Opinie o Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok w Środa Wielkopolska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok w Środa Wielkopolska

Marzena Nowy wpis

Serdecznie polecam firmę PAWOK, Pan Zbigniew jest bardzo dobrym zarządcą z du zym doświadczeniem, był wielokrotnie nagradzany przez PFSZN . Osobiście nie znam zarządcy z takim przygotowaniem merytorycznym. Do tego jest tytanem (usunięte przez administratora) Wspólnota z pewnoscia będzie bardzo zadbana pod jego nadzorem.

Marian Nowy wpis

Pan Zbigniew to zarządca z bardzo dużym doświwdaczeniem i wiedzą, bardzo serdecznie polecam tą firmę. Poprzednie wpisy to jakieś banialuki. Pan Zbigniewm sam się zadłuzył by regulować opłaty nierentownych budynków by ratować osoby które uczciwie płacą i nie maja np. wody ponieważ inni nie płacą. Sciagnięcie długu np z samotenej matki z dwójką dzieci jest bardzo problematyczne a Pan Zbigniew to też dobry człowiek , więc niestety często wykładał wląsne środki co przysprzyło mu kłopotów.

Zbychu Nowy wpis

Poprzednie komentarze są prawdziwe zadłużył kamienice na kilińskiego i na Kościuszki w środzie, dodam że kamienica na kilińskiego ledwo się kupy trzyma mieszkańcy płacą lecz pieniędzy nie ma i powstało zadłużenie w wodociągach.

Podobno wyłudza środki finansowe Wspólnot Mieszkaniowych i zadłuża Wspólnoty.

Kotek555

Proszę o pomoc osób pokrzywdzonych. Pan ten jest administratorem pewnych bloków (z wiadomych względów nie mogę podać adresu) od dziś nie mamy ciepłej wody jak i ogrzewania administrator tłumaczy się w sposób bardzo nie zrozumiały twierdzi że podobno umowa nie została przedłużona(jak wiadomo umowy na media są zawierane na rok jeśli się ich nie wypowie zostają przedłużane na kolejny rok) na szczęście nie ma mrozu ale i tak w mieszkaniu jest zimno.Pan na wie kiedy nastąpi wznowienie energii.Płacimy ciężkie pieniądze za administrowanie obiektami a otrzymujemy odpowiedź "ma Pani rację,że nie ma mrozu" porażka

W Nowy wpis
@Kotek555

Chciałbym tylko zostawić tutaj informację, że pozostałe dwa komentarze są jak najbardziej adekwatne. Pan Zbigniew jest złotoustym piewcą na temat czego to nie robi dla wspólnoty a kiedy przychodzi do weryfikacji jego pracy, nie odbiera telefonów. W naszej wspólnocie "dzięki" jego pracy wciąż nie ma podłączonego gazu, a mógł być już kilka lat temu. Ponadto dowiedziałem się również, że wyłudzał pieniądze na remontach - dokumentując zawyżone koszty kiedy naprawy były robione na (usunięte przez administratora)oraz nie płacił rachunków przez co powstały zaległe zobowiązania w wodociągach. Mam nadzieję, że nie uniknie odpowiedzialnoci.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Zostaw merytoryczną opinię o Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok?

Zobacz opinie na temat firmy Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok?

Zbigniew Pogorzelski Zakład Usługowy Pawok
  • 17 Września 2