Vegacom Paweł Malesza

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vegacom Paweł Malesza

yo Nowy wpis

cześć. Chciałbym się zorientować czy graficy komputerowi nie są przypadkiem przyjmowani. kiedyś widziałem od pracodawcy takie ogłoszenie w sieci a raczej zajawke w googlach, bo kliknąć się już w nie niestety nie dało. Jeśli graficy są jeszcze zatrudniani to jakie wychodzą im teraz stawki godzinowe?

Kamych Nowy wpis

Nie polecam zatrudniania się w firmie która nie rozlicza się z klientami na tak śmieszna kwotę jak 50 zł. Jeżeli naciągają na takie śmieszne pieniądze, to tym bardziej nie zapewniają stabilnego zatrudniania.

ja to musze przyznać, że przypadkowo tu jestem, firmy z okolic właśnie przeglądam i mało co rozumiem z tych poprzednich komentarzy. One są tak w ogóle sprzed dwóch lat. Czemu do teraz już nikt niczego nie pisał? Działalność jest stale prowadzona? Mam doświadczenie jako copywriter, czy taka praca jest jeszcze oferowana?

Jaki jest wkład kierownictwa Vegacom Paweł Malesza w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Grzegorz

Nie wierzę że opinie są usuwane. No chyba ze były jakieś wulgaryzmy to może wtedy. Przecież nawet negatyw może być konstruktywny. Co napisałeś że uważasz ze usunęli?

Były
@Grzegorz

Aż sobie screeny porobiłem :) wiem jak działa GoWork. Jeśli opłaci się daninę dla GoWork to można usuwać opinie. Informacja z pierwszej ręki. W opiniach nie było ani jednego wulgaryzmu.

old

Skąd wiesz?

Alicja
@old

W sumie nie napisał, że wie tylko, że nie wierzy. Ale faktycznie słowa bywają cenzurowane, zwłaszcza wulgaryzmy właśnie. Tylko co to wszystko ma do pytania o atmosferę tutaj?

...
@Alicja

Bo atmosfera jest taka, że sobie zrobili prywatny folwark i usuwają to co zagraża ich i tak zepsutej opinii

Ktoś Nowy wpis

Żaden. Obaj pracowników mają gdzieś

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vegacom Paweł Malesza? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Alicja

Nie no jak nikim? Przecież to dzięki niemu pieniążki w firmie się wypracowują. ;) Zarząd musi o tym wiedzieć inaczej by nikogo nie zatrudniali, bo po co? Możesz jednak bardziej szczegółowo opisać to ich podejście do ludzi? Faktycznie jest się czym martwić?

Jak długo trwa proces awansu w Vegacom Paweł Malesza?

Helena

czyli co, nie ma tu awansów? A co najbardziej motywuje pracowników do pracy?

Czesław

Rozumiem, że największą zaletą pracy tam jest jedynie to, że jest co robić i co miesiąc wpływa wypłata? No chyba, że z tym też jest problem i robią opóźnienia?

@Czesław

Widzę że Czesław i Helena to te same osoby. Oj chłopcy, chociaż charakter pisania zmieniajcie bo i tak wiadomo że to wy

Grzegorz

Ale z ciebie detektyw. Chyba nie masz nic do roboty że snujesz takie przypuszczenia. Ja tam chce się dowiedzieć jaki są tu warunki pracy bo chce aplikować. Rozumiem że jak nie ma awansów to pewnie też o podwyżkę ciężko. A ile się zarabia?

@Grzegorz

No (usunięte przez administratora) by się nie domyślił jak ludzi zwalniają dla oszczędności bo brak sprzedaży. To po co im kolejny? Słaba logika. W sumie jak te dwa "szefy" z Bożej łaski

Uważasz że główny problem leży w szefostwie i zarządzaniu firmą?

Tak z ciekawości spytam czyżby K. Lub P. Boją się o swoje tyłki bo ktoś prawdę napisał? GoWork usunęło najbardziej rzeczowe opinie o firmie. Ciekawe na czyj wniosek? I który z tych dwóch robi wywiad odpowiadając na te pytania?

Grzegorz

Piszesz o szefostwie firmy? Nie sadze żeby ktoś tu coś usuwał, szczególnie jak to były obiektywne opinie. Powiedz mi na jakiej umowie przyjmują na początek bo nie chciałbym utknąć na zleceniu.

@Grzegorz

To oni kogoś przyjmują? Jak na razie to zwalniają. Więc chłopcy bierzcie się do roboty a nie na GoWork siedzicie

Helena

a jak wygląda kwestia wypłacania tych nadgodzin - dostaje się dodatek do wypłaty czy można sobie odebrać jako dzień wolny? W ogóle często te nadgodziny się zdarzają?

Polecam każdemu świeżo po szkole jako pierwszą w życiu pracę - trzeba temu miejscu oddać że można nabrać doświadczenia na stanowisku na jakim przyjdzie tu pracować - czy to obsługa klienta, grafika czy druk. Dodatkowo człowiek uczy się funkcjonowania pod presją czasu (w przypadku copywriterów liczony jest czas poświęcony na wykonywane zadanie) i pracy w antypatycznym środowisku. Jeżeli zatem jesteś absolwentem technikum lub liceum i zamiast studiować chcesz zdobyć pierwsze szlify na zawodowej ścieżce - jest to miejsce idealne dla Ciebie ponieważ to świetna szkoła życia. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie zawodowe i chcesz się rozwijać - omijaj to miejsce szerokim łukiem. Wiadomo, że w tak małej firmie trudno oczekiwać awansów i promocji na nowe stanowiska bo są one zwyczajnie zbędne, ale ma to znaczenie w kontekście wynagrodzenia i ewentualnych podwyżek lub premii. Co do atmosfery: szefostwo (nie mówię tu o kierownikach poszczególnych działów) nigdy nie pochwali Cie za wykonaną pracę - czy jeżeli chodzi o Twoje obowiązki czy też coś co zrobiło się nadprogramowo. Domyślnym stanem rzeczy jest milczenie gdy wszystko zrobiło się dobrze lub pretensja od prezesa czy też jego prawej ręki przekazana wam nie przez samych zainteresowanych a kierowników poszczególnych działów (warto tu zaznaczyć że mamy do czynienia z firmą zatrudniającą do 20 pracowników a nie ogromną korporacją). Nie twierdzę przy tym, że pracownika należy za każdym razem głaskać za to że wykonuje pracę za którą dostaje pieniądze - można jednak odnieść wrażenie iż pieniądze przeznaczone na Twoją pensję są dla firmy niepożałowaną stratą i że z Twojej pracy nie ma ona żadnej korzyści. Bywało też tak, że osobie ubiegającej się o podwyżkę wytykało się "błędy" przemilczane na codzień. Słowem podsumowania: nie warto przy tym wszystkim próbować na siłę zmieniać tego miejsca - gdy sytuacja zacznie was przerastać po prostu zmieńcie pracę.

Jestem zainteresowany pracą tam. Czy ktoś coś wie na ten temat? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Vegacom Paweł Malesza - Sokółka

• Jak się pracuje w Vegacom Paweł Malesza?

Zobacz opinie na temat firmy Vegacom Paweł Malesza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Vegacom Paweł Malesza