Opinie o Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj w Bolesławiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj w Bolesławiec

Dawid Nowy wpis

Witam, W jaki sposób nawiązać kontakt z firmą?

Jak wygląda sprawa grafiku w Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj? Chętnie zatrudniają?

BIP POLAND Nowy wpis

witamy , Na dzień dzisiejszy posiadamy , ofertę dotyczącą mozliwości podjecia , krótkotrwałych rejsów , Statki rzecznem morskie, promy , oferta dotyczy również studentów , którzy maja trzymiesieczną przerwę wakacyjną . Tak więc praca dla studenta jest mozliwa . Oferta dotyczaca platform wiertniczych , to juz praca minimum rok , w systemie rotacyjnym i studenci , studiujacy zaocznie , mogą tak sobie ułozyc tok studiów , aby to nie kolidowało z ich studiami . System na europejskich platformach jest - dwa tyg, po 12 godzin na zmianie i trzy tygodnie wolne , a więć mozna sobie wszystko pozaliczać w ciagu tych trzech tygodni .

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

BIP POLAND

witamy , rekrutacja dla przemysłu oil&gas , polega na złozeniu swojego cv do banku kadr dla tego przemysłu . W przypadku pozytywnej akceptacji ,ze strony rekrutera , czas załatwiania formalności to plus-minus dwa tygodnie .

Firma Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jakie są warunki zatrudnienia w Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj?

Barbara Kęsicka

BIPACJ POLAND , nie zatrudnia , oni wyłącznie proponują rejestrację cv dla przemysłu wydobywczego oil&gas . W odpowiedziach , jest to jasno napisane , czytajcie ze zrozumieniem .

BIP POLAND

odpowiedz dla anonimowego hejtera , szkoda ,ze nie masz odwagi się podpisać , gdybyś myslał i czytał co proponujemy , to na pewno byś takiego komentarza o nas nie wstawiał ! działamy zgodnie z prawem i wpisem w działe działalnosci gospodarczej ! zapoznaj sie anunusie , co oznacza 78.30.Z , a wówczas wpisuj , tylko prawdę !

Marzena

Słuchajcie a ktoś znalazł faktycznie dobrą pracę poprzez te kwestionariusze wysłane pocztą za które jeszcze płaciliście? Czy tylko na papierze się kończyło?

Jagoda
@Marzena

O przyjęciu decyduje nie formularz zgłoszeniowy do rejestracji CV, ale chyba pracodawca ? Na podstawie CV jest się ocenianym przez rekrutera. O ile będzie zainteresowany rozpoczyna się procedura składania dokumentacji, uprawnień,badań lekarskich . Tak samo jest chyba i w Polsce,?

Gabriela
@Jagoda

No niby tak ale jak firma prywatna to mogą sobie mieć jakieś swoje zasady? Różnie w nich bywa, serio...

Szafi

znalazłem ogłoszenie, wysłałem CV oddzwonili dość szybko...chłop mi powiedział że wyślą mi KWESTIONARIUSZ pocztą...po 2 dnicha dostałem info ze mam do odebrania na poczcie paczke... na poczcie okazało sie ze to paczka pobraniowa i trzeba zapłacic 100 zł... zapłaciłem... w domu otworzyłem, jakieś informacje, wyjasnienie że to firma to tylko firma informacyjna żadnego kwestionariusza... W MOJEJ OPINII TO WYMUSZENIE Z PRZYNĘTĄ (usunięte przez administratora) i TYLE

Zbyszek
@Szafi

Też mam podobną historię do zapłacenia za pobraniem 104 zł… Tylko nie rozumiem za co jakiś facet mi powiedział że dostanę listę firm pracy na statkach????

wkstilo
@Szafi

Miałem to samo. To jakiś (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jest. Wprowadza w błąd ludzi, zamieszczając w internecie ogłoszenia pracy na platformach wiertniczych itp.

Tadeusz
@wkstilo

Otrzymałem ofertę dotyczącą platform wiertniczych. Dotyczy wyłącznie aplikowania cv dla przemysłu wydobywczego ropy. Tak mnie poinformowano telefonicznie. Nikt mnie wprowadzał w błąd, że jest to bezpośrednia praca. Ludzie słuchajcie co do was mówią, nie ośmieszajcie się swojm brakiem zrozumienia co do tej oferty.

Pjoter
@Tadeusz

I jak, dostał Pan jakąś prace na platformie udało sie?

Katarzyna
@Pjoter

Pjoter a czemu się pytasz, też jesteś zainteresowany pracą tutaj?

@Szafi

ten chłop , dokładnie i wyczerpująco informuje , o ofercie , on informuje również co wysyła i na to trzeba wyrazić zgodę . Na kopercie wyrażnie jest podana treść czego dotyczy przesyłka , a więc takie szkalowanie nas moze być podciagniete do odpowiedzialnosci . Nie ma mozliwosci , aby w przesyłce nie było druków do rejestracji , oraz linku , gdzie się nalezy zarejestraowć i złozyć swoje cv po angielsku . Czemu ten "chłop " nam tego nie zasygnalizował ? Bez tego druku ( jest on wyłacznie podgladowy ) jest na podanej stronie , www............... com i tam mozna go bez problemu wypełnić , a pózniej dołaczyć swoje cv . Krótko i na temat !

@Zbyszek

i też taką listę wysyłamy , która zawiera pięć polskich agencji , które reprezentują armatorów . Krótko i na temat

Scorpio21

Wlasnie dostałem broszurę na temat pracy na platformach dziś bede dzialać zloże cv moze rybka weźmie.Pozdrawiam

Acj
@Scorpio21

Życzymy powodzenia

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Leszek Kołakowski

nie ma nadgodzin , jest czas na pracę zgodnie z umową .

Albert

Dorosli ludzie a nawet nie umieja czytac ze zrozumieniem polecam komentujacym zapoznac sie raz jeszcze z oferta na stronie

Leszek Kołakowski
@Albert

jest rzeczowa i konkretna .

You

Uwaga naciaganie

Tadeusz
@You

Konkretnie? Wczym to niby naciągają?

Magda

Czyli firma to taka agencja pracy?

zainteresowany

BIPACJ nie jest pracodawcą , firma prowadzi działania doradcze . Oferty jakie posiada są ciekawe i warte realizacji .

Zostaw merytoryczną opinię o Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj?

Zobacz opinie na temat firmy Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Surman Adam Janusz Biuro Informacji Personalnej Acj
  • Komuny Paryskiej 22-sty