Opinie o Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński w Franklinów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński w Franklinów

Damian Śląsk Nowy wpis

Właśnie odebrałem auto zakupione u nich. Przywiózł mi je ich pracownik pod dom. Auto ustalone z transportem do zakładu na godz. 8.00 i tak zostało dostarczone. Dodatkowo umyte z zewnątrz - a jak je oglądałem i nich na placu to było z zewnątrz z błocie - mega pozytyw niby nic wielkiego - ale nikt w garażu by nie chciał brudu na samym początku. Ten co u nich pracuje Robert nie rozwodzi się w rozmowach - gada krótko i na temat - nic nie ściemnia mówi jak jest i tyle. Napewno tam kupie następne auto. Pozdrawiam Panie Robercie. Damian

Damian Śląsk Nowy wpis

Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami. Żadnych niespodzianek negatywnych. Czytam te oponie o tej firmie i się dziwię ludziom, którzy dają negatyw za to, że auta są po znacznej szkodzie - przecież wtedy jest adekwatna cena do produktu. Mają też auta drogie bezszkodowe - więc jak się ktoś decyduje na uszkodzone w niskiej cenie to musi się liczyć, że zawsze coś dodatkowego w takcie naprawy wyjdzie. Ja otrzymałem dokładnie to co kupiłem i za kwotę, która pozwala na zarobek po naprawie takiego auta.

CzesioMichniewicz Nowy wpis

Jechałem do Pana Działoszyńskiego ze Śląska z pewnymi obawami. Jednak już na miejscu po pierwszych minutach wiedziałem, że mam do czynienia z równym gościem. Pan Darek bardzo mi pomógł w rozwiązaniu pewnych wątpliwości związanych z wyborem samochodu. Ogromna wiedza i ogólne obeznanie na rynku samochodowym. Również Pan Robert - sprzedawca, bardzo mi pomógł. Uczciwie udzielił mi wszystkich informacji na temat samochodu którym byłem zainteresowany. Jestem pewien, że jeszcze nie raz skorzystam z usług firmy Pana Darka. Pozdrawiam serdecznie.

Ewa Sosnowiec Nowy wpis

Kupiłam u Pana Darka peugeota 2008 rocznego po szkodzie. Opis zgadzał się ze stanem faktycznym - jeszcze przed przyjazdem rozmawiałam z pracownikiem Panem Robertem, który dodatkowo uzgodnił nam transport. Miłe zaskoczenie - auto zostało umyte z zewnątrz i wewnątrz - chociaż nie prosiłam o to. Pozdrawiam i na pewno wrócę po kolejne auto i polecę to miejsce znajomym.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Klient Katowice

Kupiłem u nich Hyundai ix35 - auto oglądałem na zdjęciach zamieszczonych w ogłoszeniu. Poprosiłem o dodatkowe zdjęcia elementów, które były uszkodzone w celu weryfikacji uszkodzenia. Po chwili otrzymałem wszystkie zdjęcia i dodatkowo Pan Robert zadzwonił pytając czy jeszcze mam jakieś pytania. Następnego dnia rano dostarczono mi auto pod dom. Ustalenia zgodne ze stanem faktycznym. Szybko i fachowo. Uwag brak.

Johnny 607

Witam Ja kupiłem kilkanascie samochodów i polecam cały zespół zarówno miłe Panie w biurze jak i Dariusz z Robertem Konkretne profesionalne podejscie. :-)

Zbyszek P.

Jestem zadowolony z obsługi, zdjęcia zgodne z tym co zastałem na miejscu. Pan Robert przez telefon podał wszystkie szczegóły odnośnie auta, nie było żadnych ukrtych wad.

Klientka

Wszystko ok. Podczas rozmowy sprzedawca poinformował o wszystkich uszkodzeniach, podesłał dodatkowe zdjęcia o które prosiłam. Po przyjechaniu na miejsce auto zgodne z oczekiwaniami.

Klient

Nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat firmy PHU Działoszynski. Umówiłem się z panem Robertem na oględziny auta. Bardzo miła obsługa. Samochód jak na zdjęciach i jak poprosiłem o dosyłanie zdjęcia uszkodzenia to w ciągu 15 min je dostałem. Auto do dzisiaj sprawne i jesteśmy z żoną zachwyceni. Profesjonalna firma Polecam

Krysia

Wszystko odbyło się sprawnie i rzetelnie. Pozyskane informacje oraz zdjęcia o stanie samochodu pokrywały się ze stanem faktycznym. Obsługa rzetelna i fachowa. Bardzo polecam tą firmę i proponuje nie sugerować się opiniami.

Julia z Poznania

Rzetelna firma, pełna profesjonalizmu. Kupiłam auto i stan tak jak na zdjęciach. Auto przywiezione pod sam dom wraz z kompletem dokumentów. Polecam

Ana

J’ai acheter une voiture chez eux et je suis très contente de cet achat. On m’a envoyé toutes les photos que j’ai demander et même plus afin que je puisse voir tout ce qui y a changé. Tout était très professionnel et très rapide. Je recommande fortement cette société. Je conseille de ne pas regarder les opinions sur internet car elles peuvent être trompeuses..

Piotrek z Gliwic

W moim przypadku wszystko odbyło się sprawnie i rzetelnie. Pozyskane informacje o stanie samochodu pokrywały się ze stanem faktycznym. Obsługa rzetelna i fachowa. Jestem mega zadowolony. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam. Pozdrawiam

Piotr Katowice

Nie wiem skąd biorą się te negatywy. Moje odczucia są zupełnie inne. Umówiłem się z właścicielem Panem (usunięte przez administratora)na kupno samochodu - wszystko ustaliłem telefonicznie. Uszkodzenia przedstawił mi w formie szczegółowych zdjęć, o które poprosiłem. Auto dostarczył mi pod dom do Katowic własnym transportem z pełną dokumentacją. Mega pozytyw - napewno tam jeszcze kupie auto. A na marginesie też mam firmę w Katowicach i pomimo starań konkurencja z mojej branży próbowała też mnie zniszczyć trolowymi wpisami. Dlatego nic nie zastąpi kontaktu z człowiekiem. Pozdrawiam Piotr Katowice

Otomoto

Nie zaznaczają opcji uszkodzony na otomoto... Porażka.

@Otomoto

Nie zaznaczają ale zdjęcia są i widać ze auta uszkodzone. Wystarczy kliknąć w zdjęciach i sobie popatrzeć .. nie oznacza to od razu ze porażka ;)

Otomoto
@Klientka

Ale co mnie obchodzi, że wystarczy sobie kliknąć? Niech zaznaczają od razu. Patrzę dane auto po marce i modelu i ze wszystkich ogłoszeń wyskakują mi też ich rozbitki, pomimo że nałozyłem filtr nieuszkodzony. janusze biznesu i porażka.

Klientka

Bardzo miła obsługa. Kupiłam auto u nich i jestem bardzo zadowolona. Auto uszkodzone tak jak na zdjęciach. Nic nie ukrywali. Jedynie trochę musiałam poczekać za dokumentami.

rozczarowany klient

"(usunięte przez administratora)". Taką nazwę powinni nadać firmie. Ustalony wstępnie telefonicznie termin potwierdzony sms .Ponowny telefon ustalający dokładny termin i prośba o rezerwacje auta. Potwierdzenie sms że jadę w dniu wyjazdu. Wynik taki że na placu był już inny klient któremu kilka minut przedtem właśnie sprzedano samochód. Wyjazd krajoznawczy/Gdańsk-Ostrów 400 x2=800km/generujący spaliny i koszty. Żenada i gówniażernia nie firma.

Lol

Jaki sens ma wystawianie cen samochodów bez akcyzy i vat. Sprzedajecie samochód tak i siak z opłatami, inaczej nie dojdzie do zawarcia umowy. Jest to zwykłe wprowadzanie ludzi w błąd i nie ma nic wspólnego z uczciwością, którą tak chętnie wypisujecie pod każdym ogłoszeniem. Jeżeli auto zostaje wystawione za, przykładowo 50tyś i nie zawiera ogłoszenie informacji o dodatkowych opłatach, to chyba logiczne że ich nie ma. Wysyłam pracownika z wyliczoną gotówką i tyle w temacie. A tu masz ci, auto kosztuje koło 15tyś więcej. Zwykłe (usunięte przez administratora) żeby przyciągnąć ludzi na swoją stronę tanim towarem, co w rzeczywistości jest nie prawdą, bo towar jest najdroższy. Tylko nie piszcie że nie, bo się ośmieszycie.

audi driver

firma porazka sprzedawaja smieci ciekawe jak dlugo?powinni sie za nich zabrac!!!

Klient

Ceny samochodów w przystępnej cenie. Bardzo miła obsługa.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński - Franklinów

• Jak się pracuje w Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński?

Dariusz Działoszyński Phu Działoszyński
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 29A
    63-400 Franklinów