Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska w Dobra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska w Dobra

Ula Nowy wpis

Są tu komentarze jeszcze sprzed roku mówiące o tym, że jacyś pracownicy jeszcze tam są. Tylko, że teraz widzę, że zostali wykreśleni z rejestrów w 2021 roku. O co tu chodzi, już nikt tam nie pracuje? A może zmienili formę działalności po prostu i pod inną nazwą powinnam szukać pracy?

grupa

Odradzam zatrudnienie w tej firmie jesteś śledzony od wejścia na firmę, brak organizacji, często nie ma czym robić brak towaru a zarobki są od akordu, nowy nadzorca nie daje rady z tym wszystkim, moja kariera i nie tylko,, w tej firmie na jesień się kończy, są dużo lepsze firmy.

@grupa

Pracuję już 13 lat nikt nigdy nikogo nie śledził,bzdura jakaś, pozdrawiam

Paulina
@Monika

A co z tym brakiem organizacji i praca na akord? To się akurat zgadza? Tobie jak tam w takim razie się pracuje?

Monika Nowy wpis
@Paulina

Nie pracuję na produkcji więc w temacie akordu się nie wypowiem. Kwestia organizacji to poza regułami narzuconymi przez kierownictwo sprawa indywidualna każdego pracownika. Mnie pracuje się bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie innej pracy. Pozdrawiam

Marysia Nowy wpis
@Monika

poza regułami? czy to jest tak, że kierownictwo wskazuje zasady do których należy się stosować a ludzie ich nie respektują czy o co tu chodzi? jak to wpływa na wyniki, każdy jest w stanie z reguły się dobrze zorganizować czy to jednak zależy? na jakie wsparcie od firmy w tym zakresie mozna liczyć?

Monika Nowy wpis
@Marysia

W każdym zakładzie pracy są prawa i obowiązki pracownika. Poza tym każdy z nas jest inny,ma inne predyspozycje i pracuje w różnych działach. Na każdym stanowisku pracy wymaga się odpowiednich wyników. Myśląc poza regułami miałam na myśli ambicję,plany, własne pomysły. Zarząd jest otwarty i pomocny. To jest moja opinia wynikająca z wielu lat pracy.

W firmie było coś nie tak z atmosferą? Tak ktoś pisał odnośnie kierownictwa kiedyś i zastanawiam się na ile do dziś jest to sprawdzone, czy ktoś się odniesie? Na takie stanowisko tak ogólnie trudno się dostać? Jakie warunki należy teraz spełnić i co z perspektywą na awans?

Mariola

Tragedia.. ludzie uważający się za kierowników mają poziom intelektualny dziecka z przedszkola, powinni ich wymienić, to szkodzi firmie

@Mariola

No co ty? Czemu aż tak źle ich oceniasz? Nie możesz się dogadać z kierownictwem? Jak są konflikty to powiedz na jakim tle?

@Michał

Na tle organizacyjnym.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Ewelina

W 2021 ktoś napisał, że odradza firmę z uwagi na ciągłe śledzenie i brak organizacji. Sama z doświadczenia wiem, że jest to ogromny problem... Coś się może poprawiło czy nadal jest tak samo ?

Wanda

Widzę ze problemem tu jest głównie brak stabilnej pracy czy ta firma się dopiero rozwija czy jak? Nadal praca na akord pomimo braku pracy?

kandy seba

Czy ktoś może mi powiedzieć z pracowników co się dzieje w lanko, chce się przyjąć ale słyszałem że jakieś typy teraz żądzą i śledzą ludzi na kamerach.

Mika

Proszę o opinie na temat Lanko okna czy dobrze płacą i jaka jest tam atmosfera, czy maja dużo pracy dla handlowca na export.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska - Dobra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lanko Katarzyna Langowska