Opinie o Kancelaria Adwokacka Necel Stempin w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Necel Stempin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Necel Stempin o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Necel Stempin w Ostrów Wielkopolski

Magdalena Nowy wpis

Kancelaria Pani mecenas jest godna polecenia jest to kobieta anioł. Dzięki Pani mecenas mój uzależniony syn który wszedł na drogę przestępczą dostał drugie życie. Dla Pani Kasi nie ma rzeczy niemożliwych.Wszystkie sprawy wykonuje sumiennie,działa na pełnych obrotach od zaraz. Jestem bardzo wdzięczna za prowadzenie tak trudnej sprawy mojego syna która zakończyła się sukcesem. Nie ma słów które mogłabym wyrazić w podziękowaniu.Kazdy kto ma problem z prawem powinien się udać właśnie do Pani Kasi bo każdy może zbłądzić w życiu.

Na jakie wsparcie w Kancelaria Adwokacka Necel Stempin mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Aneta N. Nowy wpis

Wspaniała wrażliwa kobieta, wyśmienity adwokat. Pełne zaangażowanie całego zespołu. Rewelacyjny kontakt. Sprawa wygrana w każdym punkcie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie wart każdej ceny. Ogromne zrozumienie okazane na każdym kroku. Polecam z całego serca.

Lukasz Horbacz

Najlepszy Adwokat w Polsce .... Polecam

Kancelaria Nowy wpis
@Lukasz Horbacz

Serdecznie dziękujemy :-)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kancelaria Adwokacka Necel Stempin.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lukasz Horbacz

Najlepsza Adwokatka w Polsce... polecam

Bardzo dobry adwokat od spraw karnych. Polecam wszystkim.

Iwona

Wspaniały adwokat a przede wszystkim wspaniały człowiek. Pani Kasia jest osobą bardzo rzetelną, konkretną i serdeczną. Po każdym spotkaniu z Panią Kasią wierzyłam, że zaczną się dla mnie lepsze dni...i tak się stało. Dziękuję z całego serca pani Kasiu i polecam wszystkim współpracę!!!!!!!!

@Iwona

Bardzo dziekujemy Pani Iwonko za miłe słowa i opinie

Czy można dostać się na praktyki do kancelarii ?

@Paweł

Dzień dobry, zapraszamy to przesłania CV na adres Kancelarii tj.: sekretariat@necel-adwokat.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

Paulina

Mecenas Katarzyna Necel Stempin prowadziła sla mnie bardzo ciężka sprawe rodzinna. Sprawe wygrałyśmy a ja z zagranicy musiałam przyjechać tylko jeden raz przez co zaoszczędziłem dużo czasu. Pani Mecenas zawsze gotowa była na odpowiedz na moje pytania. Polecam

Marcelina

Czy pani adwokat bierze pod swoje skrzydła studentów ?

@Marcelina

Tak, oczywiście. Zachęcamy Panią do przesłania CV na adres mailowy Kancelarii tj. sekretariat@necel-adwokat.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

Anna Sikora

Polecam wszystkim potrzebującym skutecznego adwokata. Pani Mecenas jest rzetelna i zwraca uwagę na szczegóły dzięki czemu wygraliśmy sprawe rozwodowa. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii.

skoki9

Bardzo dobra Adwokat Proponuje rzetelna ,Pomogła mojemu synowi w bardzo powarznej sprawie Polecam ..........

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Necel Stempin - Ostrów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Necel Stempin

Kancelaria Adwokacka Necel Stempin