Opinie o Nowotech Jarosław Nowokuński w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nowotech Jarosław Nowokuński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nowotech Jarosław Nowokuński o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowotech Jarosław Nowokuński w Jelenia Góra

Inga Nowy wpis

Hej, chłopak szuka pracy jak hydraulik i teraz wstępnie po Jeleniej w takim zakresie się rozglądam. Komentarze tutaj są dość dawne i nie dotyczą jakby nie patrzeć stricte pracy. czy pracownicy są w ogóle zatrudniani?

Sakallah Nowy wpis

Rowniez musze przyznac jak powyzej w opiniach. Otoz przed paroma laty poprosilam, zeby ktos przyjechal z firmy sprawdzic stan tak zwanego junkersa, ktory byl uzywany ok 4 lata, Poniewaz zmienialam armature gazowa, chcialam sprawdzic, czy wszystko jest w porzadku. Owszem przyjechal jakis pan, odkurzyl od srodka i stwierdzil, ze nic wiecej nie moze pomoc i ze to urzadzenie juz dzialac nie bedzie. Bylo widac, ze ten pan ma brak wiedzy na temat urzadzen grzewczych. Nie czekajac wezwalam innego fachowca /tym razem prawdziwego/ odpalil junkers, posprawdzal co mial do sprawdzenia i aparatura dziala po dzien dzisiejszy. TAK CZY INACZEJ ZYCZE TEJ FIRMIE POWODZENIA. i lepszego podejscia do klienta.

Aro Nowy wpis

A można w tej firmie liczyć na pakiet medyczny czy niekoniecznie?

Arczi Nowy wpis

(usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU !! Na początku współpraca przebiega wzorowo, dopóki nie dostanie pieniędzy, później problem problem z otrzymaniem dokumentów potrzebnych do odbioru, problem z serwisem, który zapewnia, że będzie na telefon. Kontakt telefoniczny to totalne zero, potrafi nie odbierać połączeń z różnych numerów przez 2-3 tygodnie. Ogółem (usunięte przez administratora) TOTALNE

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nowotech Jarosław Nowokuński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia! Brak profesjonalizmu, opóźnienia, źle wykonane usługi doprowadzające do szkód na ponad 30 tysięcy złotych, a na dodatek brak jakiegokolwiek kontaktu nawet przez kilka tygodni. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tych Panów.

Klient

Zostaw merytoryczną opinię o Nowotech Jarosław Nowokuński - Jelenia Góra