosić reklamacje to nawet Pani Kasia z biura nie odbiera bo niby zajęta. Dewizą firmy to złapać klienta , skasować pieniądze i spartaczyć pracę. Odradzam

Bożena

Jeśli chodzi o oddział firmy Perfekt Design w Lublińcu, to właśnie chcą tam zatrudnić przedstawiciela handlowego. Ponoć oferują tam atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja). Bardzo mnie ciekawi, jak wygląda tam rekrutacja. Wiecie coś o tym?

Q
@Bożena

Atrakcyjne zarobki czyli ile?

Barbara

To jest pisane tak ogólnie czy skierowane bezpośrednio do firmy? Bo jeśli tak to podasz konkrety o co chodzi? ;p

Pracowałem jako monter w tej firmie i z całego serca nie polecam tam pracy. Nie będę ukrywał że szefowa wywiązuje się z obietnic wynagrodzenia, ale naprawdę długo trzeba pracować żeby swoje zarobić - praca od 7 aż się skończy a częściej niż rzadziej zdarzają się dzikie wyjazdy gdzieś daleko i właściwą pracę zaczyna się od 10 - 11 więc powroty późną nocą to standard. Pół biedy jak pracuje się w lecie to jeszcze jest do zniesienia, ale zimą to mordęga zwłaszcza że pracuje się aż do nocy i nawet jak mało widać to trzeba skończyć. Taka charakterystyka pracy i nie ma przebacz. Największym problemem są "koledzy" z pracy. Jeśli lubisz zaczynać pracę po dwóch piwach, a po wyjeździe z magazynu zaopatrzyć się jeszcze w czteropaczek w najbliższym sklepie to znajdziesz tu swój dom. Chyba nie zdarzyła mi się większa ekipa na wyjazd, która była by cała trzeźwa, chyba że jedzie się z szefem. Zawsze ktoś będzie wstawiony i na robocie trzeba będzie go chować po kątach żeby klient nie widział albo udawać że się nic nie dzieje i mieć nadzieję że będzie fart, zwłaszcza jak chodzą po tych pożal się boże rusztowaniach które firma ma na stanie. Istna masakra. Poza tym dużo prostackiego chamstwa, kapowania i latania na skargę. Jak Ci "koledzy" mówią że nie ma problemu to najdalej za dwa dni jest pogadanka z szefową bo stara ekipa nie toleruje jakichkolwiek odchyłów - mało kto pomoże, wszystko na szybko, często na odwal jak się da. Jeszcze inną sprawą jest dostępny sprzęt - zawsze po kimś, trzeba sprawdzać czy wszystko się ma bo potrafią "pożyczyć" coś i potem odłożyć byle gdzie i trzeba szukać sprzętu na robocie.

@Andrzej

No alkohol jak widać często jest sporym problemem w tego typu branży. Faktycznie klientowi mocno mogłoby się to nie spodobać, gdyby kogoś na tym przyłapał. Ale skoro przy szefie byli trzeźwi tzn., że bali się żeby się nie dowiedział? To czemu tak w sumie nikt na to jemu nie doniósł, może rozwiązałby problem związany z byciem pijanym w trakcie roboty?

@Barbara

Nikt nie doniósł, bo i po co? Szef wie że jest problem, ale nie zwolni przecież podstawowych pracowników. Pogadanki były są i pewnie będą, Nie jeden raz były puszki w koszu czy samochodach znalezione. Pogadają, pomarudzą a okna same się nie wstawią, za dużo jest pracy zeby kogoś zwalniać czy odsyłać do domu.

@Andrzej

O kurcze, czyli tutaj pracownicy karty rozdają? Nawet kary finansowej nie ma ani nic za to? To mam nadzieję, że jednak częściej trafiają się tacy co szanują szefa. :(

@Barbara

Szef pogada, poskacze a okna trzeba montować. Gonią terminy i klienci. Nie ma się czym przejmować..

@Adam

No to niefajnie wobec szefa, serio. :( Ale widzę, że też tu montujesz? Do której grupy pracowników w takim razie przynależysz? ;p

@Barbara

Szefa szanowałem w pracy. W końcu to szef.

Ryszard

Panowie Błażej i Arek dziś montowali drzwi wejściowe firmy Martom w Rudzie Śląskiej. Robotę wykonali profesjonalnie, sprawnie i czysto. Udzielili mi wielu wskazówek i porad dotyczących eksploatacji drzwi. Jestem zadowolony z jakości usług. Bardzo polecam!

Irena
@Ryszard

A elastyczni są co do godzin montazu czy trzeba np brac wolne żeby to załatwić?

Lukas

Firma godna polecenia,doradztwo,pomiary , montaż,profesionalny,fachowy,solidny.Jeżeli okna to z firmy Perfekt Design Tarnowskie G.

Eryk

Jak wygląda tu szkolenie na montera okien? Ile trwa?

@Eryk

Bez doświadczenia nie ma co podchodzić. Nie ma szkolenia, bo nikt nie ma czasu szkolić, czyli być przy tobie i tłumaczyć. Robisz dobrze, albo papa.

Karina

Perfekt Design Mikołów Współprace oceniam jako bardzo profesjonalną. Od momentu pierwszego kontaktu, wyceny po montaż wszystko na wysokim poziomie. Zamówienie to 6 okien plus rolety i drzwi tymczasowe. Realizacja styczeń 2022

Irena
@Karina

A dużo wcześniej prosiła Pani o wycenę? Podobno na okna są długie terminy realizacji, czy to prawda? A może już są dostępne od ręki?

KLIENT

Witam, fachowe i perfekcyjne przyjęcie pieniędzy ale co do montażu drzwi które zamówiłem z montażem duża dysproporcja fachowości a zamówiłem dwoje drzwi z montażem za niecałe 12tys zł ( uszczelnienia w oryginalnych opakowaniach znaleziono w śmieciach ,nie zamontowano do dnia dzisiejszego okapników drzwiowych ,problemy z dopasowaniem drzwi do otworów drzwiowych ,skasowano za podstopnicę z montażem która także nie została zamontowana i nie pozostawiona na placu budowy ,po miesiącu wypadły śruby od zamka. Zgłoszona reklamacja do dnia dzisiejszego nie przyniosła zadowalającego rezultatu i nie rozliczono się finansowo.

Krystyna
@KLIENT

A możesz powiedzieć coś o tej reklamacji? Złożyłeś ją do właścicieli czy do biura obsługi klienta? Czy dostałeś od jakiegoś pracownika firmy informację, jak wygląda proces reklamacji i ile potrwa w tej firmie?

JB

Witam ! Jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez firmę Perfekt Design w Tarnowskich Górach usługi wymiany okien. Cała ekipa spisała się na medal.

Perfect Design Tarnowskie Góry

Perfect Design Tarnowskie Góry i Mikołów to ta sama firma. Oknoplast Partner Handlowy Premium PERFEKT DESIGN Mikołów to najgorsza jak do tej pory firma usługowa z jaką miałem okazję współpracować. Zamówiliśmy okna z wymianą w domu jednorodzinnym i na tym kończy się przyjemna część realizacji zamówienia. Już od pierwszego dnia montażu Panowie sprawiali problemy związane z tym, iż nie chcieli realizować punktów, które mieliśmy wpisane w umowie (właściwa przeróbka budowlana okna za którą zapłaciliśmy ponad 2 tyś złotych – wmurowanie 6 pustaków). Jak się okazało panowie stwierdzili, że nie otrzymali takich wytycznych od osoby mierzącej i że nie da się tak zrealizować przeróbki jak ustalono na etapie sporządzania umowy. Czyżby osoby mierzące nie znały się na pracy jaka będzie wykonywana? Po kontakcie z szefostwem ustalono realizację, która ostatecznie wygląda jak na zdjęciach. Panowie mimo, iż o nich zadbaliśmy (dziennie obiad, kawa, piwko….) zrealizowali swoją pracę w sposób FATALNY. W pierwszej wersji parapety miały spad w kierunku okien – tak dokładnie w kierunku okien – do tej pory jeden parapet ma taki spad. Dopiero po mojej interwencji prace poprawiono. Okna oknoplastu są dobrej jakości i starannie wyprodukowane ale wstawienie fatalne. Podczas wstawiania Panowie uszkodzili parapet wewnętrzny – jak na zdjęciu. Dodatkowo jedna z szyb w oknie była już fabrycznie uszkodzona. Zgłosiliśmy reklamację i co się okazało na wymianę czekaliśmy miesiąc – w tym czasie wielokrotnie interweniując by ktoś zajął się naszą sprawą. Ostatecznie wkład wymieniono. Obecnie od 1 miesiące czekamy na regulacje okien, która zgodne i z umową powinna wykonana na koszt firmy – pewnie tak będzie tylko jeszcze nie wiadomo ile miesięcy przyjdzie nam na to czekać. Jako dowód pracy OKNO PLAST PERFEKT DESIGN Mikołów wklejam zdjęcia (uszkodzony parapet wewnętrzny, niedokończona realizacja wykończenia, niechlujna realizacja wykończenia od wewnątrz, i parapet, który wciąż ma spad w kierunku okna) Zdecydowanie nie polecam, chętnie opowiem więcej – jak np. wyglądał kontakt z PERFECT DESIGNE – zapraszam do kontaktu. PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfekt Design Katarzyna Wieczorek - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Perfekt Design Katarzyna Wieczorek?

Zobacz opinie na temat firmy Perfekt Design Katarzyna Wieczorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfekt Design Katarzyna Wieczorek?

Perfekt Design Katarzyna Wieczorek
  • Staropolska 2