Opinie o Monika Miler Kwiaciarnia Monika w Kościan

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Monika Miler Kwiaciarnia Monika. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monika Miler Kwiaciarnia Monika o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Miler Kwiaciarnia Monika w Kościan

Jest tu komentarz z tamtego roku, że firma nie szuka pracowników. Nadal tylko właścicielka tu pracuje czy może kwiaciarnia się na tyle rozwinęła, że potrzebują rąk do pracy? Akurat szukam czegoś, nawet na pół etatu więc chętnie się dowiem jak to teraz wygląda i czy w ogóle dobra tu atmosfera.

YYYYY Nowy wpis

Kwiaciarnia wciąż działa? Od trzech lat nie zauważyłem opinii na forum mimo ze wcześniejsze raczej były w porządku. Żona będzie szukała pracy w Kościanie i pomyślałem o kwiatach skoro je lubi. Czy trzeba mieć specjalne doświadczenie żeby do Pani się przyjąć? Działalność jest prowadzona od siedmiu lat, nie jestem pewien w jakim jednak składzie. To firma rodzinna czy żona ma szansę na pracę? jeśli tak to jaka umowę otrzyma na początku?

xxxx Nowy wpis
@YYYYY

Kwiaciarnia jest cała czas otwarta, nie posiada ona żadnych pracowników oprócz wlaścicielki i z tego co wiem nie szuka ona pracowników.

zeus Nowy wpis

zawsze uśmiechnięta,świeże kwiaty,atmosfera w sklepie super.

Zuzanna

Pani Monika przemiła Kwiaty oraz kompozycje przepiękne świeże kwiaty. Ceny bardzo przystępne. Z czystym sercem mogę polecić

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Monika Miler Kwiaciarnia Monika? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Matysj

Bardzo polecam wszystko robione z pasja I starannie

Weronika

Polecam na 6 z plusem! Piękne kompozycje, świeże kwiaty! W większości kwiaciarni w Kościanie krótko wytrzymują, u Pani Moniki moga być długo i nic się z nimi nie dzieje! Polecam na wszystkie okazję, z każdego bukietymu bylam zadowolona! Oprócz kwiatów pakowanie prezentów też rewelacja ❤️

Bardzo dobra jakość wykonywanych kompozycji, zawsze świeże kwiaty, obsługa na medal i ceny bardzo korzystne. Czego chcieć więcej? Niczego. Moje sugestie dla Monika Miler Kwiaciarnia Monika: . Lubię atmosferę w Monika Miler Kwiaciarnia Monika za: Uśmiech na twarzy sprzedawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Miler Kwiaciarnia Monika - Kościan

Monika Miler Kwiaciarnia Monika